Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Ünlülere Satbilforum Forum'u Sorduk:-)

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
23:42
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
İBRAHIM TATLISES
Urfa’da Satbilforum vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum

REHA MUHTAR

Burdan bütün Satbilforum üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Satbilforum her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

MEHMET ALİ ERBİL
Satbilforum en yeni konularıyla tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra

Anayasa Mahkemesi Başkanı
Satbilforum üyelerine saygıyla duyurulur.!
Satbilforum Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!

Satbilforum de Moderatör olacak kişi forum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulana kadar üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan
Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla Satbilforum'a renk katacagim, ayol iyiki varsin Satbilforum

Bülent Ersoy
Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz. Satbilforum'a gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu

EMRAH
Bak Gülcan burasi Satbilforum artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) Satbilforum var artik bize sahip cikacaklar

AJDAR
Cikata Muz, muz. Ben bu Satbilforum forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Erman Hoca

Artik bende bundan sonra Satbilforum spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

(C)ALINTI

seda07

Banned
Local time
07:42
Erman Hoca

Artik bende bundan sonra Satbilforum spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...
:D:D cok güzel bunlar yaa

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8