Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

D-Smart'ın Hırsızlığı!..

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
11:13
D-Smart'ın Hırsızlığı!..

Başlıktanda anlaşılacağı üzere D-Smart yeni nesil bir hırsızlığa soyunmuş sevgili dostlar...

Kısaca anlatacağım başıma gelen olayı...

Ekim 2011 tarihinde bir pazar günü saat 15:00 sularında müşteri temsilcileri tarafından aranıp yeni bir kampanya olduğunu yanlış hatırlamıyorsam aylık 3,99 TL gibi bir rakam aylık ödemeyle tüm şifreli yayınların açılacağı belirtildi ve onayladım kabul ettim...
Akşam evime geldiğimde yayının açılmadığını görünce,müşteri temsilcisini aradım ve kart bilgilerimi falan filan verdim ve bana kampanın bu üyeliğe yapılmadığını belirttiler...Doğruydu üzerime kayıtlı birde HD modül kart bulunuyordu ve arkadaşıma vermiştim o kullanıyordu...Bunun üzerine üyeliğimi iptal ettirebileceğimi ve herhangi bir ücret yansımayacağını özellikle belirttiler ve aynı gün akşamı saat 21:30 gibi iptal onayı verdim...
Mart 2012 sonunda cep telefonuma bir mesaj geldi 60 küsür TL lik bir borcum olduğunu 06 nisan a kadar ödemem gerektiği ve ödemediğim taktirde icra işlemleri başlayacağı yazıyordu...Bunun üzerine müşteri temsilcilerini aradım baya bir uğraştan sonra ama,üyeliği incelediler ve üyelik iptalimin 3 gün sonra gerçekleştiğini belirttiler ve bunun için borç çıktığını belirttiler...ben itiraz edince aynı gün içinde iptal için onay verdim deyince itiraz hakkımın olduğunu ve 3 gün içinde bana döneceklerini belirttiler...Maalesef ben bu itirazım için haber beklerken bugün cep telefonuma yine mesaj geldi ve icra işlemlerinin başlayacağı belirtiliyordu...
D-Smart ın avukatını aradığımda bu ücreti ödememin gerektiği belirtildi...sonuç borç 70 TL olmuş nihayetinde az önce ödedim...Bu hırsızlara zekat düşmezki zekatımıza sadakamıza sayalım...Ama bu ödediğim para kendilerine haram olsun...Üyeliği iptal ettirmesem zaten senelik 100 tl civarı bir ödeme yapacaktım ama hiç kullanmadan 70 TL verdim...
Şimdi D-Smart kullanan ve almak isteyen tüm dostlarıma buradan sesleniyorum...telefon ile aradıklarında laf kalabalığına aldanıp sizde benim gibi bu hırsızların oyununa gelmeyin diyorum...saygılar...D-Smart umarım 70 TL ile zengin olursun...Ben fakir olmam merak etmeyin...

Enver GENCO

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
10:13
Gecmis olsun gercekten üzüldüm dedigin gibi bencede yapilan sey hirsizlik benim gözümde'de.

umut55

Vip
Local time
12:13
hepsi aynı usta be digiturk dsmart soyguncu

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
11:13
en iyisi server gerisi yalan...

Para hiç umurumda değil sevgili kardeşim...İnsanların aptal yerine konulup soyulmasına karşıyım...Ama gerçek aptal kendileri...Bu yazıları görüp okuyanlar bir kez daha düşünecekler...saygılar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8