Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Yorumsuz

SaTBiL™

Administrator
Local time
21:46
Web sitesi
www.cekingen.net
sds3ce.jpg

SAFRAN

New member
Local time
köpekler sahibine sadıktır kediler ise tam tersi........

Yaban Ali

New member
Local time
Kediler eve sadıktır. Evden ayrıldığınızda köpek sizinle gelir, kedi orada kalır.. nankör kedi..
Çokta haksızlık etmeyelim, iyi kedilerde mevcuttur ve sevimlidirler.

F

fiesta73

Guest
Vallaha ben orada dostluktan çok sahiplenme, koruma kollama sezdim. o köpek sahibi ile mutlaka dosttur ma o bebeğin zayıflığını farkında ve ona hamilik yapıyor bence. Köpeklerin genlerinde var genellikle bu özellik.

F

fiesta73

Guest
safran' Alıntı:
köpekler sahibine sadıktır kediler ise tam tersi........
Hocam üzgünüm.. Size katılamadığım için. Çocukıluğumuzdan beri duyduğumuz saçma atasözşleri diye bizlere yutturulanların arasında Köpek sadıktır kedi ise nankör dür sözü de vardır. Oysa köpek için söylenen ne kadar doğruysa kedi için söylenenlerde o kadar yanlıştır. Kendisinden daha güçlü olan insanlara karşı kedilerin tek silahı olan tırnaklamadır. Ve de genellikle onlarda bıu yollan kendilerini korurlar. Her zaman öz eleştiri yapmayan insanlar zararsız bir hayvan olan kediye yolda giderken pist diyerek tekmelemelerini eleştirmezler de nedense kendisinden çok daha güçlü ve akıllı insanlara karşı savunma maksadıyla kullandıkları tırmıkları bir nankörlük olarak algılar ve söylerler. Ben bunu anlayabilmiş değilim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8