Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Çok iyi bir türkiye tanıtımı

SaTBiL™

Administrator
Local time
22:59
Web sitesi
www.cekingen.net
download8wk8ql9xa0uq2gy.gif

yorumlarınızı bekliyorum..

F

fiesta73

Guest
Gerçekten bravo... Şimdiye kadar bir çok iyi konu işledin ama bu birinci sıraya oturdu. kutlarım seni.:kutla: :kutla:

reis1905

New member
Local time
Gerçekten güzelmiş... Ülke tanıtımına katkı... Arkadaşımızı bu paylaşımı için kutlarım...

seyfi

Administrator
Local time
harika bir şey.....tebrikler!
sadece bunu hazırlayan , rotary club ;bu ülkeye geçekten hizmet etmek amacıylamı kurulmuş?...................ben inanmiyorum.

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
harika bir şey.....tebrikler!
sadece bunu hazırlayan , rotary club ;bu ülkeye geçekten hizmet etmek amacıylamı kurulmuş?...................ben inanmiyorum.
seninle aynı fikirdeyimbizim buradaki rotary club üyelerinden iki tanesi aparman komsşum 3 kişide iş arkadaşım. ürekli bir yerde oturup yemek yiyorlar. hatta bir tanesi de forumumuza üye. Benide çok istediler kabul etmedim sadece ikikuruşuşta üyeyim. THK. ve kızılay derneği. 4-5 yıl öncesine kadar ADD. de üye idim ama ayrıldım.
Gelelim tekrar rotary e...Ammmaaaa bu cd. leri de çok mükemmel yiğidi öldür hakkını da teslim et demişler ya işte buda o hesap oluyor.:puah: :puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8