- Katılım
- 18 Nisan 2006
- Mesajlar
- 6,763
- Tepkime puanı
- 2
- Puanları
- 0
- Yaş
- 46
- Web sitesi
- www.türkiyeelektronikçileri.org
13:00 Kryliya Sovetov – Lokomotiv Moscow (Rusya): NTV+ Nash Football
14:00 Rot Weiss Oberhausen – Fortuna Düsseldorf (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 1860 Munich – Energie Cottbus (Almanya): Conn-X TV Sport 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Bucaspor – Karabükspor: Lig Tv, Lig Tv HD
14:00 Denizlispor – Samsunspor: TRT 1
14:00 Kajlu Nomme – Kalev Sillamae (Estonya): TV6 Estonia
14:45 Wolves – Everton (İngiltere): 6 Eren, Alfa TV Cyprus, C+ France, C+ Hi Tech, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Digi Sport, Nova Sport, Nova Sports 1, Sky Calcio 1, Sky Sport 2, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport TV1, SportKlub, Tring Sport News, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, AD Sports HD3, C+ Sport HD, Nova Sports HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD1, Sky Sports HD2, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, Sport TV HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, YES Sport 1 HD
15:00 FC Copenhagen – Randers (Danimarka): Canal 9
15:00 Hansa Rostock – Dynamo Dresden (Almanya): MDR, NDR
15:00 Cherno More Varna – Rakovski (Bulgaristan): bTV Action
15:00 Sevastopol – Volyn Lutsk (Ukrayna): Polsat Sport Extra, TRK Futbol
15:00 Gefle – IFK Norrköping (İsveç): C+ Extra 1, C+ Fotboll
15:00 Unirea Urziceni – Otelul Galati (Romanya): GSP TV
15:15 FK Krasnodar – Amkar Perm (Rusya): NTV+ Nash Fottball
15:45 Bronshoj – Vejle BK (Danimarka): TV2 Sport
15:45 Ruch Chorzow – Polonia Bytom (Polonya): Orange Sport
16:00 Albinoleffe – Torino (İtalya): Sky Calcio 6
16:00 Siena – Vicenza (İtalya): Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 7
16:00 Reggina – Cittadella (İtalya): Sky Calcio 8
16:00 Piacenza – Pescara (İtalya): Sky Calcio 9
16:00 Triestina – Livorno (İtalya): Sky Calcio 10
16:00 Varese – Grosseto (İtalya): Sky Calcio 11
16:00 Padova – Portogruaro (İtalya): Sky Calcio 12
16:00 Crotone – Frosinone (İtalya): Sky Calcio 13
16:00 Ascoli – Sassuolo (İtalya): Sky Calcio 14
16:00 Konyaspor – Manisaspor: Digi Kanal
16:00 Siofok – Ferencvaros (Macaristan): Sport 1
16:25 Duisburg – Potsdam (Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maçı): RBB Berlin, RBB Brandenburg, WDR
16:30 Freiburg – Hoffenheim (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Hamburg – Borussia Dortmund (Almanya): TRT 3, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, Gol TV, Neo Sports, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 4, Sky Sport Info Portal, Sport +, Sportmania, SuperSport 1, SportSport 4, TRT HD, DigitAlb HD4, Sky Calcio HD4
16:30 Hannover 96 –Mainz 05 (Arjantin): NTV+ Football 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Nuremberg – Bayern Munich (Almanya): Dubai Sports 2, NTV+ Sport On-Line, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, SuperSport 2, DigitAlb HD5, Sky Sport HD2
16:30 Schalke 04 – Wolfsburg (Almanya): C+ Multideporte 2, Eurosport Nordic, NTV+ Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 1, Sky Sport Info Portal, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD1
17:00 Aberdeen – Hibernian (İskoçya): OSN Sports 3
17:00 Celtic – St Mirren (İskoçya): ONE Sport İsrael, Setanta Africa, TV10 Sweden
17:00 Tottenham Hotspur – Stoke City (İngiltere): C+ Aitio, Nova Sports 3, Sky Calcio 3, SportKlub, Tring Sport 3, Viasat Sport, Viasat Xtra PL 5, AD Sports HD6, Sky Calcio HD3, TV2 PL HD3
17:00 Sunderland – West Bromwich Albion (İngiltere): Tring Sport 4, Viasat Xtra PL 3, AD Sports HD7
17:00 6 Eren, Alfa TV Cyprus, BHT 1, C+ Futbol, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Diema, Digi Sport, Digi Sport+, Nova Sports 1, Setanta Sport 1, Sky Sport 1, Sky Super Calcio, Sport 1 Tennis, Sport TV1, SportKlub, Tring Sport News, Viasat Football, YES Sport 1, AD Sports HD5, C+ Futbol HD, Nova Sports HD, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, YES Sport 1 HD
17:00 Chelsea – Wigan Athletic (İngiltere): Spormax, C+ Multideporte 1, Digi Sport+, Nova Sport, Nova Sports 3, Sky Calcio 2, Sky Sport 3, Sport TV2, SpurtKlub+, Tring Sport 2, Viasat Xtra PL 4, Spormax HD, AD Sports HD3, C+ Deportes HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sport TV HD, TV2 PL HD2, Viasat Sport HD
17:00 Brann – Fredrikstad (Norveç): TV2 Sport 1
17:00 Oster – GIF Sundswall (İsveç): TV4 Sport
17:00 Salzburg – LASK Linz (Avusturya): Sky Sport Austira
17:00 Slovan Liberec – Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti): CT4 Sport
17:00 Bolton Wanderers – West Ham United (İngiltere): Viasat Xtra PL 2, YES Sport 1, AD Sports HD4, YES Sport 1 HD
17:00 Blackburn Rovers – Birmingham City (İngiltere): C+ Multideporte 3, Viasat Xtra PL, AD Sports HD8, C+ Deportes HLD
17:00 Dnipro – Vorskla (Ukrayna): 2+2
17:00 Shakhtar Donetsk – Obolon Kyiv (Ukrayna): Dolce Sport, Inter+, Polsat Sport Extra , TRK Futbol, UT-1
17:00 GAİS – Trelleborg (İsveç): C+ Extra 1, C+ Fotball
17:00 Sheffield United – Middlesbrougah (İngiltere): Viasat Football
17:00 Vaslui – Dinamo Bucharest (Romanya): Antena 1, Antena International
17:00 Maccabi Petach Tikva – Maccabi Tel Aviv (İsrail=: The Israeli Network , YES Sport 2
17:00 Flamurtari – Kastrioti (Arnavutluk): SuperSport 4
17:05 Llanelli – The New Saints (Galler Kupası Yarı Final Maçı): S4C Digital
17:30 Dinamo Moscow – Kuban Krasnodar (Rusya): NTV+ Nash Football, Russia 2, NTV+ HD Sport
18:00 Silkeborg – Midtjylland (Danimarka): TV2 Sport
18:00 Cracovia Krakow – Lechia Gdansk (Polonya): Orange Sport
18:00 Alki Larnaka – AEP Paphos (Güney Kıbrıs): Lumiere TV
18:30 Honved – Haladas (Macaristan): Sport 1
18:45 Luzern – Sion (İsviçre): Al Jazeera Sport +8, TSR 2
19:00 Leixoes – Estoril (Portekiz): Sport TV1
19:00 Lyon – Arsenal (Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2.Maçı): Eurosport France
19:00 Internazionale – Chievo (İtalya): TV8, Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 4, C+ Aitio, C+ Futbol, C+ Sport 1, C+ Sport 3, Digi Sport+, ESPN, NTV+ Sport On-Line, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 1, Sky Super Calcio, Sport 1, Sport TV2, SuperSport 2, TPS Star, Spormax HD, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD5, ESPN HD, Sky Calcio HD1, Sky Super Calcio HD, Sport TV HD
19:00 Athletic Bilbao – Real Madrid (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Extra 2, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Urheilu, Canal 9, Digi Sport, NTV+ Football, Sky Calcio 3, Sky Sport 1, Sky Sports RED Button, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 1, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD4, NTV+ Football, Sky Calcio HD3, Sky Sport HD1, Sport 5 HD
19:00 Arsenal Kyiv – Tavriya (Ukrayna): 2+2
19:00 Eskişehirspor – Fenerbahçe: Lig Tv, Lig Tv HD
19:00 FC Brasov – Gloria Bistrita (Romanya): GSP TV
19:00 Beitar Jerusalem – Hapoel Acco (İsrail): YES Sport 1
19:15 Legia Warsaw – Zaglebie Lubin (Polonya): C+ Sport 1, C+ Sport HD
19:20 Swansea City – Norwich City (İngiltere): Ring.bg, Sky Sports 1, SportDigital.tv, SportKlub, Viasat Football, Sky Sports HD1
19:30 Mattersburg – Ried (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Rapid Vienna – Sturm Graz (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal, Sky Sport HD2
19:30 Wacker Innsbruck – Wiener Neustadt (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Stuttgart – Kaiserslautern (Almanya): TRT 3, C+ Multideporte 1, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, NTV+ Football 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, SuperSport 3, SuperSport 7, TRT HD, C+ Deportes HD, DigitAlb HD6, NTV+ HD Sport, Sky Sport HD1
19:30 Hapoel Tel Aviv – Bnei Yehuda (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 2
19:45 VVV Venlo – NEC Nijmegen (Hollanda): Eredivisie Live 1
20:00 Auxerre – St Etienne (Fransa): A La Carte 1
20:00 Bordeaux – Arles (Fransa): A La Carte 2
20:00 Caen – Paris St Germain (Fransa): A La Carte 3, Al Jazeera Sport +5
20:00 Lorient – Sochaux (Fransa): A La Carte 4, Arena Sport 1
20:00 Monaco – Lille (Fransa): A La Carte 5, Al Jazeera Sport +4, Nova Sports 4, NTV+ Sport, Orange Sport Info, Sport 5+, SuperSport 5, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb
20:00 Valenciennes – Nancy (Fransa): A La Carte 6
20:00 Skenderbeu – Shkumbini (Arnavutluk): SuperSport 4
20:15 Slask Wroclaw – Widzew Lodz (Polonya): Orange Sport
20:45 ADO Den Haag – Vitesse Arnhem (Hollanda): Eredivisie Live 2
20:45 Excelsior – De Graafschap (Hollanda): Eredivisie 3
21:00 Barcelona – Almeria (İspanya): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Aitio, C+ Extra 2, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Sport 2, Digi Sport+, Gol Tv, NTV+ Football, Sky Calcio 2, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 2, TRK Futbol, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, NTV+ Football, Sky Calcio HD2, Sky Sports HD4, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD
21:00 Kaliakra – Beroe (Bulgaristan): bTV Action
21:00 Universitatea Cluj – Gaz Metan Medias (Romanya): Digi Sport
21:10 Varazdin – Hajduk Split (Hırvatistan): HRT 2
21:15 Domzale – Maribor (Slovenya): Slovenia TV2
21:45 Udinese – Roma (İtalya): Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 4, C+ Futbol, C+ GOL, C+ Sport 1, C+ Sport 3, C+ Urheilu, Digi Sport, Digi Sport+, ESPN, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 1, Sky Sport 1, Sport 1, Sport 5+, Sport TV3, Sport+, SuperSport 1, Spormax HD, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD4, ESPN HD, NTV+ HD Sport, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD1
21:45 Willem II – Heracles Almelo (Hollanda): Eredivisie Live 1
22:00 Brest – Rennes (Fransa): Kanal A, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1, NTV+ Sport On-Line, Orange Sport, SuperSport 4, TV10, Viasat Football, Orange Sport HD, Viasat Sport HD
22:15 Sporting Lisbon – Academica (Portekiz): Dolce Sport, Orange Sport, Sport TV1, SportKlub+, Sport TV HD
23:00 Real Mallorca – Sevilla (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +7, C+ Aitio, C+ Fotball, C+ Sport 1, Canal 9, Digi Sport+, Gol TV, La Sexta, NTV+ Football, Skai Hellas, Sky Calcio 2, Sky Sport 3, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 2, TRK Futbol, TV+, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, NTV+ Football, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sky Sports HD4, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD
00:20 Huracan – Racing Club (Arjantin): C+ Futbol
00:30 Palmeiras – Gremio Prudente (Brezilya): Al Jazeera Sport +6, C+ Multideporte 1, SuperSport 4, YES Sport 2
01:00 Monterrey – Santos Laguna (Meksika): Canal Estrellas
02:00 Philadelphia Union – New York Red Bulls (Amerika): Arena Sport 1, C+ Fotball, C+ Sport 1, Digi Sport, Sportmania, C+ Sport HD
02:20 River Plate – Banfield (Arjantin): Al Jazeera Sport 1, C+ Futbol, Nova Sports 2, Premier Sports UK, SportKlub, YES Sport 2
02:20 Boyaca Chico – Atletico Nacional (Kolombiya): Gol TV
02:30 DC United – L.A.Galaxy (Amerika): C+ Multideporte 1, Digi Sport+, C+ Deportes HD
14:00 Rot Weiss Oberhausen – Fortuna Düsseldorf (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 1860 Munich – Energie Cottbus (Almanya): Conn-X TV Sport 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Bucaspor – Karabükspor: Lig Tv, Lig Tv HD
14:00 Denizlispor – Samsunspor: TRT 1
14:00 Kajlu Nomme – Kalev Sillamae (Estonya): TV6 Estonia
14:45 Wolves – Everton (İngiltere): 6 Eren, Alfa TV Cyprus, C+ France, C+ Hi Tech, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Digi Sport, Nova Sport, Nova Sports 1, Sky Calcio 1, Sky Sport 2, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport TV1, SportKlub, Tring Sport News, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, AD Sports HD3, C+ Sport HD, Nova Sports HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD1, Sky Sports HD2, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, Sport TV HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, YES Sport 1 HD
15:00 FC Copenhagen – Randers (Danimarka): Canal 9
15:00 Hansa Rostock – Dynamo Dresden (Almanya): MDR, NDR
15:00 Cherno More Varna – Rakovski (Bulgaristan): bTV Action
15:00 Sevastopol – Volyn Lutsk (Ukrayna): Polsat Sport Extra, TRK Futbol
15:00 Gefle – IFK Norrköping (İsveç): C+ Extra 1, C+ Fotboll
15:00 Unirea Urziceni – Otelul Galati (Romanya): GSP TV
15:15 FK Krasnodar – Amkar Perm (Rusya): NTV+ Nash Fottball
15:45 Bronshoj – Vejle BK (Danimarka): TV2 Sport
15:45 Ruch Chorzow – Polonia Bytom (Polonya): Orange Sport
16:00 Albinoleffe – Torino (İtalya): Sky Calcio 6
16:00 Siena – Vicenza (İtalya): Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 7
16:00 Reggina – Cittadella (İtalya): Sky Calcio 8
16:00 Piacenza – Pescara (İtalya): Sky Calcio 9
16:00 Triestina – Livorno (İtalya): Sky Calcio 10
16:00 Varese – Grosseto (İtalya): Sky Calcio 11
16:00 Padova – Portogruaro (İtalya): Sky Calcio 12
16:00 Crotone – Frosinone (İtalya): Sky Calcio 13
16:00 Ascoli – Sassuolo (İtalya): Sky Calcio 14
16:00 Konyaspor – Manisaspor: Digi Kanal
16:00 Siofok – Ferencvaros (Macaristan): Sport 1
16:25 Duisburg – Potsdam (Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maçı): RBB Berlin, RBB Brandenburg, WDR
16:30 Freiburg – Hoffenheim (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Hamburg – Borussia Dortmund (Almanya): TRT 3, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, Gol TV, Neo Sports, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 4, Sky Sport Info Portal, Sport +, Sportmania, SuperSport 1, SportSport 4, TRT HD, DigitAlb HD4, Sky Calcio HD4
16:30 Hannover 96 –Mainz 05 (Arjantin): NTV+ Football 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Nuremberg – Bayern Munich (Almanya): Dubai Sports 2, NTV+ Sport On-Line, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, SuperSport 2, DigitAlb HD5, Sky Sport HD2
16:30 Schalke 04 – Wolfsburg (Almanya): C+ Multideporte 2, Eurosport Nordic, NTV+ Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 1, Sky Sport Info Portal, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD1
17:00 Aberdeen – Hibernian (İskoçya): OSN Sports 3
17:00 Celtic – St Mirren (İskoçya): ONE Sport İsrael, Setanta Africa, TV10 Sweden
17:00 Tottenham Hotspur – Stoke City (İngiltere): C+ Aitio, Nova Sports 3, Sky Calcio 3, SportKlub, Tring Sport 3, Viasat Sport, Viasat Xtra PL 5, AD Sports HD6, Sky Calcio HD3, TV2 PL HD3
17:00 Sunderland – West Bromwich Albion (İngiltere): Tring Sport 4, Viasat Xtra PL 3, AD Sports HD7
17:00 6 Eren, Alfa TV Cyprus, BHT 1, C+ Futbol, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Diema, Digi Sport, Digi Sport+, Nova Sports 1, Setanta Sport 1, Sky Sport 1, Sky Super Calcio, Sport 1 Tennis, Sport TV1, SportKlub, Tring Sport News, Viasat Football, YES Sport 1, AD Sports HD5, C+ Futbol HD, Nova Sports HD, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, YES Sport 1 HD
17:00 Chelsea – Wigan Athletic (İngiltere): Spormax, C+ Multideporte 1, Digi Sport+, Nova Sport, Nova Sports 3, Sky Calcio 2, Sky Sport 3, Sport TV2, SpurtKlub+, Tring Sport 2, Viasat Xtra PL 4, Spormax HD, AD Sports HD3, C+ Deportes HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sport TV HD, TV2 PL HD2, Viasat Sport HD
17:00 Brann – Fredrikstad (Norveç): TV2 Sport 1
17:00 Oster – GIF Sundswall (İsveç): TV4 Sport
17:00 Salzburg – LASK Linz (Avusturya): Sky Sport Austira
17:00 Slovan Liberec – Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti): CT4 Sport
17:00 Bolton Wanderers – West Ham United (İngiltere): Viasat Xtra PL 2, YES Sport 1, AD Sports HD4, YES Sport 1 HD
17:00 Blackburn Rovers – Birmingham City (İngiltere): C+ Multideporte 3, Viasat Xtra PL, AD Sports HD8, C+ Deportes HLD
17:00 Dnipro – Vorskla (Ukrayna): 2+2
17:00 Shakhtar Donetsk – Obolon Kyiv (Ukrayna): Dolce Sport, Inter+, Polsat Sport Extra , TRK Futbol, UT-1
17:00 GAİS – Trelleborg (İsveç): C+ Extra 1, C+ Fotball
17:00 Sheffield United – Middlesbrougah (İngiltere): Viasat Football
17:00 Vaslui – Dinamo Bucharest (Romanya): Antena 1, Antena International
17:00 Maccabi Petach Tikva – Maccabi Tel Aviv (İsrail=: The Israeli Network , YES Sport 2
17:00 Flamurtari – Kastrioti (Arnavutluk): SuperSport 4
17:05 Llanelli – The New Saints (Galler Kupası Yarı Final Maçı): S4C Digital
17:30 Dinamo Moscow – Kuban Krasnodar (Rusya): NTV+ Nash Football, Russia 2, NTV+ HD Sport
18:00 Silkeborg – Midtjylland (Danimarka): TV2 Sport
18:00 Cracovia Krakow – Lechia Gdansk (Polonya): Orange Sport
18:00 Alki Larnaka – AEP Paphos (Güney Kıbrıs): Lumiere TV
18:30 Honved – Haladas (Macaristan): Sport 1
18:45 Luzern – Sion (İsviçre): Al Jazeera Sport +8, TSR 2
19:00 Leixoes – Estoril (Portekiz): Sport TV1
19:00 Lyon – Arsenal (Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2.Maçı): Eurosport France
19:00 Internazionale – Chievo (İtalya): TV8, Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 4, C+ Aitio, C+ Futbol, C+ Sport 1, C+ Sport 3, Digi Sport+, ESPN, NTV+ Sport On-Line, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 1, Sky Super Calcio, Sport 1, Sport TV2, SuperSport 2, TPS Star, Spormax HD, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD5, ESPN HD, Sky Calcio HD1, Sky Super Calcio HD, Sport TV HD
19:00 Athletic Bilbao – Real Madrid (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Extra 2, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Urheilu, Canal 9, Digi Sport, NTV+ Football, Sky Calcio 3, Sky Sport 1, Sky Sports RED Button, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 1, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD4, NTV+ Football, Sky Calcio HD3, Sky Sport HD1, Sport 5 HD
19:00 Arsenal Kyiv – Tavriya (Ukrayna): 2+2
19:00 Eskişehirspor – Fenerbahçe: Lig Tv, Lig Tv HD
19:00 FC Brasov – Gloria Bistrita (Romanya): GSP TV
19:00 Beitar Jerusalem – Hapoel Acco (İsrail): YES Sport 1
19:15 Legia Warsaw – Zaglebie Lubin (Polonya): C+ Sport 1, C+ Sport HD
19:20 Swansea City – Norwich City (İngiltere): Ring.bg, Sky Sports 1, SportDigital.tv, SportKlub, Viasat Football, Sky Sports HD1
19:30 Mattersburg – Ried (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Rapid Vienna – Sturm Graz (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal, Sky Sport HD2
19:30 Wacker Innsbruck – Wiener Neustadt (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Stuttgart – Kaiserslautern (Almanya): TRT 3, C+ Multideporte 1, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, NTV+ Football 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, SuperSport 3, SuperSport 7, TRT HD, C+ Deportes HD, DigitAlb HD6, NTV+ HD Sport, Sky Sport HD1
19:30 Hapoel Tel Aviv – Bnei Yehuda (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 2
19:45 VVV Venlo – NEC Nijmegen (Hollanda): Eredivisie Live 1
20:00 Auxerre – St Etienne (Fransa): A La Carte 1
20:00 Bordeaux – Arles (Fransa): A La Carte 2
20:00 Caen – Paris St Germain (Fransa): A La Carte 3, Al Jazeera Sport +5
20:00 Lorient – Sochaux (Fransa): A La Carte 4, Arena Sport 1
20:00 Monaco – Lille (Fransa): A La Carte 5, Al Jazeera Sport +4, Nova Sports 4, NTV+ Sport, Orange Sport Info, Sport 5+, SuperSport 5, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb
20:00 Valenciennes – Nancy (Fransa): A La Carte 6
20:00 Skenderbeu – Shkumbini (Arnavutluk): SuperSport 4
20:15 Slask Wroclaw – Widzew Lodz (Polonya): Orange Sport
20:45 ADO Den Haag – Vitesse Arnhem (Hollanda): Eredivisie Live 2
20:45 Excelsior – De Graafschap (Hollanda): Eredivisie 3
21:00 Barcelona – Almeria (İspanya): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Aitio, C+ Extra 2, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Sport 2, Digi Sport+, Gol Tv, NTV+ Football, Sky Calcio 2, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 2, TRK Futbol, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, NTV+ Football, Sky Calcio HD2, Sky Sports HD4, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD
21:00 Kaliakra – Beroe (Bulgaristan): bTV Action
21:00 Universitatea Cluj – Gaz Metan Medias (Romanya): Digi Sport
21:10 Varazdin – Hajduk Split (Hırvatistan): HRT 2
21:15 Domzale – Maribor (Slovenya): Slovenia TV2
21:45 Udinese – Roma (İtalya): Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 4, C+ Futbol, C+ GOL, C+ Sport 1, C+ Sport 3, C+ Urheilu, Digi Sport, Digi Sport+, ESPN, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 1, Sky Sport 1, Sport 1, Sport 5+, Sport TV3, Sport+, SuperSport 1, Spormax HD, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD4, ESPN HD, NTV+ HD Sport, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD1
21:45 Willem II – Heracles Almelo (Hollanda): Eredivisie Live 1
22:00 Brest – Rennes (Fransa): Kanal A, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1, NTV+ Sport On-Line, Orange Sport, SuperSport 4, TV10, Viasat Football, Orange Sport HD, Viasat Sport HD
22:15 Sporting Lisbon – Academica (Portekiz): Dolce Sport, Orange Sport, Sport TV1, SportKlub+, Sport TV HD
23:00 Real Mallorca – Sevilla (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +7, C+ Aitio, C+ Fotball, C+ Sport 1, Canal 9, Digi Sport+, Gol TV, La Sexta, NTV+ Football, Skai Hellas, Sky Calcio 2, Sky Sport 3, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 2, TRK Futbol, TV+, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, NTV+ Football, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sky Sports HD4, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD
00:20 Huracan – Racing Club (Arjantin): C+ Futbol
00:30 Palmeiras – Gremio Prudente (Brezilya): Al Jazeera Sport +6, C+ Multideporte 1, SuperSport 4, YES Sport 2
01:00 Monterrey – Santos Laguna (Meksika): Canal Estrellas
02:00 Philadelphia Union – New York Red Bulls (Amerika): Arena Sport 1, C+ Fotball, C+ Sport 1, Digi Sport, Sportmania, C+ Sport HD
02:20 River Plate – Banfield (Arjantin): Al Jazeera Sport 1, C+ Futbol, Nova Sports 2, Premier Sports UK, SportKlub, YES Sport 2
02:20 Boyaca Chico – Atletico Nacional (Kolombiya): Gol TV
02:30 DC United – L.A.Galaxy (Amerika): C+ Multideporte 1, Digi Sport+, C+ Deportes HD