Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Satbilforum Atatürk Hatıra Defteri!..

F

fiesta73

Guest
Atatürk bölümüne giren herkes. Sadece bir defaya mahsus olmak üzere Ulu önderimize, birkaç kısa cümle ile seslensin....Bir hatıra defteri gibi.
Arkadaşlarımdan bir ricam olacak, Lütfen kimse bu bölüme sadece ata'sına olan duygu ve düşüncesinin haricinde hiç bir kelime dahi yazmasın. Eğer bu uyarıya rağmen başka şeyler yazılırsa yönetimce silinecektir. Burası Satbilforum dostlarının Atatürk'e olan sevgi ve bağlılıklarının bir ifadesi olan hatıra defteri olarak hazırlanmıştır.

F

fiesta73

Guest
Üzgünüm, bu vatanı kurtarıp Türkiye Cumhuriyetini kurarken yanında olamadığım için...
Onurlu ve gururluyum Dünyada eşi olmayan bir Mustafa Kemal Atatürk'üm olduğu için,
Mutluyum senin kurduğun bu güzel üLkede doğup yaşadığım için...
Sen rahat uyu ATAM
Bu ülke insanı seni asla unutmuyor...
fiesta73 "Abdullah Altınel"​

A

alpalaba

Guest
yüce atam bize bağışladığın ülkede senin gösterdiğin yoldan gidememek beni üzüyor yanına ne yüzle gelecegiz bilmiyorum diyorsunki beni tanımak behemal yüzümü görmek değildir fikrlerimi öğrendiğiniz zaman bu gerçekleşir dedin ama biz senin fikrlerinede sahip çıkamadık utanıyorum atam

admin

Administrator
Yönetici
Local time
05:43
Aslında ulu önderimiz için söyleneçek okadar çok şey varki, hangisininden başlamak gerekiyor..
Ona olan minnettarlığımızı iki kelimeyle anlatmak zor. Keşke bugünde olsaydı ve emanet etmiş olduğu gençliği görseydi diyorum

satgı ve sevgilerimle

mehmet_ozturk

New member
Local time
05:43
'İki Mustafa Kemal vardır;
biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal...
İkinci Mustafa Kemal, onu 'ben' kelimesiyle
ifade edemem. O, ben değil, bizdir.
O, memleketin her köşesinde yeni fikir,
yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan
aydın ve savaşcı bir topluluktur.
Ben onların rüyasını temsil ediyorum.
Benim teşebbüslerim, onların özlemini
çektikleri şeyleri tatmin içindir.
O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz.
Geçici olmayan, yaşaması ve
muvaffak olması gereken
Mustafa Kemal odur.'

M

mmusti57

Guest
Ataturk.jpg
Sevgili Atam senin düşüncelerini anlıyor,senin duyduklarını duyuyor ve diyorumki senin ilkelerin doğrultusunda inançla ölünceye kadar yürüyeceğime namusum ve şerefim üzerine and içerim.Saygılarımla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8