Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Denizlispor sıtat gümrüğünde pasaport kontrolu!......

M

mmusti57

Guest
olmadimanset.jpg

Ben başta denizli yönetiminin pasaport sorarak bilet satması, ardından seyircisinin yaptığı terbiyesizliği kınıyorum, oyunu çok soğuttular, gereken cezanında en kısa zamanda verilmesini istiyorum, benim derdim fenerbahçe şampiyonluğu kaybetmesi değil denizli yönetiminin ve seyircisinin futbol oynanmaması için elinden gelen bütün engellemeleri yapıp fener oyuncusunun motivesini bozmak adına her çirkinliği yapmasıdır.Hakeminde buna seyirci kalmasıdır gerçek fedarasyon gerçek şampiyon ananızın aksütü gibi helel olsun.

Denizlispor 1 - 1 Fenerbahçe
Turkcell Süper Ligi 34.hafta mücadelesine lider giren takımımız, son maçında Denizlispor ile Denizli'de berabere kalarak şampiyonluğu ezeli rakibine adeta hediye etti. Karşılaşma boyunca sahaya atılan konfetilere seyirci kalan hakem Selçuk Dereli, oynanmayan süreyi sadece maç sonuna ilave etmekle yetindi! Karşılaşmanın ilkyarısı'nda Mehmet Yozgatlı ile iki net pozisyonu değerlendiremeyen takımımız soyunma odasına 0-0 beraberlikle gitti. İkinci yarı yine tribünlerin sahaya müdahalesi ile başladı. Uzun bir müddet duran oyun tekrar başladı. Adeta tek kale oynamamıza rağmen, arzuladığımız gole ulaşamadık. Ev sahibi ekip karşılaşmanın 75.dakikasında Mustafa ile yakaladığı pozisyonu gole çevirince zor dakikalar başladı! Bu dakikadan sonra oyunun rakip kaleye yıkılmasına rağmen bitime 5.dakika kala Tuncay'ın golü yetmedi. Ve takımımız karşılaşmayı beraberlikle tamamladı.

Talihsiz bir gecenin yaşandığı Denizli'de camiamıza geçmiş olsun diyor, yarından itibaren herkesin daha sağduyulu ve realist adımlar atacağını umud ediyoruz!

IMZA.jpg

F

fa77

Guest
enizlisporun ceza alacağı kesin verilmeside lazım zaten sevgili musti... ancaaaak bu maçı kadıköyde düşünemiyorum objektif bakarsan ne dediğimi anlarsın
sevgiler....

M

mmusti57

Guest
fa77' Alıntı:
enizlisporun ceza alacağı kesin verilmeside lazım zaten sevgili musti... ancaaaak bu maçı kadıköyde düşünemiyorum objektif bakarsan ne dediğimi anlarsın
sevgiler....
Ben objektif baktığımı zannediyorum ben kadıköyde fener taraftırının böyle engelleme yaptığı bir maç hatırlamıyorum varsa lütfen hatırlatırmısın,ayrıca hiç bir takım taraftarınada bizim yönetim pasaport sorarak bilet satmadı sadece toplu şekilde bilet satışı yapılmadı ve gerçekten nedediğini belkide anlamadım açıkça söyliyebilirsin.saygılar:lovely:

F

fiesta73

Guest
Sen halen oradamı takılı kaldın. Bu iş bitti şimdi önümüzde yapılacak taransferler var. ondan sonra iyi bir kamp dönemi ve en sonda, ön elemelerden alnımızın akıyla sıyrılıp şampiyonlar ligine adım atabilmek. Mıstık bu işin şakası yok. Önümüzdeki yıl yoksa birer takımla katılacağız avrupa kupalarına. Senin anlayacağın dört büyükler üfürdümü mangalda kül bırakmıyorlar. İşte hodri meydan toplayacakları puanlarla ilerki yıllarımızı kurtarsınlar.

M

mmusti57

Guest
fiesta73' Alıntı:
Sen halen oradamı takılı kaldın. Bu iş bitti şimdi önümüzde yapılacak taransferler var. ondan sonra iyi bir kamp dönemi ve en sonda, ön elemelerden alnımızın akıyla sıyrılıp şampiyonlar ligine adım atabilmek. Mıstık bu işin şakası yok. Önümüzdeki yıl yoksa birer takımla katılacağız avrupa kupalarına. Senin anlayacağın dört büyükler üfürdümü mangalda kül bırakmıyorlar. İşte hodri meydan toplayacakları puanlarla ilerki yıllarımızı kurtarsınlar.
Sen hep doğru söylersin şampiyon olamasaydınız sen nerede takılı kalacaktın acaba istersen söyliyeyim haram dediğiniz puanları konuşuyor olurdun herhalde.Şimdimi aklın başına geldi fenerbahçe şampiyonlar liginden elenirken fenerli olmıyanlar sevinirken neden birlik olmaktan bahsetmiyordunuz.Saygılar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8