Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

MaÇ KaÇ KaÇ.........?

M

mmusti57

Guest
Maçın Kaç Kaç Olacağı Önemli Değil Bence DOSTLUK-1.DÜŞMANLIK-Sonuç İnşallah Böyle Olur.Ben Fenerli Olarak Tabiki Gönlüm Bizim Kazanmamızdan Yana Vede Eminim Kazanacağımızı.Ama Kazanırken'de Güzel Bir Futbol Oynıyarak,Hakemin Ortada Tarafsız Bir Yönetim Sergileyerek,Adletli Ve Futbolculara Sevecen Bir Şekilde Davranarak,Futbolcularında Bu Ezeli Rekabette Birbirlerine Dosluk İçersinde Sadece Ve Sadece Güzel,Seyirciye Zevk Veren Seviyeli Ve Kaliteli Futbol Oynamalarını Ve Kazanan Tarafın Fenerbahçenin Olmasını Dliyorum.Dostluk Kazansın,Hakeden Ve Oynuyan Kazansın Diyorum.SAYGILAR.:lovely: :lovely: :lovely:

atabey

New member
Local time
14:04
Tememnim odur ki Beşiktaş kazansın. Ancak Fenerbahçe'nin azmi ve şansı maçı Fenerbahçe alır dedirtiyor bana. Bu kupada olmadığımıza göre iyi oynayan hakeden kazansın diyorum. SAYGILAR

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8