Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Dürüst olun ; sizce hangisi ??

Dürüstçe cevaplarınızı bekliyoruz.

• Yüz güzelliği ?

Kullanılan: 1 50.0%
  • Kalp Güzelliği ?

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

aliharbiye

New member
Local time
02:35
Yüz güzelliği mi ? kalp güzelliği mi ? sizin için hangisi önce gelir lütfen dürüst olun.

F

fa77

Guest
önce kalp çok ciddiyim ancaaaaaak yüzüde iyi olmalı ama çirkin diyede pırlanta gibi bir insanı kaybetmek ne ahlaka uyar nede sevgi denilen maneviyata
sevgiler.....

F

fiesta73

Guest
işin doğrusu ben eşimi görüp aşık olduğum zamanlar kalbinin durumundan haberim yoktu. Daha sonra hatta evlendikten sonra ruhuna inebildim, şansıma fena çıkmadı. Fena çıkmadı derken ruhunda bir kötülüğe rastlamadım kalbi benden daha iyi durumda olduğu içinde onu eleştirme hakkını kendimde bulmuyorum. Ben zaten balık burcunun tipik duygusallığını fazlasıyla üzerinde barındıran biriyim. Eşimde bu özelliklere yakın olduğu için beraberliğimizde 31 nci yıla girdik...

seyfi

Administrator
Local time
aliharbiye' Alıntı:
Yüz güzelliği mi ? kalp güzelliği mi ? sizin için hangisi önce gelir lütfen dürüst olun.

şimdi :normalde yüz güzelliği önemli değil.
ömemli olan kalp güzelliği diye edebiyat parçalamaya gerek yok bence.
her ikisininde bulunmasında fayda var diyorum

ŞAHİN

New member
Local time
karşıdan baktığın zaman iyi huyuda iyi oldumu tamam daha ne istiyorsun :D çok güzel olupta ondan sonra millete dedikodumu olucaz :D

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
Benİm Kafamda Belİrledİgİm Bİr Tarz Var O Tarzda Olmasini Ve Hareklerİ Çok Önemlİ İstedİgİm Gİbİ Olursa GÜzellİk Önemlİ Degİldİr

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8