Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

iddia

M

MEHMET_35

Guest
icon1.gif

Efendim Rizeli imamlar ile Trabzonlu imamlar arasında bir dostluk maçı yapılacakmış. Ancak maç dostluk ama, iddia ve mücadele çok ciddi boyutlarda imiş. Trabzonlu imamların en iyi futbolcusu, aynı zamanda takım kaptanı olan golcü imammış.

Kaderin garip tecellisi, Trabzonlu kaptan imam son antrenmanda sakatlanmış. Girdiği bir ikili mücadelede ayağı kırılmış ve maça çıkamayacağını anlayınca, ikinci kaptanı çağırıp bir hile-i şer'iyye düşünmüşler.

Plana göre; Trabzonlu imamlar o esnada tatilde olan Fatih Tekke'yi bulup Elif Ba'yı, tecvit kurallarını öğretip, imam statüsünde oynatacaklarmış. Fatih Tekke de bu isteğe olumlu cevap vermiş.

Maç günü gelip çatmış. Takım halinde hastanede ayağı kırık kaptanı ziyaret etmiş Trabzonlu imamlar. Kaptan dua edip yolcularken, 'Aman maçın sonucunu bana bildirin.' diye ikaz da etmiş.

Aradan üç saat geçtikten sonra Trabzonlu imamların kaptanı hastane odasına başı önünde gelmiş. 'Ne oldu?' diye sormuş ayağı kırık kaptan. '5-1 yenildik' diye cevap vermiş mahcup Trabzonlu imam.

'Ula nasıl olur Fatih Tekke Hoca hiç atamadı mı?' 'Attı' demiş muhatabı, 'bizim tek golü o attı zaten.' 'Peki Rizeli imamların golünü kim attı?' diye sormuş yaralı kaptan. Cevap karşısında şaşırıp kalmış: 'Ronaldinho Hoca ile Roberto Carlos Hoca!'
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
Eceli gelen tavşan cami duvarının kenarına gelir iki rekat namaz kılarmış. Devam et sen bu fıkralara. Az sonra gelip de seyfi geliyor kurtar beni deme.

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
09:01
Mehmet ben bu fıkrayı okuduğumda kahramanı bizim Hami Mandıralı idi,ne hikmetse şimdi Fatih Tekke olmuş.Bu Rize'liler Sanpetersburg'lularla yapmasınlar bu olayı..............

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8