Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Haci Murat

seyfi

Administrator
Local time
15:18

REDKİD

New member
Local time
yapanlar işi iyi biliyor

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
13:18
Yapani kutlamak lazim gercekten güzel olmus.

sahmelo

New member
Local time
vaşşş helalbe ne zevk sağol üstad

MeKa

Banned
Local time
Hacı Murat deyince,başlıktanda yanılmamışım düşündüğüm çıktı başlığa girince.Sivaslarda ikamet ederken 1973 model bi hacı Murat almak kısmet oldu.Görseniz şirin mi şirin bişey ..!( ilk göz ağrısı yaa)..Aslında babamın vermediği arkasında adım yazılı Murat 131 di)Dört teker kabak,,elektrik aksamı bitmiş..Neyse..! ( Ankara ya gelirken ceza yedik tabii.)..Benzin doldurabildik neyseki..Böyle bi arabayla hatun yanımda Ankara'ya geldik..Hava atacak ne zaman nede yer müsait...Hey gidi günler heyyy be sevgili dostlar....
Sanki o günlerde daha mutluydum,tarihe mal olmuş bir tekeri kabak Hacı Muratla ama,Şimdi 2005 model klimalı Reno Clio ile daha mutsuzum sanki !..Nedenini bende bilemiyorum,sormayın,,bilemiyorum...

Son düzenleme:

MüDüR

Administrator
Local time
14:18
valla süper yapmışlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8