Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Seyfi-MeKa İşbirliğiyle Flash+Müzik

MeKa

Banned
Local time
11:46
Al birini vur ötekine... Tam işbirlikçi bunlar.. Bunlarla başa çıkılmaz. Allah bu işbirlikçilerin şerlerinden korusun...
i

:pepper: :smiles17: :pepper: :smiles17: :pepper: :puah: :puah:

Seyfi ben bişi anlamadım bundan diyo,,ama anlayan anladı sen merak etme sevgili dostum..Sadece benim anlayamadığım konu şu: Bu mesajının altına ben teşekkür tuşuna basmadım.Nasıl oldu bu ?Bu yine fies'in müzipliği..[/B]

bilmece sorusunun cevabı gibi tersten yazmayı yeğlerdim ama Seyfi,,direct yazmam olucak,dünki benim ciddi gibi görünen cevaplara bir misilleme idi bu.senin Bomba site başlığın gibi,,, BOMBALANDIK,anlayacağın ..Bunu da anlamış oldun herhalde Seyficiğim..

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
:pepper: :smiles17: :pepper: :smiles17: :pepper: :puah: :puah:

Seyfi ben bişi anlamadım bundan diyo,,ama anlayan anladı sen merak etme sevgili dostum..Sadece benim anlayamadığım konu şu: Bu mesajının altına ben teşekkür tuşuna basmadım.Nasıl oldu bu ?Bu yine fies'in müzipliği..[/B]

bilmece sorusunun cevabı gibi tersten yazmayı yeğlerdim ama Seyfi,,direct yazmam olucak,dünki benim ciddi gibi görünen cevaplara bir misilleme idi bu.senin Bomba site başlığın gibi,,, BOMBALANDIK,anlayacağın ..Bunu da anlamış oldun herhalde Seyficiğim..

Vallahi bu kez yanıldın Meka teşekkür konusunda günahımı alıyorsun. inan benim hiç bir şeyden haberim yok. Hadi işbirlilkçi meka bir işbirliği de benimle yapta şu kaybolan yıllarımız geri gelsin. Kaybolan yıllarımı istiyorum senden. :puah: :puah:

Şarkı temin edildi,,bişeyler yapmaya çalışacağım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeKa

Banned
Local time
Vallahi bu kez yanıldın Meka teşekkür konusunda günahımı alıyorsun. inan benim hiç bir şeyden haberim yok. Hadi işbirlilkçi meka bir işbirliği de benimle yapta şu kaybolan yıllarımız geri gelsin. Kaybolan yıllarımı istiyorum senden. :puah: :puah:

Birincisi ben senin kaybolan yıllarını geri veremem zira bu konuda yetkili kişi ben değilim..:puah: :puah:

İkincisi benim kız şarkıyı temin etti biliyorsun,gerisi biraz zamam ayırmam kaldı sadece..

seyfi

Administrator
Local time

kaybolan yılarını sana verecek birisini düşünemiyorum.:puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
kaybolan yılarını sana verecek birisini düşünemiyorum.:puah: :puah: :puah:
Ben size ne diyeyim bilemiyorum ki! ben diziden bahsediyorum, yoksa benim kayıp yıllarım yok evlendikten sonra dolu dolu yaşadım. Yaa hastamısınız siz hanım sizi bir duysa benim canıma okur. Sen kaybolan yıllarını mı arıyorsun diye.:stupidprv: Hele o meka tam bir mikser bu konularda. Hanımla beni kapıştıracak akşam akşam..:puah: :puah:

MeKa

Banned
Local time
Ben size ne diyeyim bilemiyorum ki! ben diziden bahsediyorum, yoksa benim kayıp yıllarım yok evlendikten sonra dolu dolu yaşadım. Yaa hastamısınız siz hanım sizi bir duysa benim canıma okur. Sen kaybolan yıllarını mı arıyorsun diye.:stupidprv: Hele o meka tam bir mikser bu konularda. Hanımla beni kapıştıracak akşam akşam..:puah: :puah:

İşbirlikçilerin yine zaferi..:pepper:

Sen yengeden akşama yiyeceğin zopayı düşün artık...Bizimle uğraşırsın ha,kaybolan yıllarını geri istersin haa..:stupidprv:
Seyfi ne diyorsun bu işe??

Al sana kaybolan yıllar,:ah: ,helal yenge çal çal.. ellerin dert görmesin walla..:Thanx:

Bu konuyu inceleyenler ciddi sanmayın,Latife'den öte bişi değildir...Ame yengeye vereceği hesap doğrudur
:puah: :puah:

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Fiesta kaybolan yıllarını ararken kaybolan sopayı bulmuş olmasın:) :) :)

MeKa

Banned
Local time
Fiesta kaybolan yıllarını ararken kaybolan sopayı bulmuş olmasın:) :) :)

Şİmdi bana kaybolan sopamı verseler,,şimdi bana seninle bir ömür vadetseler,şimdi bana yeniden istermisin deseler ?,(Hanım tarafından olursa (yani yengeden olursa demek istiyo:)),
tek bir söz söylemeye bile hakkım yok..

İmza: sezen AKSU

R

ra82

Guest
gerçekten çok güzel ve profosyonelce bir çalışma olmuş ellerinize saglık yalnızzzzzzzzzzzz bir hatanızı yakaladım :) ben seni sevdigime kaldım istanbullarda degil ben senin sebebine kaldım istanbullarda olcaktı :puah:

MeKa

Banned
Local time
gerçekten çok güzel ve profosyonelce bir çalışma olmuş ellerinize saglık yalnızzzzzzzzzzzz bir hatanızı yakaladım :) ben seni sevdigime kaldım istanbullarda degil ben senin sebebine kaldım istanbullarda olcaktı :puah:

Yazdığın doğru olabilir,,Bir Ankaralı olarak bu şiveden (eğer öyleyse) ancak bu kadar anlayabilirdim.Zira flash'ı hazırlayan benim.(Seyfinin hemşosu değilim).Sende öyle dinliyormuş gibi var sayarak mutlu ol...:puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
Yazdığın doğru olabilir,,Bir Ankaralı olarak bu şiveden (eğer öyleyse) ancak bu kadar anlayabilirdim.Zira flash'ı hazırlayan benim.(Seyfinin hemşosu değilim).Sende öyle dinliyormuş gibi var sayarak mutlu ol...:puah: :puah:
Evet yazılan doğru Meka,bende bunu söyleyeceğini bildiğim için hiç kurcalamadım.:)

MeKa

Banned
Local time
Evet yazılan doğru Meka,bende bunu söyleyeceğini bildiğim için hiç kurcalamadım.:)

Flashı hazırladığım gün seni çok aradım sözlerini de gönderebilirmisin diyecektim.Çağrı da biliyor, seni ona sormuştum çünki.Önemli bişi de değil düzeltmesi sadace 10 dakikamı alır..
Bu arada sevgili fies'tende hiç tık yok,yenge hastanelik mi etti ne ?

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Flashı hazırladığım gün seni çok aradım sözlerini de gönderebilirmisin diyecektim.Çağrı da biliyor, seni ona sormuştum çünki.Önemli bişi de değil düzeltmesi sadace 10 dakikamı alır..
önemli değilki meka.farketmez öyle kalsın.

seyfi

Administrator
Local time
Moderatör tarafında düzenlendi:

seyfi

Administrator
Local time
Meka link zor açılıyor....
bilgilerine....

MeKa

Banned
Local time
Cevap

Meka link zor açılıyor....
bilgilerine....

Flashlar,hazırlandıktan sonra izlememizi sağladığımız upload (Sunucu) sitelere yüklenir.(Resimload.com) Farkındaysanız açılış anında % ile sayarak hangi aşamada olduğunu belirten ve "Lütfen Bekleyiniz" ibaresi yer almaktadır..Sunucu site babamın sitesi olmadığından başlama yavaşlığına (% olarak saymaya) yapabileceğim bişi yok..:kutla: :kutla:

Bu mesaj üzerine az evvel test ettim aynen dediğim gibi preloader % olarak sayıyor "müddet sonunda" (%100) sayma sonunda açılıyor..Preloadersiz (Animasyonsuz) verilen linkte ise durum;,% olarak sayan pencereyi göremezsiniz yavaş açılıyor gibi zannedilmesi bu yüzdendir..Kendisi %100 olana kadar (siteden alınma süresi) zamanın dolması zaruridir..Zaten benimde preloaderli (animasyonlu ekleme nedenim) yavaş açılıyor gibi görünen durumun takip edilmesi (% olarak sayması) açısından düşündüğüm yararlı bir durum olup, izleyiciye hangi aşamada olduğunu belirtmek içindir..
Biraz karışık oldu ama bilmem anlatabildim mi?

Son düzenleme:
R

ra82

Guest
Flashlar,hazırlandıktan sonra izlememizi sağladığımız upload (Sunucu) sitelere yüklenir.(Resimload.com) Farkındaysanız açılış anında % ile sayarak hangi aşamada olduğunu belirten ve "Lütfen Bekleyiniz" ibaresi yer almaktadır..Sunucu site babamın sitesi olmadığından başlama yavaşlığına (% olarak saymaya) yapabileceğim bişi yok..:kutla: :kutla:

Bu mesaj üzerine az evvel test ettim aynen dediğim gibi preloader % olarak sayıyor "müddet sonunda" (%100) sayma sonunda açılıyor..Preloadersiz (Animasyonsuz) verilen linkte ise durum;,% olarak sayan pencereyi göremezsiniz yavaş açılıyor gibi zannedilmesi bu yüzdendir..Kendisi %100 olana kadar (siteden alınma süresi) zamanın dolması zaruridir..Zaten benimde preloaderli (animasyonlu ekleme nedenim) yavaş açılıyor gibi görünen durumun takip edilmesi (% olarak sayması) açısından düşündüğüm yararlı bir durum olup, izleyiciye hangi aşamada olduğunu belirtmek içindir..
Biraz karışık oldu ama bilmem anlatabildim mi?

ben anladım sayılır meka abi :) yeni slaytlar bekliyoruz yolladığım arkadaşlarım bile yenileri yokmu diye soruyorlar :)

MeKa

Banned
Local time
ben anladım sayılır meka abi :) yeni slaytlar bekliyoruz yolladığım arkadaşlarım bile yenileri yokmu diye soruyorlar :)

Yenileri "elim" bana izin verdiği müddetçe hazırlamaya çalışıyorum..Bugün bir yenisine başladım,, bu arada ilk müjdeyi de "sana vermiş" olayım..O arkadaşların için üzgünüm ama daha önceki flashlarımdan kendilerine link vererek diğerini izlemelerini sağlayabilirsin..Ekleme yaptığım sayfanın yerini biliyorsundur umarım....

R

ra82

Guest
ewet biliyorum meka abi ama onlar oraya girip digerlerinede bakabileceklerini bilmiyordum hatta bunu bilseydim bende yapardım :) tekrar teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8