Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ben yöneticinin de akılı ve ahlaklı olanını severim.

F

fiesta73

Guest
Oldum olası şu transfer dönemi geldimi birinin anlaştığı futbolcuya kendi seyircisine şirin gözükeceğim diye 3 kuruş daha fazla para verip futbolcunun aklını çelerek transfer yaparlar. Sonrada geçip basının karşısına sezon içersindeki başarısızlıklarını unutup zafer kazanmış bir komutan edasıyla "biz bu futbolcuyu filan kulübün elinden kaptık" diyerek sanki o takımı futbol müsabakasında yenmişçesine hava atarlar. Aslında o davranış biçimi, sezon içersindeki ezikliğin vermiş olduğu bir saldırganlıktan ve bunun sonucu doğal olarak kendi kendini tatminden öte bir davranış değildir.
Bunu fenerbahçe çok yapardı ama son yıllarda bu modaya ne yazıkki yakın tarihimizin en seçkin başkanlarından olan Süleyman Seba'dan sonraki yöneticilerde çok uygulamaya başladılar. Sonuç ise ortada.
Neden Beşiktaş'ta artık Metinler, Aliler, Feyyazlar, Rızalar, Şifo memetler yok. Çünkü o futbolcular ya Beşiktaş'ın bağrından yetişmişler yada uzun araştırma ve takiplerin sonucu kendileri başka takımlardan bulup çıkarmışlardır da ondan. Oysa son yıllarda Beşiktaş kendisine yarayan futbolcuları araştırmıyor onun yapacağı transferler bir noktada galatasaray'ın araştırmalarına bağlı. Hafızanızı bir yoklayın. Cordoba Galatasaray'ın kalecisi Mondragon'a inat getirilmedi mi? İlhan Mansız önce Galatasaray' la anlaşıp daha sonra beşiktaşa gitmedimi, keza son rezillikleri yapan Çağdaş önce galatasarayla anlaşıp kendisine 3 kuruş fazla para öneren beşiktaşa gitmedi mi, ya ibrahim akın oda aynı değilmi. Ya Okan koç...Şimdi kalkıyor beşiktaş başkanı çağdaş için terbiyesiz fıutbolcu deyip öfke saçıyor. Galatasaray ile her konuda anlaşan bu futbolcuyu 3 kuruş daha fazLa para teklif etmesi ne derecede ahlaklı bir davranıştı. Zorla aldıkları Okan koç kendilerine yaramadığüı gibi galatasaray ile anlaşmasına rağmen itiraz edip zorla başka kulübe verirlerken ne kadar ahlaklı davranmışlardı.
Bu yanlış transferler ve yanlış davranışlar işte bir bumerang gibi gelir kendini vurur.:stupidprv:
Yüzyıllık beşiktaşa yakışmadığını söylediği o futbolcuları zorla hemde daha fazla para teklif ederek trasfer eden muhterem Demirören değilmiydi. ETME BULMA DÜNYASI:puah: :puah:

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
11:52
:puah: :puah: :puah: :puah: birden aklıma başka şeyler gelmişti
şükürler olsun sakıncasızmış.......başlıkdan tehlikeli birşey gibi algılamıştım

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
:puah: :puah: :puah: :puah: birden aklıma başka şeyler gelmişti
şükürler olsun sakıncasızmış.......başlıkdan tehlikeli birşey gibi algılamıştım
Ya seyficim benim gibi bir adamdan sen sakıncalı bir şey nasıl beklersin. üç aşağı beş yukarı senin ne düşündüğünü tahmin edebiliyorum. Ama benim tarafımdan asla o düşündüklerin olmaz. tam tersine beni üzerlerse hiç karşılık vermeden küser köşeme çekilirim fakat hakaret asla edemem. :puah: :puah: :puah: Bu konuda yazdıklarıma umarım sende katılırsın sağduyulu beşiktaşlılarda katılırlar. çünkü benim lafım ne beşiktaş camiasına nede beşiktaş taraftarına. hiçbirine laf söylemek haddim değildir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8