Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

"Şampiyon Galatasaray'a bir Yunanlı mı?"

F

fiesta73

Guest
sevinc95_2305.jpg

Yunan basını "Zikos G.Saray'da" dedi

Yunan gazeteleri, yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın, Fransa'nın Monaco takımında forma giyen milli futbolcu Vasilis Andreas Zikos ile anlaştığını yazdı.
Yunan Goalnews gazetesi, "Şampiyon Galatasaray'a bir Yunanlı mı?" başlığı ile okurlarına duyurduğu haberde, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Fatih Gökşen'in, "Vasilis Andreas Zikos'a transfer teklifinde bulunduk. Kendisiyle de kulubüyle de hemen hemen her konuda mutabakata vardık" açıklamasına yer vererek, bu transferin önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini öne sürdü.
Gazete ayrıca, Galatasaray'ın transfer teklifinde bulunduğu Zikos'un, bu tekliften memnun olduğu ve kariyerini Sarı-kırmızılı takımda sürdürmek istediği belirtildi.
Öte yandan gazete, transfer konusunda tek sıkıntı olarak Zikos'un, Monaco ile 2007'nin sonunda sözleşmesinin bitecek olmasını gösterdi.

Kaynak: İHA

F

fa77

Guest
sırp geldi okey dedik yunan gelecekse onada okey deriz insan olsun yeter
sevgiler....

F

fiesta73

Guest
Bizim için birinci sırada futbolculuğu gelir. memleketinin pek de önemi yok

seyfi

Administrator
Local time
23:21
fa77' Alıntı:
bende bunu diyorum dil din ırk önemli değil mühim olan futbol becerisi :lovely:
benim duyumlarıma göre yeni transferinizgaliba,Papuayenigine'li.
fakat;bir sorununuz var.adamın yaşadıgı yerde herhangi bir resmi kurum olmadığından,dünya üzerinde herhangi bir kayıdı bulunmuyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8