Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Önemlidir lütfen okuyun..

F

fiesta73

Guest
Arkadaşlar bu e mail bana gönderildi. bende çevreme göndermemim yanısıra forumumuzdan da yayınlamak istedim. lütfen hepimiz gerekli ilgiyi gösterelim.
Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi (Farabi Hastanesi)ndeyatmakta olan lösemi teşhisi konan hastamıza AB rh (+) grubu sürekli kan vetrombosit nakli gerekecek.Var olan akrabalarımızın hiç birinden akrabalıksebebiyle hiç bir şekilde kan nakli yapılamıyor. Kan grubu uyan ve verebilecekdurumdaolan arkadaşlar bana mail veya telefonla dönerlerse çok mutlu olurum. Heristediklerinde hemen bulma şansımız olamayacağı için ve doktorlar taze kanistediklerinden elimizde hazır bulunmasında fayda var. Umarım duyarlı insanlarvereceğim tel numarası veya mail aracılığı ile bana geri dönerler.Hangihastalığın ne zaman kapımızı çalacağı hiç belli olmuyor çünkü. ilginize şimdidenteşekkürler. Hastamızın adı : Ahmet ÖZDEMİR İrtibat için Belkıs KILIÇ (Kızı)0 505 595 84 44 0 536 256 77 66 E-mail : LÜTFEN BU MAİLİ ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR ÇOĞALTALIM ONA VERİLECEK KANIN HERDAMLASINDA ONUN İÇİN HAYAT, BİZİM İÇİN UMUT OLACAK..

seyfi

Administrator
Local time
21:18
o rh +
benimkide

ayhan25

New member
Local time
21:18
Abi en çok bulunan kan grubu benim kan a RH- ama umarım ben bu mesajı yazana kadar İnşallah bulunmuştur.

F

fiesta73

Guest
ayhancım yeni foruma girdim ve seni gördüm iyi akşamlar. kapatmak üzereydim. sürekli kan gerekli olduğu için bu mesajı e mail ile de tanıdıklarınıza gönderin daha sonra yine görüşürüz. seni gördüğüme sevindim ama ne yazık ki gitmem lazım. iyi geceler kendine iyi bak.:lovely:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8