Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İŞTE BOMBA GİBİ SİTE "Keyler"

F

fiesta73

Guest
Uyanda balığa gidelim. Sen burayı yeni mi keşfettin. Ya buranın admini satbilforum da mod. "Keymaker" buraya gelip bna önce fırça attı neden benim forumum dan benim key dosyalarını alıp burda yayımlıyor ve benim ismimi vermiyorsun diye. Sonra anlaştık kendisiyle ve onu buraya mod yaptık ama maalesef vakti olmadığı için gelemiyor.

seyfi

Administrator
Local time
19:04
Uyanda balığa gidelim. Sen burayı yeni mi keşfettin. Ya buranın admini satbilforum da mod. "Keymaker" buraya gelip bna önce fırça attı neden benim forumum dan benim key dosyalarını alıp burda yayımlıyor ve benim ismimi vermiyorsun diye. Sonra anlaştık kendisiyle ve onu buraya mod yaptık ama maalesef vakti olmadığı için gelemiyor.
keymaker nerelerde sen hiçbir icraatına rastladınmı?:)

F

fiesta73

Guest
keymaker nerelerde sen hiçbir icraatına rastladınmı?:)
"Sonra anlaştık kendisiyle ve onu buraya mod yaptık ama maalesef vakti olmadığı için gelemiyor."
cevabı zaten senin alıntının içersinde var.:puah: :puah: :puah: Seyficiğim keşke getirebilseydik. Çok iyi olurdu ama daha sonra yine kendisi ile görüştük. Bir çok siteye key verdiğini hiç boş vaktinin olmadığını söyledi ve özür diledi.:lovely:

şifo

New member
Local time
19:04
arkadaşlar verdiğiniz siteleri biliyoruzda virüs tehlikesi olduğunu niye söylemiyorsunuz satkey ch sitesinde virüs çıktı arkadaşlara duyurulur taramadan geçirmeden girmeyin bir arkadaş tavsiyesi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8