Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye'de serbest bırakıldı

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
20:51
Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye'de serbest bırakıldı

CHP Hatay Millitvekili Hasan Akgöl: "Gazeteci Cüneyt Önal şu an yanımızda."

esh6892_7.jpg
17.11.2012 - 11:33​

esh_51315.jpg

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, ''Suriye'de tutuklu bulunan gazeteci Cüneyt Ünal'ı teslim aldık. Cüneyt'in sağlık sorunu bulunmuyor. Gün içerisinde Lazkiye'ye, oradan da Türkiye'ye gelmeyi planlıyoruz'' dedi.
"İYİYİM VE ÇOK MUTLUYUM"

CHP'li Akgöl'ün ardından kısa bir süre sonra açıklama yapan Suriye'de tutuklu bulunan gazeteci Cüneyt Ünal, ''Şuan milletvekillerimizin yanındayım. İyiyim ve çok mutluyum. Herhangi bir sıkıntım yok. Anne ve babamın hayırlı dualarıyla hayatta durdum. Anne ve babamın ellernden öpmek için sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi.
CÜNEYT ÜNAL'IN İLK FOTOĞRAFI

esh1826_9.jpg

GETİRİLDİĞİ OTELDE AİLESİYLE KONUŞTU

Gazeteci Ünal'ın, CHP heyetinin kaldığı otele getirildi.Ardından A Haber'in canlı yayınında sesi titreyerek anne ve babasına mesaj gönderdi. Ünal " Anne ve babamın hayırlı dualarıyla hayatta durdum. Anne ve babamın ellernden öpmek için sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi.

esh433_5.jpg

90 gündür Suriye'de rehin tutulan Ünal için bir CHP heyeti Suriye'ye gitmişti. Ünal ile birlikte esir alınan Filistinli gazeteci Beşar Kadumi'nin durumuyla ilgili ise gelişme yok.
ESAD HABERİ OLMADIĞINI ÖNE SÜRMÜŞTÜ

Daha önce de Suriye’ye giden CHP heyeti, Devlet Başkanı Beşşar Esad’la görüşmüştü. Esad’ın Cüneyt Ünal’ın kaçırıldığından haberi olmadığı öne sürülmüştü. Yetkililere talimat veren Esad’ın söz konusu gazetecinin serbest bırakılmasını istediği ifade edilmişti.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8