Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

3 Hazİran'da Kİmseye SÖz Vermeyİn

F

fiesta73

Guest
*** 20:45 Şampiyonluk Partimiz ***

Kurduğumuz ekip sizler için mükemmel bir mekanda, muhteşem bir parti hazırlıyor...

3 Haziran 2006 Cumartesi günü, Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Yeni Melek Eğlence Merkezinde (yaklaşık 3 bin kişilik bir mekan)
Kod Adı 20:45 olan şampiyonluğumuzu KUTLAYACAĞIZ...

Saat: 20:45 - 02:00

Biletler BİLETİX'te Satışta

Bilet fiyatları ; Ön Satış: 20 ytl. - Kapı: 30 ytl.
VIP Ön Satış: 40 YTL. - VIP Kapı: 50 YTL.

Şubat ayında Maslak Venue'de yaptığımız partiden çok daha
kapsamlı, çok daha gururlu, çok daha mükemmel bir gece olacaktır...

Ve yine, GALATASARAYLI sporcu arkadaşlarımız geceye renk katacaklar... Bu sefer Galatasaraylı sanatçılar da aramızda olacaklar.

Dj'imiz elbetteki yine her zaman olduğu gibi kardeşimiz
Hopdedik Ayhan olacak.

Kendi semtimizde, kendi mekanımızda kutlayacağımız Şampiyonluk Partimize hepinizi bekliyoruz....

F

fa77

Guest
sen gelemiyeceksin ben ona üzüldüm artık fatihe formasını giydirir bol bol resim çektiririm abi ve o resimleride burada yayınlırım :) (tabi kısmetse gidebilirsem) bilgi için teşekkürler

F

fiesta73

Guest
fa77' Alıntı:
sen gelemiyeceksin ben ona üzüldüm artık fatihe formasını giydirir bol bol resim çektiririm abi ve o resimleride burada yayınlırım :) (tabi kısmetse gidebilirsem) bilgi için teşekkürler
İnşallah gidersin. her zaman böyle güzelliklere şahit olmak nasip olmayabilir. fırsatları değerlendirmek lazım.:015:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8