- Katılım
- 23 Eylül 2006
- Mesajlar
- 9,165
- Tepkime puanı
- 48
- Puanları
- 0
2014 Dünya Kupası'nda rakiplerimiz belli oldu
Brezilya’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası’nın Avrupa elemelerinin kura çekimi Rio de Janeiro’da yapıldı
30.07.2011 Cumartesi - 23:07
A Milli Futbol Takımı'nın Brezilya'da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası elemelerindeki rakipleri belli oldu.
Rio De Janeiro'da yapılan kura çekimi sonrası D Grubu'nda yer alan Türkiye, Hollanda, Estonya, Andorra, Romanya ve Macaristan ile mücadele edecek.
Ev sahibi Brezilya'nın elemelerde mücadele etmeden doğrudan katılacağı 2014 Dünya Kupası'nda maçlar 12 Haziran-13 Temmuz tarihinde oynanacak.
GRUP A
HIRVATİSTAN
SIRBİSTAN
BELÇİKA
İSKOÇYA
MAKEDONYA
GALLER
GRUP B
İTALYA
DANİMARKA
ÇEK CUMHURİYETİ
BULGARİSTAN
ERMENİSTAN
MALTA
GRUP C
ALMANYA
İSVEÇ
İRLANDA CUMHURİYETİ
AVUSTURYA
FAROE ADALARI
KAZAKİSTAN
GRUP D
HOLLANDA
TÜRKİYE
MACARİSTAN
ROMANYA
ESTONYA
ANDORRA
GRUP E
NORVEÇ
SLOVENYA
İSVİÇRE
ARNAVUTLUK
KIBRIS RUM KESİMİ
İZLANDA
GRUP F
PORTEKİZ
RUSYA
İSRAİL
K.İRLANDA
AZERBAYCAN
LÜKSEMBURG
GRUP G
YUNANİSTAN
SLOVAKYA
BOSNA HERSEK
LİTVANYA
LETONYA
LİECHTENSTEIN
GRUP H
İNGİLTERE
KARADAĞ
UKRAYNA
POLONYA
MOLDOVA
SAN MARİNO
GRUP I
İSPANYA
FRANSA
BELARUS
GÜRCİSTAN
FİNLANDIYA
Brezilya’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası’nın Avrupa elemelerinin kura çekimi Rio de Janeiro’da yapıldı
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için
Giriş yap veya üye ol.
30.07.2011 Cumartesi - 23:07
A Milli Futbol Takımı'nın Brezilya'da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası elemelerindeki rakipleri belli oldu.
Rio De Janeiro'da yapılan kura çekimi sonrası D Grubu'nda yer alan Türkiye, Hollanda, Estonya, Andorra, Romanya ve Macaristan ile mücadele edecek.
Ev sahibi Brezilya'nın elemelerde mücadele etmeden doğrudan katılacağı 2014 Dünya Kupası'nda maçlar 12 Haziran-13 Temmuz tarihinde oynanacak.
GRUP A
HIRVATİSTAN
SIRBİSTAN
BELÇİKA
İSKOÇYA
MAKEDONYA
GALLER
GRUP B
İTALYA
DANİMARKA
ÇEK CUMHURİYETİ
BULGARİSTAN
ERMENİSTAN
MALTA
GRUP C
ALMANYA
İSVEÇ
İRLANDA CUMHURİYETİ
AVUSTURYA
FAROE ADALARI
KAZAKİSTAN
GRUP D
HOLLANDA
TÜRKİYE
MACARİSTAN
ROMANYA
ESTONYA
ANDORRA
GRUP E
NORVEÇ
SLOVENYA
İSVİÇRE
ARNAVUTLUK
KIBRIS RUM KESİMİ
İZLANDA
GRUP F
PORTEKİZ
RUSYA
İSRAİL
K.İRLANDA
AZERBAYCAN
LÜKSEMBURG
GRUP G
YUNANİSTAN
SLOVAKYA
BOSNA HERSEK
LİTVANYA
LETONYA
LİECHTENSTEIN
GRUP H
İNGİLTERE
KARADAĞ
UKRAYNA
POLONYA
MOLDOVA
SAN MARİNO
GRUP I
İSPANYA
FRANSA
BELARUS
GÜRCİSTAN
FİNLANDIYA