Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Transfer gözdesi oldu!..

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
Hasan Şaş Transferin gözdesi oldu

Cim Bom'un müthiş bir sezon geçiren yıldızı Hasan Şaş, şimdiden transferin gözdesi oldu. Mükemmel futbolu ve yaptığı asistlerle Galatasaray'ı şampiyonluk yarışında sırtlayan tecrübeli futbolcunun sezon sonunda sözleşmesi biteceği için serbest kalma hakkını elde edecek olması kendisine kanca atan kulüplerin iştahını kabartıyor.

Ribery'yi Aslan'dan kopartan Fransa'nın ünlü kulübü Marsilya, Yunanistan'dan Panathinaikos ve Trabzonspor'un Hasan Şaş'la temasa geçerek transfer teklifinde bulundukları ortaya çıktı. Başarılı futbolcuyu yuvadan uçurmak isteyen birçok menajer Florya'nın kapısını aşındırırken, kulüple henüz anlaşma sağlayamayan ve bu sezonki alacağını da tahsil edemeyen Hasan'ın teklifleri ciddi olarak düşündüğü vurgulandı

Önce şampiyonluk
Tecrübeli futbolcunun, menajerler aracılığıyla kendisine cazip tekliflerde bulunan Marsilya ve Panathinaikos kulüplerine, "Şimdi sadece lig şampiyonluğunu düşünüyorum. Transferi sezon sonunda görüşelim" yanıtı verdiği kaydedildi. Hasan Şaş'ın, gelecek sezon uzun yıllardır hasret kaldığı şampiyonluğa ulaşmayı hedefleyen Trabzonspor'dan ise açık çek teklifi aldığı ifade edildi. Ancak yıldız oyuncu, bordo - mavili kulübe de aynı yanıtı iletti.

Galatasaraylı yıldızın gelen transfer tekliflerini hem kendi motivasyonunu bozmamak için hem de şampiyonluk yolunda ilerleyen takımına olumsuz yansımaması amacıyla herkesten gizlediği öğrenildi. Hasan'ın sezon sonunda bir değerlendirme yaparak kesin kararını vereceği belirtildi.

Kaynak: Milliyet

F

fa77

Guest
inşallah gider ben bu hasandan bıktım artık zaten kafasında gitmek var mavi panter demedi demeyin sonra :)

F

fiesta73

Guest
mavi panter' Alıntı:
inşallah gider ben bu hasandan bıktım artık zaten kafasında gitmek var mavi panter demedi demeyin sonra :)
Sakın ha ondaki bu hırs hiç bir futbolcuda yok. son zamanlarda bu hırsı tüm takıma yansıttı. İliç bile aynı şekilde hırsla saldırıyor görmüyormusun. Sadece onu iyi kullanmak yani onun dilinden anlamak lazım ki! bunuda gerets çok iyi yapıyor. Giderse arkasından ağıtlar yakarız.:D :D

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Sakın ha ondaki bu hırs hiç bir futbolcuda yok. son zamanlarda bu hırsı tüm takıma yansıttı. İliç bile aynı şekilde hırsla saldırıyor görmüyormusun. Sadece onu iyi kullanmak yani onun dilinden anlamak lazım ki! bunuda gerets çok iyi yapıyor. Giderse arkasından ağıtlar yakarız.:D :D

o gitsin ben seni teselli ederim :p
Hasan artık baydı bıktırdı topu ayağına aldımmı bırakmak bilmiyor hasanın bana 2002 dünya kupasından sonra bir tane olumlu maçını söyle bir tane Yooooookkkkkk var deme sakın yok fenerbahçeye bile sırf onun yüzünden elendik bence.... neyse kısacası ben seninle aynı fikirde değilim hasana güle güle

F

fiesta73

Guest
Hasan Şaş avrupa yolcusu...

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Hasan Şaş'a Bordeaux takımının transfer teklifinde bulunduğu ifade edildi... Bu sezon sözleşmesi biten Hasan Şaş'ın Bordeaux'nun 2 milyon euro'luk teklifine sıcak baktığı öğrenildi.

bbe03a9035aaeb40b8f759fcb2vu.jpg

Fransa yolcusu

Gelecek sezon için şimdiden kolları sıvayan Bordeaux, 2 milyon euro'yu gözden çıkardı.

Fransa Ligi'nde Lyon'un ardından ikinci sırada yer alan Bordeaux, Hasan Şaş'a kancayı attı. En başarılı sezonlarından birisini yaşayan yıldız oyuncuyu takibe alan Fransız ekip, sezon sonunda sözleşmesi sona eren Hasan'ı mutlaka kadrosuna katmak istiyor. Bu transfer için Bordeaux'nun 2 milyon euro'yu gözden çıkardığı ifade ediliyor.

Galatasaray
bırakmıyor
Daha önce Galatasaraylı taraftarlarla ters düşen ve sarı-kırmızılı takımdan ayrılacağını açıklayan Hasan'ın şu an bir sorun olmamasına karşın yurt dışında oynayan futbolcular arasında yer alabilmek için bu transfere "Evet" diyebileceği belirtiliyor. Öte yandan Galatasaray'ın Hasan'ı bırakmaya niyeti yok. Tarafların birkaç hafta içinde masaya oturacağı öğrenildi.

Kaynak:fotomaç

seyfi

Administrator
Local time
11:49
bence trabzon yolcusu

webwelet

Guest
Local time
09:49
hasan şaş

valla arkadaşlar bence hasan şaş TÜRKİYE'de galatasaraydan başka hiçbir takımda oynamaz gidecek olursada dışarı gider benim görüşüm bu:smiles17:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8