Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

yardım:sky2

mymoon

New member
Local time
10:32
herkese merhaba..öncelikle yardımcı olacak dostlara teşekkürler..formattan sonra takılı skystar2kartımı nasıl tekrar yükleyebilirim..kurulum cd'si işe yaramadı..formattan önce sorunsuz çalışıyordu..

Son düzenleme:

basri100

New member
Local time
arkadaşım driver ıyüklemen gerekiyor
bu tanıtım cd sinde mutlaka vardır yanlışlıkla elindeki cd de bulunan başka bir yazılımı mesela progdvb nin yazılımını yüklüyor olabilirsin
ayrıca forumda driverın nasıl yüklenecegi anlatılmşı kontrol edersen bulursun yine olmassa sana driver linkini göndereyim ok?

basri100

New member
Local time

buradan gerekli driverı bulacaksın burdan yazan yere tıklayarak indirebilirsin ayreten biraz gezin çok faydalı bilgiler bulacaksın

Son düzenleme:

mymoon

New member
Local time
ilgilendiğin için teşekkürler..linki verirsen sevinirim..ayrıca cd'yi takınca otomatik olarak yükleme başlıyor ama devam etmeyip uyarı veriyor ve kapanıyor..

basri100

New member
Local time
yukarıdaki ilk linki düzelttim şimdi ulaşılıyor orada sorun çıkarsa ikinci linkte ilk mesajın sagında DOVLOAND YAZIYOR SKYSTAR 440 driver ı diye oradanda bulabilirsin

mymoon

New member
Local time
driverı kuramıyorum ..kuruluma geçiyor ama hata veriyor.the hardware and device driver must be installed before installing the application software please refer to the user's guide for the hardware installation procedure specific to your operating system...bu şekilde yazıyor .kurulum kapanıyor..alakan için teşekkür ederim basri100..sağol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8