Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Giresunspor'un hedefi 4'te 4

kaptan-8

Co Admin
Local time
15:02
Giresunspor'un basın sözcüsü Fatih Sandal, "Karşıyaka maçını da kazanarak ligde dörtte dört yapmak istiyoruz" dedi.

Bank Asya 1. Lig'de 18 Nisan Pazartesi günü deplasmanda Karşıyaka ile karşılaşacak olan Giresunspor'un basın sözcüsü Fatih Sandal, "Karşıyaka maçını da kazanarak ligde dörtte dört yapmak istiyoruz" dedi.
Sandal, yaptığı yazılı açıklamada, ligin bitimine son beş maç kaldığını belirterek, amaçlarının tüm bu maçlardan başarılı sonuçla ayrılmak olduğunu ifade etti. Son üç maçta yakaladıkları galibiyet serisini Karşıyaka maçında da devam ettirmek istediklerini anlatan Sandal, şunları kaydetti:"Fikstürde son sırada aldığımız Giresunspor'u büyük uğraşlarla ve iyi yönetimle şu anda Bank Asya 1. Lig'de, 11. sıraya kadar çıkardık. Sportif başarı anlamında, yönetimsel anlamda, kısa zamanda güzel şeyler başardık. Giresun Belediyesi, Valilik İl Özel İdaresi ve kamu kurum ve kuruluşlarının büyük desteğini aldık. Taraftarımız zor zamanda takımının hep yanında oldu. Herkese buradan çok teşekkür ediyorum. Son zamanlarımız da yakaladığımız bu güzel başarının devamını istiyoruz."
Karşıyaka maçını da kazanarak ligde dörtte dört yapmak istediklerini kaydederek, açıklamasına şöyle devam etti:"5 Mayıs'ta İstanbul'da yapılacak Giresunspor'a yardım gecesinin biletlerini satışa sunduk. Özellikle Giresunlu iş adamlarımızdan yardım bekliyoruz. Takımımız Giresun'un en büyük markasıdır. Taraftar başarıyla seviniyor ve başarısızlıkta üzülüyor. Bu takım herkesin takımı ise iyi ve kötü günü hep birlikte yaşıyor. Bunun için herkes takımına sahip çıkmalıdır."

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8