Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

yumatu 8000 Serİsİne yüklenemİyenler Veya 8888 hataları yaşayanlar

SAFRAN

New member
Local time
18:00
yumatu 8000 Serİsİne yüklenemİyenler Veya 8888 hataları yaşayanlar

dikkat: sadece flash problemi olan arkadaşlar uygulasın sağlam cihazlarda uygulamayın (sonuçta kurtarmaya çalışma yazılımı %100 başarı sağlanmayabilir)

HERŞEYİ YAPTIM AMA YÜKLEYEMEDİM
YÜKLEYİCİ BİR YERE KADAR YÜKLÜYOR AMA KESİLİYOR..
8888 OLDU ---- YE ÇEVİREMİYORUM...
ÖNDE TEK NOKTA VEYA TEK IŞIK KALDI..
HİÇ BİR ŞEKİLDE YÜKLENMİYOR FABRİKAYA GİDECEK ....
DİYENLER...
burada ki uygulama normal koşullarda kullanılmaz çaresiz kaldığınız zaman uygulayınız...UNUTMAYIN SORUMLULUK YÜKLEYENE AİTTİR...
YÜKLEYİCİDEKİ M5 MODUNU SAKIN KULLANMAYIN BU MOD BOOT DOSYALARINI ATMAK İÇİN KULLANILIR.....BU SİSTEM BOOT U SİLİNMEMİŞ MAKİNALARDA KULLANILIR BOOT U SİLİNMİŞ MAKİNALARDA FLAŞ YAZMAKTAN BAŞKA ÇARE ŞU AN İÇİN YOKTUR......YANİ ÖNÜNDE EN AZ BİR NOKTA IŞIK YANMALI.....HİÇ IŞIK YANMAYAN MAKİNALARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR..

ADIM ADIM UYGULAYIN

EMERGENCY DOWNLOAD
(makina fişe takılı olmasın)
1-XC DOWNLOADER İ AÇINIZ (bu 1.40 a çok benzer)
2-COM SEÇİNİZ
3-MAKİNANIZIN STANDBY TUŞUNA BASILI FİŞE TAKINIZ
4-PC DE "PLEASE SEND APLICATION"YAZISINI GÖRÜN
(eğer bu yazıyı görmezseniz bütün bunları yeniden deneyin hata yapıyorsunuz demektir)
5-stbd DE F4 YANİ FİRMWARE DOWNLOAD I TIKLAYIN..
6-KARŞINIZA DOSYA SEÇMENİZ İÇİN BROWSE ÇIKACAK (çıkmazsa diğer seçeneklerdende deneyebilirsiniz mesela f3.çok sıkışırsam m5 i bile kullandığım oluyor ama browse yani yazılımı seçmeniz için gereken pencere açılmazsa)
7-ATMAK İSTEDİĞİNİZ SON YAZILIMI SEÇİN YÜKLEME BAŞLAYACAK
8-PC DE İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN
9-PC DE BÜTÜN SECTÖRLER BİTİNCE MAKİNA KENDİLİĞİNDEN AÇILMADIYSA YÜKLEYİCİYİ KAPATMAYIN...(ÖNEMLİ)
10-BÜTÜN HAREKETLER BİTİNCE YÜKLEYİCİ PC NİZDE AÇIKKEN MAKİNANIN FİŞİNİ ÇEKİP 5-10 SN BEKLEYİP FİŞİ TAKIN..
MAKİNANIZIN AÇILDIĞINI GÖRECEKSİNİZ....
BU ANLATTIKLARIM PROFESYONELLER İÇİNDİR KAYBEDECEK BİRŞEYİM YOK DİYENLER DENEYEBİLİR...içinde açıklama dosyası yükleyici ve burada olmayan orj bir son 2mb 2.86 yazılımı mevcuttur 2mblarda kullanabilirsiniz

mauce

New member
Local time
19:00
eklenti inmiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8