Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

2006 ÖSYS Ek Yerleştirme Başvuru İşlemleri ile İlgili Duyuru

M

mmusti57

Guest
TC.YÜKSEKÖĞRETİM KURULUÖĞRENCİ SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞINDAN DUYURU
2006 ÖSYS YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI EK YERLEŞTİRME BAŞVURU İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI ÖSYM SINAV MERKEZİ YÖNETİCİLİKLERİNİN ADRESLERİ
(BAŞVURULAR 25 EYLÜL 28 EYLÜL 2006 TARİHLERİ ARASINDADIR.)

ADANAMEKEZÇukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü BalcalıADANACEYHANÇukurova Üniversitesi Ceyhan M.Y.O. Yumurtalık Yolu ÜzeriADANAKOZANÇukurova Üniversitesi Kozan M.Y.O. Şevkiye Mah. Şevkipaşa Sok. Çanaklı MevkiADIYAMANMERKEZAdıyaman Fen-Edebiyat Fakültesi Altınşehir Karşısı KampüsADIYAMANGÖLBAŞIAdıyaman Üniversitesi Gölbaşı M.Y.O. Yavuz Selim Mahallesi Prof.Dr. Hüseyin Filiz Cad.AFYONMERKEZAfyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü B Blok Gazlıgöl Yolu Ahmet Necdet Sezer KampüsüAĞRIMERKEZAtatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi ÖSYM İrtibat Bürosu Erzurum Yolu ÜzeriAMASYAMERKEZAmasya Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Dekanlığı Kemal Nehrozoğlu CaddesiAMASYAMERZİFONAmasya Üniversitesi Merzifon M.Y.O Kolordu SokakANKARAMERKEZOrtadoğu Teknik Üniversitesi A4 Kapısı Balgat GirişiANKARAMERKEZGazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Dekanlık Binası Zemin Kat B-13 Teknikokullar-BeşevlerANKARAPOLATLIHacettepe Üniversitesi Polatlı Teknik Bil. M.Y.O. Şehitlik Mah. Prof.Dr. Kemal Bıyıklıoğlu Cad. No:18ANTALYAMERKEZAkdeniz Üniversitesi Kampusü Fen Bil. Enst. Binası Dumlupınar Bul. İl Jandarma Komutanlığı Karşısı ANTALYAALANYAKestel Beldesi Merkez Mah. Sigorta Cad. Alanya İşletme Fakültesi Binası 1. KatANTALYAMANAVGATAkdeniz Üniversitesi Manavgat M.Y.O. Emek Mah. 3049. Sok No:1ARTVİNMERKEZKafkas Üniversitesi Artvin Orman Fakültesi ÖSYM BürosuARTVİNARHAVİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat:1ARTVİNHOPAHükümet Konağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ÖSYM İl Sınav Merkezi YöneticilğiARTVİNHOPAHopa Çok Programlı Lisesi Turgay Ciner MahallesiAYDINMERKEZAdnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Kepez MevkiiAYDINNAZİLLİAdnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B. Fakültesi Sümer KampüsüAYDINSÖKEAdnan Menderes Üniversitesi Söke M.Y.O. Hilmi Meydan Cad. No:1 YenikentBALIKESİRMERKEZBalıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ÖSYM Sın.Mer. Ayören Mah. Askeri Hastane KarşısıBALIKESİRBANDIRMABalıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B. Fakültesi Dekanlığı Cumhuriyet Caddesi No:10BALIKESİREDREMİTBalıkesir Üniversitesi Edremit M.Y.O. Çamcı YoluBİLECİKMERKEZAnadolu Üniversitesi Bilecik M.Y.O. GülümbeBİNGÖLMERKEZFırat Üniversitesi Bingöl M.Y.O. Karayolları Karşısı Kültür CaddesiBİNGÖLMERKEZBingöl Lisesi Karayolu KarşısıBİNGÖLMERKEZRekabet Kurumu Lisesi Karşıyaka Mah. Toki KonutlarıBİNGÖLMERKEZTicaret Lisesi Devlet Hastanesi YanıBİNGÖLMERKEZİmam Hatip Lisesi Bahçelievler Mah.BİTLİSMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Bitlis Sağlık YüksekokuluBİTLİSTATVANYüzüncü Yıl Üniversitesi Tatvan M.Y.O. Karşıyaka MahallesiBOLUMERKEZAbant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat FakültesiBURDURMERKEZ Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kampüsü Mehmetçik M Blok Zemin Kat ÖSYM Bürosu BURSAMERKEZUludağ Üniversitesi Görükle Kampusü Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Binası 1.KatBURSAGEMLİKİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat:5BURSAİNEGÖLUludağ Üniversitesi İnegöl M.Y.O. Turgut Alp Mah. Cerrah Yolu Üzeri ÇANAKKALEMERKEZÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Kampüsü ÖSYM BürosuÇANAKKALEBİGAÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İ.İ.B.F. Ağaköy Kampüsü ÖSYM Sınav Merkezi YöneticiliğiÇANAKKALEÇANÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan M.Y.O. Çanakkale Caddesi Kızılay İşhanıÇANKIRIMERKEZAnkara Üniversitesi Çankırı M.Y.O. Merkez KampüsÇORUMMERKEZHitit Üniversitesi Çorum M.Y.O. B Blok ÖSYM Bürosu Samsun Cad. No:99DENİZLİMERKEZPamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kınıklı KampüsüDENİZLİACIPAYAMİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat :4 51 Nolu odaDİYARBAKIRMERKEZDicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi ÖSYM BürosuDİYARBAKIRBİSMİLDicle Üniversitesi Bismil M.Y.O. İstasyon Cad. İş Bankası YanıDİYARBAKIRERGANİDicle Üniversitesi Ergani M.Y.O. Ergani Halk Eğitim MerkeziEDİRNEMERKEZTrakya Üni. ÖSYM İl Sınav Merk. Yön. Ayşekadın Yerleşkesi Zübeyde Hanım CaddesiEDİRNEKEŞANTrakya Üniversitesi Keşan M.Y.O.EDİRNEUZUNKÖPRÜTrakya Üniversitesi Uzunköprü M.Y.O. Keşan Yolu üzeri 6. Km.ELAZIĞMERKEZFırat Üniversitesi Mühendislik Fak. Kampüsü Atatürk Kültür Merkezi ÖSYM İl Sınav YöneticiliğiERZİNCANMERKEZAtatürk Üniversitesi Erzincan M.Y.O. Fatih MahallesiERZURUMMERKEZAtatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlık BinasıESKİŞEHİRMERKEZOsmangazi Üni. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A Blok Meşelik KampüsüESKİŞEHİRMERKEZGazi Anadolu Meslek Teknik Lisesi (Öğretmen Evi Yanı) Akarbaşı Mah.GAZİANTEPMERKEZGaziantep Üniversitesi Kampüsü PTT Bitişiği GAZİANTEPMERKEZZirve Dershanesi Atatürk Bulvarı 40 Ayak Parkı Karşısı No:.52GAZİANTEPNİZİPGaziantep Üniversitesi Nizip M.Y.O. Atatürk Mah. Şıhbaba Sok. No:17GİRESUNMERKEZGiresun Üniversitesi İ.İ.B.F.2. Kat. ÖSYM Odası Erikliman Köyü Güre MevkiGİRESUNBULANCAKİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İhsaniye Mahallesi Fatih CaddesiGÜMÜŞHANEMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Mühendislik Fakültesi Bağlarbaşı MahallesiHAKKARİMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Hakkari M.Y.O.HATAYMERKEZMustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği BinasıHATAYDÖRTYOLMustafa Kemal Üniversitesi Dörtyol M.Y.O. Kuzuculu KampüsüHATAYİSKENDERUNMustafa Kemal Üniversitesi İskenderun M.Y.O. Antakya Yolu ÜzeriHATAYKIRIKHANMustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan M.Y.O. ÖSYM BürosuHATAYREYHANLIMustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı M.Y.O. Yenişehir Mahallesi Eski Cilvegözü Yolu ÜzeriISPARTAMERKEZSüleyman Demirel Üniversitesi Çünür Kampusü Rektörlük Binası Zemin. Kat ÖSYM BürosuMERSİNMERKEZMersin Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Çiftlikköy KampüsüMERSİNANAMURMersin Üniversitesi Anamur M.Y.O. Eğitim Binası Kalınören Cebel MevkiMERSİNSİLİFKEMersin Üniversitesi Silifke M.Y.O. Saray Mahallesi Cavit Erden CaddesiMERSİNTARSUSMersin Üniversitesi Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi Kartaltepe Mahallesi Takbaş MevkiİSTANBULÜSKÜDARÜsküdar ÖSYM Bürosu Hakimiyet-i Milliye Caddesi No:83 İSTANBULVEFAİstanbul Üniversitesi Deniz Bil. ve İşletme Enstitüsü Katip Çelebi Cad. Müşkile Sok. No:1İSTANBULAVCILARİstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi İSTANBULALTUNİZADEHaydarpaşa Anadolu Lisesi Okul Çıkmazı Sok. No:2İSTANBULŞİŞLİŞişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi HürriyettepeİSTANBULKADIKÖYKenan Evren Anadolu Lisesi Recep Peker Cad. No:17 KızıltoprakİZMİRMERKEZDokuz Eylül Üniversitesi Adalet Y.O. İİBF Kampüsü Dokuz Çeşmeler BucaİZMİRMERKEZDokuz Eylül Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Enstitüsü Şehitler C. No:12 AlsancakİZMİRALİAĞAİlçe Milli Eğitim MüdürlüğüİZMİRBERGAMAEge Üniversitesi Bergama M.Y.O. İZMİRMENEMENİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Esatpaşa Mah. Atatürk Cad. No:110İZMİRÖDEMİŞEge Üniversitesi Ödemiş M.Y.O.İZMİRTİREEge Üniversitesi Tire Kutsan M.Y.O. Cumhuriyet Meydanı No:3KARSMERKEZKafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fevzi Çakmak Mah. ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği BürosuKASTAMONUMERKEZKastamonu Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi KAYSERİMERKEZErciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ÖSYM Bürosu Talas YoluKAYSERİDEVELİDeveli Lisesi Cumhuriyet Cad. Belediye KarşısıKIRKLARELİMERKEZTrakya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Değirmencik Yolu KavaklıKIRKLARELİLÜLEBURGAZTrakya Üniversitesi Lüleburgaz Kepirtepe M.Y.O. Kepirtepe MevkiKIRŞEHİRMERKEZAhi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Vali Selahattin Hatipoğlu Spor sal. Üstü Terme CaddesiKOCAELİMERKEZKocaeli Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı C Blok Atatürk BulvarıKOCAELİGEBZEGebze Sınav Merkezi Yöneticiliği Osman Yılmaz Mah. 608/1. Sok. No:2KOCAELİGÖLCÜKKocaeli Üniversitesi Yeniköy M.Y.O. Yunus Emre Mah. 17 Ağustos Bulvarı SaraylıKOCAELİKARAMÜRSELÖSYM Karamürsel Sınav Merkezi Yöneticiliği Tabakhane Mah. Atatürk Cad. No:67KOCAELİKÖRFEZKocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Marşal Kampüsü M.Y.O.KONYAMERKEZSelçuk Üniversitesi Rektörlüğü Karatay Medresesi KarşısıKONYAAKŞEHİRSelçuk Üniversitesi Akşehir M.Y.O. Kozağaç Mah. Alanyurt MevkiiKONYAKONYA EREĞLİSelçuk Üniversitesi Ereğli M.Y.O.KÜTAHYAMERKEZDumlupınar Üniversitesi Kütahya M.Y.O. Germiyan Kampüsü Afyon Yolu 7. Km.MALATYAMERKEZİnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi İdari Bina Zemin kat ÖSYM Bürosu KampüsMANİSAMERKEZCelal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Şehitler Mah. Akhisar Cad.MANİSAAKHİSARCelal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Y.O. Şehitler Mah. Akhisar Cad.MANİSASALİHLİMithat Paşa Mah. Belediye Cad. Kervan İşhanı Güven Sürücü Kursu Üstü No:116 Kat 5 D:25MANİSASOMACelal Bayar Üniversitesi Soma M.Y.O. Nihat Danişment Mah. Değirmen Cad. No:2MANİSASOMARıfat Dağdelen Anadolu Lisesi Zafer Mah. Sağlık Sok. MANİSASOMAEndüstri Meslek ve Teknik Lise Hamidiye Mah. Gazi Osmanpaşa Cad. no:105MANİSATURGUTLUCelal Bayar Üniversitesi Turgutlu M.Y.O. Belediye Fidanlık Tesisleri İstasyon MevkiiK.MARAŞMERKEZKahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Kat: 2 İsmet Paşa MahallesiK.MARAŞELBİSTANKahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Elbistan M.Y.O. KütüphanesiK.MARAŞGÖKSUNKahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Göksun M.Y.O. Kayseri Yolu Çağrı Cad. No:45MARDİNMERKEZDicle Üniversitesi Mardin M.Y.O. Rektör Aykaç CaddesiMUĞLAMERKEZMuğla Üniversitesi Rektörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Zemin Kat S Blok 4427 No'lu OdaMUĞLAFETHİYEMuğla Üniversitesi A.S.M.K. M.Y.O Taşkaya Mah. Ölüdeniz Yolu ÜzeriMUĞLAMİLASMuğla Üniversitesi Milas Sıtkı Koçman M.Y.O. ÖSYM Bürosu Berçin Beldesi MUĞLAMİLASMilas Anadolu Lisesi Hayıtlı Mah. Halilbey Bulavarı No:1MUĞLAMİLASBodrum Lisesi Yokuş Paşa Mah. Sanayi Üstü BodrumMUŞMERKEZFırat Üniversitesi Muş M.Y.O. KaraköprüNEVŞEHİRMERKEZErciyes Üniversitesi Nevşehir İ.İ.B.F. Avanos Yolu ÜzeriNİĞDEMERKEZNiğde Üniversitesi Rektörlük BinasıORDUMERKEZOrdu Üniversitesi Ordu Ziraat Fakültesi Cumhuriyet Mah. Mustafa Kemal Paşa BulvarıORDUÜNYEOrdu Üniversitesi Ünye İ.İ.B. Fakültesi 1. KatRİZEMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Rize İlahiyat Fakültesi Paşakuyu Mah. Atatürk CaddesiRİZEARDEŞENİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi Atatürk Anaokulu Üstü 2. KatRİZEÇAYELİİlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Binası Kat:2SAKARYAMERKEZSakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü Girişi SerdivanSAKARYAHENDEKSakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Başpınar Mah. Muammer Sencer Caddesi ÖSYM BürosuSAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Merkez Kütüphane Binası Zemin Kat ÖSYM İrtibat Bürosu KurupelitSAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Terme M.Y.O.SAMSUNMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Kavak M.Y.O.SAMSUNBAFRAOndokuz Mayıs Üniversitesi Bafra M.Y.O. Yaşar Doğu CaddesiSAMSUNÇARŞAMBAOndokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba M.Y.O. - Değirmenbaşı Cad. Özakkaya İşhanı Kat:5SAMSUNÇARŞAMBAÇarşamba LisesiSAMSUNHAVZAOndokuz Mayıs Üniversitesi Havza M.Y.O. Askerlik Şubesi KarşısıSİİRTSİİRTDicle Üniversitesi Siirt Eğitim Fakültesi SİNOPMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Sinop Su Ürünleri Fakültesi Akliman - Sinop M.Y.O. Ada Mah.SİNOPMERKEZOndokuz Mayıs Üniversitesi Sinop M.Y.O. Ada MahallesiSİVASMERKEZCumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü KampusSİVASMERKEZŞarkışla LisesiSİVASMERKEZGürün Çok Programlı LisesiSİVASMERKEZKangal LisesiSİVASMERKEZZara Çok Programlı LisesiSİVASMERKEZDivriği LisesiSİVASMERKEZSu Şehri LisesiSİVASMERKEZGemerek Atatürk Çok Programlı LisesiSİVASMERKEZKoyulhisar Mehmet Kavala Çık Programlı LisesiTEKİRDAĞMERKEZNamık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Değirmen AltıTEKİRDAĞMERKEZNamık Kemal Lisesi Atatürk Bulvarı TEKİRDAĞMERKEZTuğlacılar Lisesi Muratlı CaddesiTEKİRDAĞÇORLUNamık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çerkezköy Yolu Üzeri Samandede Mevki 3. Km.TOKATMERKEZGaziosmanpaşa Üniversitesi ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Bürosu Kışla Yolu ÜzeriTOKATNİKSARGaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar M.Y.O. Ağ Pınar MevkiiTOKATTURHALGaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal M.Y.O. İdari Bina Zemin Kat Kurukafa MevkiTOKATZİLEGaziosmanpaşa Üniversitesi Zile M.Y.O. Çekerek Yolu 3. Km.TRABZONMERKEZKaradeniz Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü Eski Bina Giriş KatTUNCELİMERKEZFırat Üniversitesi Tunceli M.Y.O. Atatürk MahallesiŞ.URFAMERKEZHarran Üniversitesi Yenişehir Kampusü Tıp Fakültesi Morfoloji BinasıŞ.URFAMERKEZŞanlıurfa LisesiŞ.URFAMERKEZŞanlıurfa Orhan Gazi LisesiŞ.URFAMERKEZSiverek LisesiŞ.URFAMERKEZViranşehir LisesiŞ.URFABİRECİKHarran Üniversitesi Birecik M.Y.O. Karşıyaka Mahallesi Belediye TesisleriUŞAKMERKEZUşak Eğitim Fakültesi 1 Eylül Kampusü İzmir Yolu Üzeri 7. Km.VANMERKEZYüzüncü Yıl Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi ÖSYM Sın. Merk. Yön. Zeve KampusüVANERCİŞYüzüncü Yıl Üniversitesi Erciş M.Y.O. Karataşlar MevkiYOZGATMERKEZBozok Üniversitesi Yozgat M.Y.O. YOZGATSORGUNSorgun Lisesi Yeni Mah. Cumhuriyet CaddesiYOZGATSORGUNKız Meslek Lisesi Yeni Mahalle Cumhuriyet CaddesiYOZGATSORGUNTicaret Meslek Lisesi Yazlak Mahallesi Şefaatli CaddesiZONGULDAKZONGULDAKZonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörlük Eski Binası ÖSYM BürosuZONGULDAKKRDZ.EREĞLİZonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Kepez Mah. Solak Yol AyrımıAKSARAYAKSARAYAksaray Üniversitesi Aksaray Mühendislik Fakültesi Konya Yolu ÜzeriBAYBURTBAYBURTAtatürk Üniversitesi Bayburt M.Y.O. Trabzon Yolu Üzeri 2. Km. Askeri Kışla KarşısıKARAMANKARAMANSelçuk Üniversitesi Karaman M.Y.O. Yunus Emre Kampusü Mara Yolu ÜzeriKARAMANKARAMANKaraman LisesiKARAMANKARAMANFatih LisesiKARAMANKARAMANYunuskent LisesiKARAMANKARAMANErmenek LisesiKARAMANKARAMANYunus Emre Lisesi Sarı veliler KIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale Üniversitesi ÖSYM Sınav Merkezi YöneticiliğiKIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale LisesiKIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale Süleyman Demirel LisesiKIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale M. Akif Ersoy LisesiKIRIKKALEKIRIKKALEKırıkkale Anadolu LisesiKIRIKKALEKIRIKKALEKeskin LisesiKIRIKKALEKIRIKKALESulakyurt Çok Programlı LisesiKIRIKKALEKIRIKKALEDelice Çok Programlı LisesiBATMANBATMANDicle Üniversitesi BatmanTeknik Eğitim Fakültesi ŞIRNAKŞIRNAKDicle Üniversitesi Şırnak M.Y.O. Gündoğdu Mah. Stadyum KarşısıBARTINBARTINZonguldak Karaelmas Üniversitesi Bartın Orman Fakültesi İdari ve Mali İşler BürosuARDAHANARDAHANKafkas Üniversitesi Ardahan M.Y.O Göle Yolu Üzeri Erzurum CaddesiIĞDIRIĞDIRKafkas Üniversitesi Iğdır M.Y.O. Melekli YoluYALOVAYALOVAUludağ Üniversitesi Yalova M.Y.O. Bağlarbaşı Mah. Safran YoluKARABÜKKARABÜKZonguldak Karaelmas Üniversitesi Karabük Teknik Eğitim Fakültesi ÖSYM BürosuKİLİSKİLİSGaziantep Üniversitesi Kilis M.Y.O. 4. Kat İslahiye Yolu ÜzeriOSMANİYEOSMANİYEÇukurova Üniversitesi Osmaniye M.Y.O. Fakıuşağı KampüsüKADİRLİKADİRLİÇukurova Üniversitesi Kadirli M.Y.O.DÜZCEDÜZCEDüzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Konuralp Yerleşkesi 1. Kat 113 No'lu OdaLEFKOŞA LEFKOŞA ÖSYM Temsilciliği Bedrettin Demirel Cad.No:101

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8