Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Şirin kedicikler

F

fiesta73

Guest
Lütfen arkadaşlar şu sevimli kediciklere bir bakın. Hayvan demeye gönlüm elvermiyor. Günümüzde bir çok insan müsvettelerini gördükten sonra. Sözüm meclisten dışarı.:puah: :puah: :puah: :puah:

pisick7cp.jpg

kediler8rs.jpg

siyam7hn.jpg

beyaz8zf.jpg

l1ml.jpg

kedi1mh.jpg

kedi210lj.png

kedi251zo.png

kedi64lx.png

wp100bz.jpg

kedi114tb.png

SAFRAN

New member
Local time
13:50
eline sağlık cok sevimli hayvan bunlar...

F

fiesta73

Guest
safran' Alıntı:
benim kediyi fiesta hoca hediye etti .hediyenin iyisi kötüsü olmaz ha......
Kedilerin çirkini olmaz. Bakımlı kedi vardır bakımsız kedi vardır. Ben bu cümleyi bir yerden hatırlıyorum ama, galiba bayanlar için böyle söylemişlerdi.
Neyse ikiside uzaktan baktın mı çok güzel ve sevimlidirler. Yanlarına yaklaşıp sevdinmi mutlu olup mırlarlar. Ama damarlarına bastınmı hemen tırnaklarını çıkarıp bir taraflarını tırmalayıverirler onun için çok dikkatli olmak gerkir. yavrularınada çok düşkündürler.:puah: :puah: :puah:

Yaban Ali

New member
Local time
yani dikkat etmeyi hiç aklından çıkarmaman gerekir.
benim avatardakiler görmesin onları, huzurlarını kaçırırlar.

DJ BURAK

New member
Local time
fiesta abimin kedilere olan ilgisini bilen birisiyim.
hakikaten sevimli hayvanlar. 8 yaşıma kadar ben de bir kediye sahiptim. anılarımı hala hatırlarım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8