Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

MeKa süresiz banlandın

MüDüR

Administrator
Local time
15:00
duyuru kısmına adminimiz yazdı ben de konu olarak açtım ama meka bana mesaj atıp hakeret etmiştir böyle insanın burada yeri yoktur kötü söz sahibine ayittir.

lececafe

Co Admin
Local time
16:00
Bizim aile ortamımıza hakeret kimsenin haddi deildir.

Ttartan

Banned
Local time
Ben MeKa sırf bu yazıyı yazabilmek için geri geldim zaten istesenizde gelmem artık zaten ama bilin istedim konuyu..
Kişiler tek taraflı yargılanmaz,,durup dururken kimseye hakaret etmez..
Biri çıksında şu garip adama bi soru sorsun istedim.”MeKa yı neden banladın”..
Çıksın adam gibi 2-3 ay evvel ,,site renk (yönetici) vasıfları sonrasında,(Site kişilerine hakaret mertebesinde açtığı “Site yöneticilerine duyuru” diye açtığı konuda,,kişilere nasıl hakaret edilir gibi mesaj verildiğini,,emrivakilerini) yazsın..
Adam gibi çıksın da,,MeKa’nın siteye konu açmasını dahi (admin panelden) 2 ay sonra hiçbir gerekçe olmadan ben engelledim,bu nedenle özelden sözlü tacize uğradım,ne yazmışım onuda çıksın adam gibi yazsın konuya..Aynı duruma düşen kişi ne yapar birde kendi vijdanlarınızda sorgulayın bu durumu..Bugün bana yarın sizlere sevgili dostlar,,gitmesini istiyordum gitmedi,,ben böle gönderdim desin...çıksında..
Satbilforum kaybeder,,ülke kaybeder bu tür konularda..MeKa’ya satbilforumlar çok,ama satbile de MeKa gibi adamlar çok..Açın konularıma bakın ben herkese yardımcı olmaya,,sitenin Biraz daha ileri gitmesinde ne gibi katkılarda bulunmaya çalışmışım,,onlara bakılsın..(Facebook ekleyen bile benim daha birçok yardımcı olmaya çalıştığım konumlar)
Günde 1000 tane konu açılmakla bir yere gelinilmez,,benim gibi tonlarca kişi atıldı bu siteden.Sevgili Lacecafe ve Bülent ve diğerleri sıra sizlerde,,bu adam sizleri de ihraç eder
Birgün bunu sakın unutmayın..
Ben sırf hergün konu açmadım diye gönderildim,,ama site için çok katkıda bulunan bulunan bir kişi daha aramızdan ayrıldı diye bunu böyle bilin..

Şimdi üstümü üçüncü kez tek değil,, baya bi çiz Namık efendi.

MüDüR

Administrator
Local time
Sen tam anlamıyla bir gerizekalı çıktın yaaa..Birgün sitede tek başına kendi kendine oynamak zorunda kalacaksın haberin yok...Konu açamadığım için buradan yazayım,,dedim..Chatte mesajımı göreceksin zaten..ama buradan da yazayımda uygula,,Sen bu sitede daha yeni yeni giderken biz çoktann geri dönüyorduk goççum....

[Bugün 02:59] : BAZI KENDİNİ BİLMEYEN SALAK ADMİNLER YÜZÜNDEN KONU AÇAMADIM..BURADAN YAZAYIM DEDİM. [Bugün 02:58] : FORUMA EKLİ RESİMLERİ SİLMENİZE GEREK YOK..üZERİNE TIKLANILABİLEN BİR İMAGE RESMİNİZ ÜZERİNE TIKLAYIN..iMAGESHACK SİTESİNE ÜYE OLUN..tÜM EKLİ RESİMLERİNİZ GERİ GELECEKTİR...

bunları yazan sensin meka...........
Not: sen admin oldugun sitende image resimlerini düzenle ilk önce

epsilon

New member
Local time
Senden şunun cevabını bekliyo herkes ,, hiçbir sebep yokken,,MeKa'nın konu açma durumu neden kapatıldı,

Bence,utan ilave yazılarla milleti hala kandırmaya çalışmakla..,

Erkek gibi cevap yazarsın herkes öğrenir,,,admin panel arkasına beni sürekli banlayarak karılar gibi saklanma.10 kere banlasan,sahte yazarsan 100 kere cevap alırsın benden...Kaçacağına,oraya buraya saklanacağına çık adam gibi cevapla..görsün herkes senin nasıl bi adam olduğunu..

Sanırım anlamamışsındır hala,,tekrarlayayım sorumu..???

Neden;; "hiçbir sebep yokken site kişilerinin konu açmaları önlenir"..

Bence; herkesin konu açmasını engelle,, kendi kendine oyna bence koca sitede,,,kimse aykırı cevap da yazamazlar sana..Özlemini giderirsin belki..

MeKa

Son düzenleme:

MüDüR

Administrator
Local time
Senden şunun cevabını bekliyo herkes ,, hiçbir sebep yokken,,MeKa'nın konu açma durumu neden kapatıldı,

Bence,utan ilave yazılarla milleti hala kandırmaya çalışmakla..,

Erkek gibi cevap yazarsın herkes öğrenir,,,admin panel arkasına beni sürekli banlayarak karılar gibi saklanma.10 kere banlasan,sahte yazarsan 100 kere cevap alırsın benden...Kaçacağına,oraya buraya saklanacağına çık adam gibi cevapla..görsün herkes senin nasıl bi adam olduğunu..

Sanırım anlamamışsındır hala,,tekrarlayayım sorumu..???
Neden;; "hiçbir sebep yokken site kişilerinin konu açmaları önlenir"..

Bence; herkesin konu açmasını engelle,, kendi kendine oyna bence koca sitede,,,kimse aykırı cevap da yazamazlar sana..Özlemini giderirsin belki..

MeKa

meka.png

milleti neden kandırayım sen yazmadınmı bunları bana konu açmama meseleside misafir konumuna geçince yazamadın yanlız sen misafir konumuna geçmedin foruma gelmeyen bazı üyelerde misafir durumuna geçti nedenide top yirminin düzenlemesiyle ilgili sen misafir üyenin konu açamadıgını bilmiyorsan ögren sen nasıl adminsin ve halen sen bana hakaret etmeye devam ediyorsun karı gibi saklanıyormuşum benim sabrımı zorlama senin için çok kötü olur ben sana adam gibi yazıyorum bu forumu düşünme bana bu forumda kimse hesap sormaz benim nasıl biri oldugumu iyi bilirler meka efendi sende adam gibi adamsan birdaha buraya gelmezsin...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8