Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Galatasaray'ın şansı yüzde 100

F

fiesta73

Guest
Şampiyon olması, kendisinin kazanmasına ve F.Bahçe'nin puan kaybetmesine bağlı olan Cimbom, sahasında Kayseri'ye karşı 10'da 10 yaptı.
ulubatli8oe.gif

gsu40sa.gif

Puan puana sürdürdüğü zirve yarışında son haftaya Fenerbahçe'nin averajla arkasında ikinci sırada giren Galatasaray, sahasında oynayacağı Kayseri maçını kazanmak zorunda. Tabii mutlu son için ayrıca F.Bahçe'nin Denizli deplasmanında puan kaybetmesi gerekiyor. Çünkü ikili averaj kuralına göre F.Bahçe önde ve Cimbom kaç gol atarsa atsın sonuç değişmeyecek. Ligin flaş takımı Kayseri ise UEFA'ya katılmak için 3 puan hedefliyor. İki takım arasında İstanbul'da oynanan maçlara bakıldığında ise Galatasaray'ın ezip geçtiği görülüyor. Sarı-kırmızılı takım,
kendi sahasında renkdaşına tek bir puan bile vermedi. İlki 1973-74 sezonunda oynanan G.Saray- Kayseri maçlarında Cimbom, 10 karşılaşmada 10 galibiyet aldı. Kayseri ağlarını 34 kez sallayan G.Saray, kendi kalesinde ise sadece 8 gol gördü.
:puah: :puah: :puah:​

webwelet

Guest
Local time
23:37
fiesta73' Alıntı:

Şampiyon olması, kendisinin kazanmasına ve F.Bahçe'nin puan kaybetmesine bağlı olan Cimbom, sahasında Kayseri'ye karşı 10'da 10 yaptı.
ulubatli8oe.gif

gsu40sa.gif

Puan puana sürdürdüğü zirve yarışında son haftaya Fenerbahçe'nin averajla arkasında ikinci sırada giren Galatasaray, sahasında oynayacağı Kayseri maçını kazanmak zorunda. Tabii mutlu son için ayrıca F.Bahçe'nin Denizli deplasmanında puan kaybetmesi gerekiyor. Çünkü ikili averaj kuralına göre F.Bahçe önde ve Cimbom kaç gol atarsa atsın sonuç değişmeyecek. Ligin flaş takımı Kayseri ise UEFA'ya katılmak için 3 puan hedefliyor. İki takım arasında İstanbul'da oynanan maçlara bakıldığında ise Galatasaray'ın ezip geçtiği görülüyor. Sarı-kırmızılı takım,
kendi sahasında renkdaşına tek bir puan bile vermedi. İlki 1973-74 sezonunda oynanan G.Saray- Kayseri maçlarında Cimbom, 10 karşılaşmada 10 galibiyet aldı. Kayseri ağlarını 34 kez sallayan G.Saray, kendi kalesinde ise sadece 8 gol gördü.

:puah: :puah: :puah:​

abicim bizim tek beklentimiz fenerbahçenin puan kaybı olacak biz maçı kesin alırız sen içini ferah tut :lovely:

A

alpalaba

Guest
ben şampiyonluk kovalayan her iki takımada başarılar diliyorum neticesi ne olursa olsun bu rekabettir savaş değil ve bu yüzden son maçlar her zaman tehlikeli olmuştur malum vitrin maçıdır bunlar bu güne kadar ismini dahi bilmediğimiz bir oyuncu çıkıp kaderi değiştirir en çok bundan korkarım normal olarak her iki takımında rakipleri belli yanlız kayseri daha iyi görünüyor hiç olmassa uefa kupası hayelleri var korkum budur yoksa normal bir haftada oynanacak olsa banko iki maç olarak değerlendirilecek maçlar neyse ne olacak göreceğiz az bir zaman kaldı . neticede bu ntakımlar para kazanacak avunmasıda bize kalacak her zamanki gibi:)

reis1905

New member
Local time
01:37
Hakeden kazansın... Galatasaray bu yıl şampiyonluğu alırsa sonuna kadar haketmiş olur... Bakalım nolcak...

M

mmusti57

Guest
alpalaba' Alıntı:
ben şampiyonluk kovalayan her iki takımada başarılar diliyorum neticesi ne olursa olsun bu rekabettir savaş değil ve bu yüzden son maçlar her zaman tehlikeli olmuştur malum vitrin maçıdır bunlar bu güne kadar ismini dahi bilmediğimiz bir oyuncu çıkıp kaderi değiştirir en çok bundan korkarım normal olarak her iki takımında rakipleri belli yanlız kayseri daha iyi görünüyor hiç olmassa uefa kupası hayelleri var korkum budur yoksa normal bir haftada oynanacak olsa banko iki maç olarak değerlendirilecek maçlar neyse ne olacak göreceğiz az bir zaman kaldı . neticede bu ntakımlar para kazanacak avunmasıda bize kalacak her zamanki gibi:)
Abi kutluyorum seni çok güzel yazmışsın bende size katılıyor ve heriki takımada başarılar dilerim galatasarayın kaybetmesini istemem ama bizimde maçı kaybetmemizi hiçmi hiç istemem hakeden şampiyon olsun.saygılar:lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

F

fiesta73

Guest
alpalaba' Alıntı:
Ben sana denedimmi bizim biraderle daha iyi anlaşırsın diye. işte ispatı ve sana söylediklerimden haberi bile yok.:puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
:pepper: biz gönüllere çektik bayrakları direklere değil,:pepper:
:lovely: biz tarihe yazdık ismimizi duvarlara değil,:lovely:
:015: biz avrupada açtık bayrağımıızı kadıköyde değil,:015:
:kutla: biz dünyaya poz verdık şakşakçılara degıl,:kutla:
:puah: :puah: ve biz imparatorlarla büyüdük kestanelerle değil...:puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4