- Katılım
- 18 Nisan 2006
- Mesajlar
- 6,763
- Tepkime puanı
- 2
- Puanları
- 0
- Yaş
- 46
- Web sitesi
- www.türkiyeelektronikçileri.org
26 TEMMUZ SALI
Saat
Kanal
Program
07:00
Ntv Spor
7 / 10
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol
09:00
Sportstv
Günaydın Spor
10:10
Sportstv
İddaa'lı Bakış
10:30
TRT 3
Futbol Hariç
11:00
Lig Tv
Transfer Dosyası
11:10
TRT 3
Spor Manşet
11:15
Ntv Spor
Spor Servisi
12:00
Lig Tv
Haber
12:15
Ntv Spor
Hazırlık Maçı Özetleri
12:45
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
13:00
Sportstv
Sportszone
13:00
TRT 3
Dünya Yüzme Şamp
Yüzme Finaller
13:15
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Şamp
Yarı Finali
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi
15:15
TRT 3
Trabzon 2011 Atletizm
15:30
Ntv Spor
Futbol Mundial
16:00
Lig Tv
Haber
17:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
17:05
Sportstv
Goallissimo
18:00
Sportstv
Süper Lig Formula
18:15
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (İngiltere)
18:50
Eurosport
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Çek Cumhuriyeti - Yunanistan
19:00
Eurosport 2
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Romanya - İrlanda
19:00
TRT 3
EYOF 2011 Basketbol Kadınlar: Türkiye - Hırvatistan
19:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
19:00
Sportstv
Super Spor
19:15
Ntv Spor
Barcelona - İnternacional
19:30
Lig Tv
Ana Haber
20:30
Lig Tv
Transfer Dosyası
20:30
TRT 3
Trabzon 2011 Judo
20:50
Eurosport
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Türkiye - İspanya
21:30
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (Rusya)
21:30
TRT 3
Chivas de Guadalajara - Real Madrid
21:45
Ntv Spor
Bayern Münih - AC Milan
22:15
Lig Tv
Futbol Gündemi
23:45
Ntv Spor
Spor Gecesi
00:30
TRT 3
Trabzon 2011 Yüzme
02:30
TRT 3
EYOF 2011 Hentbol Kadınlar: Türkiye - Rusya
Saat
Kanal
Program
07:00
Ntv Spor
7 / 10
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol
09:00
Sportstv
Günaydın Spor
10:10
Sportstv
İddaa'lı Bakış
10:30
TRT 3
Futbol Hariç
11:00
Lig Tv
Transfer Dosyası
11:10
TRT 3
Spor Manşet
11:15
Ntv Spor
Spor Servisi
12:00
Lig Tv
Haber
12:15
Ntv Spor
Hazırlık Maçı Özetleri
12:45
Eurosport
Dünya Yüzme Şampiyonası
13:00
Sportstv
Sportszone
13:00
TRT 3
Dünya Yüzme Şamp
13:15
Ntv Spor
Plaj Voleybolu Dünya Şamp
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi
15:15
TRT 3
Trabzon 2011 Atletizm
15:30
Ntv Spor
Futbol Mundial
16:00
Lig Tv
Haber
17:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
17:05
Sportstv
Goallissimo
18:00
Sportstv
Süper Lig Formula
18:15
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (İngiltere)
18:50
Eurosport
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Çek Cumhuriyeti - Yunanistan
19:00
Eurosport 2
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Romanya - İrlanda
19:00
TRT 3
EYOF 2011 Basketbol Kadınlar: Türkiye - Hırvatistan
19:00
Ntv Spor
Spor Haberleri
19:00
Sportstv
Super Spor
19:15
Ntv Spor
Barcelona - İnternacional
19:30
Lig Tv
Ana Haber
20:30
Lig Tv
Transfer Dosyası
20:30
TRT 3
Trabzon 2011 Judo
20:50
Eurosport
Avrupa 19 Yaş Altı Futbol Şampiyonası - Türkiye - İspanya
21:30
Lig Tv
Avrupa’dan Futbol (Rusya)
21:30
TRT 3
Chivas de Guadalajara - Real Madrid
21:45
Ntv Spor
Bayern Münih - AC Milan
22:15
Lig Tv
Futbol Gündemi
23:45
Ntv Spor
Spor Gecesi
00:30
TRT 3
Trabzon 2011 Yüzme
02:30
TRT 3
EYOF 2011 Hentbol Kadınlar: Türkiye - Rusya