Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İlk Aday...

M

mmusti57

Guest
antu_haber_120x100.jpg
İlk Aday Eski İTO Başkanı Mehmet Yıldırım
5 Mart tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulumuza tek aday olarak giren ve 7. kez başkanlığa seçilen Aziz Yıldırm’ın ani istifasının ardından yönetim kurulumuz olanüstü genel kurul kararı aldı. Artık tüm gözler Haziran ayında yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’a çevrildi. Şu anda başkanlık görevini vekaleten sürdüren Nihat Özdemir, genel kurulda aday olmayacağını açıkladı. Başkan adaylığı için en somut açıklama ise İTO Eski Başkanı Mehmet Yıldırım’dan geldi. Mehmet Yıldırım, muhalefet olmadığı ve kendi ismi üzerinde mutabakat sağlandığı taktirde "Bu işte varım" dedi. İTO eski başkanı, öncelikle Aziz Yıldırım ile görüşeceğini ve bu işin aceleye gelmeyeceğini söyledi. Yıldırım şöyle konuştu : "Öncelikle Aziz Yıldırım ile görüşeceğim. Onun da desteğine ihtiyacım var. Kulübün 126 milyon Dolar borcu var. Aziz Yıldırım’ın kulüpte parası var. Bunları kurtaması lazım. Bu paralarla toplam borç 150 milyon Dolar’ı bulur. Mali tabloyu net şekilde görmemiz lazım. Fenerbahçe başkanlığı çocuk oyuncağı değil. Gereksiz macera aramam" diye konuştu.

Yıldırım, şu anda caminanın kenetlenmesi gerektiğinin altını çizerek, "Şu anda birlik beraberlik zamanı. Taraftarın beklentisi çok büyük. O yüzden ayrı ayrı değil, tek bir sesin çıkması lazım. Eğer benim ismim üzerinde bir mutabakat sağlanırsa ve muhalefet olmaz ise, ben bu işte varım. Ayrıca Aziz Yıldırım’ın da desteğine ihtiyacımız olacak. Eğer bölünmeler olursa kulüp bunu kaldıramaz" şeklinde konuştu.

23.05.2006 12:56

seyfi

Administrator
Local time
19:46
GS li : "Lider,lider diye bağırıyosunuz tribünlerde,daha bi numaranızı göremedik "
FENERLİ : "Allah,Allah"
GS li : "Hakkını ver stadın hakkını biraz bağır bağır"
Bizden biri : "Al abi,su şişesi."
FENERLİ : "Şunlarla bir olma boşver"
Bizden biri : "Ezik galiba abi. "
GS li : "Hayal mahsülüsünüz hayal,alırım liderliği diyorum"
FENERLİ : "Sizin gibi gençleri Kadıköy'de görmek isteriz biz"
GS li : "Ya bırak kardeşim Fair Play mesajları vermeyi,alırım liderliği diyorum,şampiyonluk diye ağlama sonra"
FENERLİ : "Takip et o zaman bizi takip et"
Stad anonsu : "Maç birazdan başlayacak,lütfen sahaya yabancı madde atmayalım"
FENERLİ : "Güzelce koyun çocuklar"
GS li : "İlla Tuncay'ı vurgulayacak"
FENERLİ : "Bak size de Alex,Anelka transfer edelim sonra ağlamayın"
GS li : "Ya bunlar maddiyat gerektiren transferler,bunlara verebilecek paramız yok"
Gs li : "Fenerliiiii,hahahahaha"
FENERLİ : "Bizi caddede bekleyin"
Tüplü-Buğdaylı-Kepekli-Tuncaylı
FENERLİ : "Sen şimdi futbol göreceksin"
Hakem : "düüüütttt"
GS li : "çimler ağladı beeeaa"
FENERLİ : "dır dır yok dır dır yok,delikanlı oyna"
FENERLİ : Hooppp 6-0 olduu
Tribünlerden hep beraber : "Futbolcunun parasını ver parasınıııııı"
FENERLİ : "Sana diyor hıhıhıhı"
GS li : " ühühühühühü"
FENERLİ : "Alın şu cimbomluyu da diğer kurbanların yanına koyun"
FENERLİ : "Kardeşş biz sizi samiyende bırakalım ordan kupa hayali ile devam edersiniz floryaya"
GS Lİ : çimlerle beraber,Denizli'de hepiniz ağladınız Beeeeaaa

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
GS li : "Lider,lider diye bağırıyosunuz tribünlerde,daha bi numaranızı göremedik "
FENERLİ : "Allah,Allah"
GS li : "Hakkını ver stadın hakkını biraz bağır bağır"
Bizden biri : "Al abi,su şişesi."
FENERLİ : "Şunlarla bir olma boşver"
Bizden biri : "Ezik galiba abi. "
GS li : "Hayal mahsülüsünüz hayal,alırım liderliği diyorum"
FENERLİ : "Sizin gibi gençleri Kadıköy'de görmek isteriz biz"
GS li : "Ya bırak kardeşim Fair Play mesajları vermeyi,alırım liderliği diyorum,şampiyonluk diye ağlama sonra"
FENERLİ : "Takip et o zaman bizi takip et"
Stad anonsu : "Maç birazdan başlayacak,lütfen sahaya yabancı madde atmayalım"
FENERLİ : "Güzelce koyun çocuklar"
GS li : "İlla Tuncay'ı vurgulayacak"
FENERLİ : "Bak size de Alex,Anelka transfer edelim sonra ağlamayın"
GS li : "Ya bunlar maddiyat gerektiren transferler,bunlara verebilecek paramız yok"
Gs li : "Fenerliiiii,hahahahaha"
FENERLİ : "Bizi caddede bekleyin"
Tüplü-Buğdaylı-Kepekli-Tuncaylı
FENERLİ : "Sen şimdi futbol göreceksin"
Hakem : "düüüütttt"
GS li : "çimler ağladı beeeaa"
FENERLİ : "dır dır yok dır dır yok,delikanlı oyna"
FENERLİ : Hooppp 6-0 olduu
Tribünlerden hep beraber : "Futbolcunun parasını ver parasınıııııı"
FENERLİ : "Sana diyor hıhıhıhı"
GS li : " ühühühühühü"
FENERLİ : "Alın şu cimbomluyu da diğer kurbanların yanına koyun"
FENERLİ : "Kardeşş biz sizi samiyende bırakalım ordan kupa hayali ile devam edersiniz floryaya"
GS Lİ : çimlerle beraber,Denizli'de hepiniz ağladınız Beeeeaaa
Ayıp ayıp seyfi dostum bir haftadır şu saçmasapan ipe sapa gelmez şeyleri yazacaksın diye ortadan kaybolacağına şu feneri senin tuttuğun takım varya ne onun ismi aklıma gelmiyo ama dur biraz düşüneyim haaaaaaaaa taaaaaamaaaaaammm geldi tırbişon spor'muydu aman öyle bişe işte neyse fenerden intikamınızı nasıl bu sene alırız diye düşüneceğine başkaların takımının şampiyonluklarıyla fenere ve taraftarına laf söylemene hakkın yok ama gel sen benim bacanağın torunu gibi akıllı olda hangi takım şampiyon olursa o sene o takımı tut hiç değilse ozaman yazacağın şeyler mantıklı olur dostum aramıza hoş geldin birdaha kendini özlettirme.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: Sayende gülmekten kırıldım yahu sağol canım benim galatasarayla şampiyon olduğu için kafa bulamıyom ama seninle iyi buluyom sende olmasan şampiyonluğun gittiğine üzülecem vallaha sana baya kanım ısındı dostum.:Thanx: sevgiler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8