Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Galatasarayı Kutluyorum......

M

mmusti57

Guest
Galatasarayı canıgönülden kutlar bana ve fener camiasına geçmişolsun diyorum,ayrıca şampiyonlar liginde'de başarılar dilerim.Saygılar:lovely: :lovely:

F

fa77

Guest
işte gerçek fenerbahçeli bir taraftar inan bana musti biz şampiyor olamasaydık bu başlığın aynısını feneri kutlarız diye görecektin futbolun zevki de tadı da bu zaten kaybeden kazananı alkışlarsa ülkemizde hiçbir sorun kalmaz bu böyle biline bende fenerbahçeyi tebrik ediyorum çok keyifli son ana kadar böyle zevkli bir lig yaşattığı için ömrüm boyunca unutamıyacağım bir lig oldu
sevgiler.....

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Galatasarayı canıgönülden kutlar bana ve fener camiasına geçmişolsun diyorum,ayrıca şampiyonlar liginde'de başarılar dilerim.Saygılar:lovely: :lovely:
Seni seviyor
ve
seninle
gurur duyuyorum
:kutla: :kutla: :kutla:​

A

alpalaba

Guest
sevgili mustafa bu içten dileklerine aynen katılıyor ve sevgili galatasaraylı dostlarııma başarılarının devamını temmeni ediyorum şampiyonluğunuz kutlu olsun ve avrupa kupalarında başarılarınızı bekliyoruz

F

fiesta73

Guest
alpalaba' Alıntı:
sevgili mustafa bu içten dileklerine aynen katılıyor ve sevgili galatasaraylı dostlarııma başarılarının devamını temmeni ediyorum şampiyonluğunuz kutlu olsun ve avrupa kupalarında başarılarınızı bekliyoruz
Yok abi kazın ayağı öyle değil. Artık avrupada sadece galatasaraydan başarı beklemek yok. Madem dört takım avrupa kupalarına katılıyoruz. Dört takımda başarı sağlamak zorunda.
İşte asıl yarış şimdi başlıyor. Türkiyenin dört büyükleri ne kadar büyük olduklarını bu kulvarda gösterecekler. Bu kulvarda dört takımda rakip değil ve bu yüzden kol kola avrupada ilerlemek zorundalar. Dört takımada başarılar dilerim.:kutla:

A

alpalaba

Guest
fiesta73' Alıntı:
Yok abi kazın ayağı öyle değil. Artık avrupada sadece galatasaraydan başarı beklemek yok. Madem dört takım avrupa kupalarına katılıyoruz. Dört takımda başarı sağlamak zorunda.
İşte asıl yarış şimdi başlıyor. Türkiyenin dört büyükleri ne kadar büyük olduklarını bu kulvarda gösterecekler. Bu kulvarda dört takımda rakip değil ve bu yüzden kol kola avrupada ilerlemek zorundalar. Dört takımada başarılar dilerim.:kutla:
benim bu işten çok anladığım yok senin dediğinden bizim sepetlerdemi bu maçlara gidecekler bence onlara su bile vermek haram oldu bu şartlar altında

atabey

New member
Local time
12:28
Fenerbahçe'lilere sevgiyle...

okidoki15jy.gif

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8