Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Cw3001 Yardim Beklİyorum

metin55

New member
Local time
14:07
Cw3001 Yardim Beklİyorum kolay kurulumu iptal etmek istiyorum ilk yüz buragramı silmek icin yazılım atıyorum ama lakin hose diye yazı cıkıyor hata veriyor nerde yanlış yapıyorum .teşekür ederim

aliharbiye

New member
Local time
Beyefendi aldığın hata fuse hatasıdır şimdi gelgelelim cihazına elindeki cihazı vestel 840 cı mavi menü cihaza dönüştürebilirsin yalnız bu yapman için sana ya j tag yada flash programmer gerekli yaniii yazılım ile bu iş olmaz zira atacağın dosya dump dosyası olup normal rs232 kablosu ile atamasın ve cihazı vestel 840 cı cihazına dönüştürdükten sonra içindeki cw gömülü modülde artık dt kartı kullanamıyorsun bilgine umarım yardımım olmuştur.

metin55

New member
Local time
onu biliyorum arkadaşım mavi menü olmasını istemiyorum fılası söküp yületditen sonra mavi menü 840 olasını istemiorum istedigim menüde kolay kurulumu silmek iştiyorum yazılım atıyorum füse yasa olacak hose yani hata veriyor bilmem anata bidimi arkadaşım.

aliharbiye

New member
Local time
Beyefendi bence boşuna uğraşıyorsun anladığım kadarıyla menüde değişiklik yapmak istiyorsun ama olmaz cihaz flash dumpu nasılsa öğle bir yazılım atma imkanın olur sen bilare kısatlama ekleme veya artı falan yükleyip menüyü değiştirmek istiyoran olmaz ya vestel 840 mavi menülü olur yada olduğu gibi cihazı kabul edeceksin:D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8