Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Şampiyonluk şarkıları söylemek için

kaptan-8

Co Admin
Local time
02:34
Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, zorlu Erciyesspor maçını kazanmaları halinde, şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayacaklarını belirtti.

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, ''Nasıl tüm maçları bir bir geçtiysek önümüzdeki zorlu Erciyesspor maçını da geçmek istiyoruz. Bu maçı kazanmamız halinde ben dahil herkes artık şampiyonluk şarkısını söyleyebilecek, şampiyonluk kelimesini daha yoğun konuşacaktır'' dedi.
Kalpar, kulüp futbol şube sorumlusu Suat Çakır ve kulüp basın sözcüsü Haluk Tan'la birlikte yaptığı haftalık basın toplantısında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.
Ligde şu ana kadar 27 maç oynandığını hatırlatan Kalpar, ''27 maçın sonunda gerçekten güzel şeyler yapmış olmalıyız ki sonuç olarak lideriz. En fazla gol atmada 3. sıradayız, galibiyetimiz fazla, en az gol yiyen takımız, en az mağlup olan 2 takımdan birisiyiz. Bunların hepsini total olarak düşündüğümüzde Samsunspor iyi bir çıkış yakalamıştır, bu çıkışın sonucunda da hak etmiş olduğu yerdedir'' dedi.
Takımı bu noktaya oyuncularının getirdiğini, çıkışlarının da bundan sonra devam edeceğine inandığını belirten Kalpar, ''İnşallah bu çıkışımızı devam ettiririz. Ancak daha her şey bitmedi. Her zaman konuştuğum gibi gerçeklerden yola çıkarak açıklama yapıyorum. Şu anda yine büyük konuşmadan ifade etmeliyim ki nasıl tüm maçları bir bir geçtiysek önümüzdeki zorlu Erciyesspor maçını da geçmek istiyoruz. Bu maçı kazanmamız halinde ben dahil herkes artık şampiyonluk şarkısını söyleyebilecek, şampiyonluk kelimesini daha yoğun konuşacaktır. Bunu da bu takım hak etmektedir. Dolayısıyla Samsun şehri Süpür Lig'e layıktır.'' dedi.
İşin ciddiyetinden uzaklaşmadan, iş disiplinini en iyi şekilde yansıtarak maçlara hazırlandıklarını vurgulayan Kalpar, ''Kalan maçlarımızı da kazanma arzusuyla sahada olacağız. Hiçbir zaman hiçbir maç kolay olmadı, bu maç da kolay olmayacak. Hakikaten zor bir maç. Ama ne olursa olsun Samsun her türlü zorluğun altından bugüne kadar kalktı, bu maçı altından kalkılacak bir maç olarak görüyorum. İnşallah bunu gerçekleştiririz diyorum'' diye konuştu.
Kendisinin Samsunspor'un başına geldiğinden bugüne ibrenin hep yukarı çıktığını belirten Kalpar, ''Hiç böyle olmadı. Bu müthiş bir başarı. Bu başarı hem benim, hem oyuncularımın, hem de başkanımız ve yönetim kurulumuzun başarısıdır. Bu da yetmez bu başarıda taraftarımızdan, sizlere varana kadar hepimizin katkısı var. Ancak büyük konuşmak, erken konuşmak bizim işimiz değil. Ama bizim işimizle ilgilenenler büyük konuşabiliyor, erken konuşabiliyor, daha sonra da bu konuşmanın yanlış olduğunu kabul ediyorlar. Bu takım şampiyon olduğunda belki bir kaç kelime konuşabilirim. Beni yerden yere vurdunuz çünkü.'' şeklinde konuştu.
Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ise daha önce ''bizlere inanın, güvenin bu işi başaracağız'' demiştik diye belirterek, ''Bu sözümüzün üzerinden 5 hafta geçti. Son iki haftada oynadığımız Karşıyaka ve Denizlispor maçlarında oldukça zorlandık. Ama galip gelmesini bildik. Aldığımız galibiyetlerle bu iki rakibimizin de play off şansı sona ermiş oldu. Artık önümüzde çok önemli bir Kayseri Erciyesspor maçı var. Bana göre bu senenin dönüm maçı Kayseri Erciyesspor maçı. Çünkü galip geldiğimiz takdirde hedefimize çok ama çok yaklaşmış olacağız'' dedi.
Cezalı ve sakat oyuncularının bulunmadığını da vurgulayan Çakır, Murat, Abdulaziz ve Hakan'ın ise sarı kart sınırında bulunan oyuncular olduğunu kaydetti.

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8