Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Windows Kapanış Mesajları

erhan61

New member
Local time
09:18
- oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler.

- nereye isterseniz oraya!

- kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

- "dikkat et arkanda ay...."

- selametle

- kapattik kardesim

- yalandiniz

- sistemi crash ettirmeden düzgün bir şekilde kapatabilen xxx. kişisiniz , çekilişe katılıp microsoft hede hödö kazanma fırsatı için lütfen aşağıdaki kodu happyshutdown@microsoft.com adresine email ile yollayın. microsoft hede hödö kazananlardan biri de siz olun!

- gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates’in duaları senin üzerine olsun...

- windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

- bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!...brovaoooo

- ders calis zibidilik etme

- bu kadar.. dağılabilirsiniz... (dağılma eylemini gerçekleştirmek için ok geri dönmek için cancel)

- dönüşüm muhteşem olacak)

- update nedeniyle kapalıdır. verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz, arka planda stars and stripes çalarken bill gates’in göndere amerikan bayrağı çekmesiyle oturum kapanır.

- esheduenlaaaa...

- "şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..bi dahaki oturumda sorarım ben sana..topsun olm"
veya

- "yedeklemişsindir inşallah..hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan..eheh"

- niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!:pepper: :pepper: :pepper:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8