Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Megan Fox Acer reklamında!

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
23:40
Megan Fox Acer reklamında!

Megan Fox, Acer için bir kampanyada karakterinin farklı ve beklenmeyen bir yanını gösteriyor.
Kreatif Ajansı Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Fox bir deniz biyoloğu olma tutkusunu ortaya çıkarıyor. Fox, Aspire S7 Ultrabook™'unu kullanarak bir grup bilim insanına yunusların çıkardığı sesleri tercüme edebilen bir yazılım geliştirmelerinde öncülük ediyor.
Fox şunları söyledi: “Acer ile çalışmaya karar verdim çünkü bilgisayarları gerçekten seviyorum, ne kadar yüksek teknoloji, o kadar iyi. Bu kampanya eğlenceliydi ve bana farklı bir yanımı sergileme fırsatı verdi.”
Acer Global Marka Direktörü Maarten Schellekens, “Kampanya Acer'ın yeni ‘Sınırların Ötesini Keşfet’ marka konumunun altını çiziyor” diye konuştu ve ekledi: “Her şey insanların içlerindeki gizli gücü yaşatmaları ve tutkularını ortaya çıkarmalarında ibaret. Bunlar önümüzdeki üç yıl boyunca bir dizi yeni ürün lansmanında hayata geçirilecek.”
Intel Ortak Pazarlama Yöneticisi Ryan Baker, “Acer kampanya sırasında ortağı Intel ile yakın işbirliği içerisinde çalıştı. Acer Aspire S7 gerçekten de dünyanın en güzel ve etkileyici UItrabooklarından biri ve biz içindeki Intel Core işlemcisini güzelliğin içindeki zeka olarak görüyoruz” dedi.
Aspire S7 Acer'ın şimdiye kadar yaptığı en ince ve hafif full HD Ultrabook™'tur. Dayanıklılık ve güzel bir beyaz renk için Gorilla Glass'tan üretildi, tümüyle Intel® Core™ i7 işlemci ile güce kavuştu.
S7, Kasım ayından itibaren Türkiye’de teknoloji marketlerdeki yerini alacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8