Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Türk Futbolu’nun geleceği Galatasaray'da yatıyor!

F

fiesta73

Guest
Yani ne diyeyim artık
smile.gif

2005 - 2006 Futbol Sezonu’nda olağanüstü bir mücadele örneği sergileyerek 16. şampiyonluğunu kazanan Galatasaray Profesyonel A Takımı’nın yanı sıra, Galatasaray Futbol Altyapı Takımları da başarıdan başarıyla koşuyor.

Mayıs ayının ilk haftası Fenerbahçe’yi 3-0 yenerek İstanbul Şampiyonu olan Galatasaray Süper Genç Futbol Takımı’ndan bir gün sonra, Beşiktaş’ı 1-0 mağlup eden Suat Kaya yönetimindeki PAF Takımımız, üst üste ikinci kez PAF Ligi şampiyon olma başarısını göstermişti.

Galatasaray Profesyonel ve Futbol Altyapı Takımları’nın 2005-2006 Sezonu performans grafiği şöyle:

2005-2006 Turkcell Süper Lig Şampiyonu

2005-2006 PAF Ligi Şampiyonu
(17-18 Yaş) (2 sezon üst üste)

2005-2006 Süper Gençler Ligi Şampiyonu
(16-17 Yaş) (Namağlup İstanbul Şampiyonu)

2005-2006 B Gençler Ligi Grup Birincisi
(15-16 Yaş) (Türkiye Şampiyonası’na katılmayı hak eden takımımız, 12-14 Mayıs’ta Balıkesir’de yapılan 1. Kademe maçları sonunda birinci oldu.
İkinci kademe maçları, Haziran ayında oynanacak)

2005-2006 Yıldızlar Ligi Finalisti
(13-14 Yaş) (İstanbul Şampiyonluğu için Mayıs ayının son haftası Damlaspor ile final oynayacak)

2005-2006 Minikler Ligi Grup Birincisi
(11 -12 Yaş) (Ligin bitimine 1 maç kala grup birinciliğini garantiledi)

2005-2006 Mini Minikler Ligi Lideri
(9-10 Yaş) (Ligin bitimine 4 maç kala avantajlı durumda)

galatasaray.org

F

fa77

Guest
orada suat kaya var bizim meşhur hügomuz helal olsun adama müthiş çalışıyor gittim gördüm gezdim mükkemmel bir düzen mükkemmel tesisler bizim geleceğimiz de ülke geleceğide emin ellerde helal olsun suat Kaya ya......
sevgiler.....

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8