Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sevgili Arkadaşlar Şahsım Adına Hepinizden Özür Dilerim

safak71

Banned
Local time
11:59
Sevgili arkadaşlar şahsım adına öncelikle site yönetiminden ve özelliklede beni bu siteye tavsiye eden sevgli musti abimden çok çok özür dilerim.
benim yazmadığım fakat benim adıma yazılmış bir kaç talihsiz konu yüzünden hayatımda ilk defa başıma gelen banlanma olayı beni çok derinden üzdü hatta bir daha bu sitye asla girmeme karrarı almıştım fakat benim olmayan bir hatadan dolayı bunu yaparsam benim açımdan hiç de doğru olmayacağı kararına vardım ve bir açıklama yapma gereğini duydum iş yerinden bir arkadaşımın benim oturumum açıkken yapmış olduğu bir densizlik yüzünden bunlar geldi başıma arkadaş güya benim olmadığım bir zamanda bana yardım etmek için benim yerime bir kaç harika konu açtığını acaip süper şeyler olduğunu söyledi ben eyvah dedim ama iş,işten geçmişti bir kere hemen siteye girmek istedim fakat banlandığımı öğrenince bübütün çöktüm çünki beni bu siteye öneren sevgili abime çok mancup olmuştum sevgili abıme ve sayın yöneticilerime ulaşmaya çalıştım fakat başaramadım çünki benim kendime özgü bir anlayışım ve çizgim vardır.Bu çizgimin dışında kalan konular benim ilgi alanım dışıda ve aslada tasvip etmediğim bir şey olduğu için arkadaşımla olan selam ve muhabbetime hemen son verdim bu yüzdende sizlerden özür diler bir daha böyle bir şeyiin olmayacağını tüm site arkadaşlarıma garanti ederim ve hepinizden tekrar,tekrar özür diler saygılar sunarım

F

fiesta73

Guest
Sorun değil safak71, benzer olaylar zaman zaman herkesin başına gelebiliyor. kaldığın yerden devam, yeniden aramıza hoş geldin. Lütfen biraz daha dikkatli ol sadece. İyi paylaşımlar...

Yaban Ali

New member
Local time
hoşgeldin..
ancak o arkadaşın çok ayıp etmiş.

safak71

Banned
Local time
Hepinize çok teşekkür ederim evet o arkadaş artık arkadaşım değil ve benim için artık bir hiç olacak benim arkadaşım olacak insanın benim karaterimi iyi bilen ve aynı karaktere sahip olan insandır ama o şahıs beni iyi tanıyamamış olacak ki böyle bir terbiyesizlik yaptı günlerdir özür diyemesine rağmen onu asla affetmem çünki benden izinsiz bilgisayarıma girme terbiyesizliğni yaptı herkesin kendine özel şeyleri olabilir belki daha başka şeylerde yapabilirdi ufak gibi görünsede benim için çok önemli olduğu için artıko şahısla tamamen ilgi ve alakamı kestim tekrar hepinizden özür dilerim saygılarımla

M

MEHMET_35

Guest
Hepinize çok teşekkür ederim evet o arkadaş artık arkadaşım değil ve benim için artık bir hiç olacak benim arkadaşım olacak insanın benim karaterimi iyi bilen ve aynı karaktere sahip olan insandır ama o şahıs beni iyi tanıyamamış olacak ki böyle bir terbiyesizlik yaptı günlerdir özür diyemesine rağmen onu asla affetmem çünki benden izinsiz bilgisayarıma girme terbiyesizliğni yaptı herkesin kendine özel şeyleri olabilir belki daha başka şeylerde yapabilirdi ufak gibi görünsede benim için çok önemli olduğu için artıko şahısla tamamen ilgi ve alakamı kestim tekrar hepinizden özür dilerim saygılarımla
önemli degil arkadaşım buolay benimde başıma geldi jackall adlı üyemiz dün benim adıma forma girip cevaplar yazmış sizlerden iyi olmasın çok sevdigim bir abim o kişişifremi degiştirerek sorunu giderdim birazda kızdım şaka olsun diye yaptım dedi ama kurallar öyle demiyo neyse boş verelim bunları herşeye ragmen yaşamak çok güzel hepinize güzellikler diliyorum.....çagrı bunu biliyor

SAFRAN

New member
Local time
fiesta hocamızın söyledigi gibi buna benzer olaylar zaman zaman herkesin başına gelebiliyor önemli olan bu hata yı düzeltmekti .

safak71 tekrar aramıza hoş geldin

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Arkadaşım sanırım buna büyük bir bahtsızlık derler ama yinede bize ulaşman mümkündü.Sadece yapman gereken giriş yapmadan giriş yapamayanlar bölümüne sıkıntını yazmakdı.Ama yinede büyük grçmiş olsun sanırım birdaha daha dikkatlı olup,bilgisayarın başından kalkdığında oturumu kapatmak olur.Sanırım böyle sorun yaşanmaz artık
Tekrar geçmiş olsun aramıza katıldığına sevindik...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8