Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kaspersky Lisans Sorununu Çözmek

SaTBiL™

Administrator
Local time
12:46
Web sitesi
www.cekingen.net
Bu Program ile neredeyse her hafta yenilenen keyleri internet üzerinden bilgisayarınıza indirip kaydedebilirsiniz.

1- Kaspersky Anti-Virus (KAV) 5, 6, ve 7
2- Kaspersky Internet Security (KIS) 6, 7, ve 8 sürümleri içindir,KAV8 için KAV7 keylerini deneyebilirsiniz.
Güncellemeler;
1- Windows Vista Desteklidir.
2- Antivirüs uygulaması tarafından "hacking.tool risk" olarak gözükmez

Önemli : Sisteminizde Microsoft.NET Freamework V2.0 veya üzeri kurulu olması gerekmektedir.
mayonez.net'ten alıntıdır.

:)

Editör notu;
Kesinlikle işe yarıyor arkadaşlar.Kaspersky kullanan arkadaşların blacklist sorununa çare olacaktır.

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Çağrım,,eline sağlık çok teşekkür edrim,,ancak geçen ay bu konuda çok uğraşmama rağmenProgram klasörünü çalşıtırmaya bir türlü muvaffak olmadım.Sanırım Kaspersky daha önce haber almış ve bu duruma çözümüde bulmuş.Ancak ben 2009 sürümü için bunları denedim eski versiyonlarında durum nedir??..onuda bilemiyorum....

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Sevgili melih abi;

Ben bu program aracılığı ile 2008 yani kav8 sürümünün güncel anahtarlarını buldum.umarım sizinde işinize yarar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8