Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Assasin's Creed | Kasmadan Oynamak Mümkün |

sicey

New member
Local time
22:48
ASSASİN'S CREED denilen oyunu almıştım tam 5 ay önce. Ancak oyunu yükledikten sonra oyunun menüsüne kadar herşey normal açılıyor daha sonra menü ile birlikte herşey donuordu. yani kasa kasa oynanıyordu ve berbattti. İnterneti araştırdım hiçbir çözüm yolu bulamadım. Oyunu yüklediğim klasöre gittim. Detection adlı klasörün içindeki Detection adlı uygulamayı başlattım. Yani bilgisayarın özellikleri bu oyunu açabilcek kapasitedemi die. Her neyse baktım. Görüntü Aşağdıdaki resim gibi.
Ads_z.jpg

Gördüğünüz gibi işlemci yetmitor. Ve ben çok üzüldüm. bu oyunu aynayamayacağım die. Ama internette baktığımda gördümki çoğu kişinin pc'si bu oyunu hayli hayli kaldırması gerekirken onlardada kasıyor.

Aklım ne dediyse bir daha girdim Oyunu yüklediğim klasöre.

içinde şunlar var.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1440x900.
Ads_z.png

Klasörde 3 kafa resmi var. 1.sinde Assasins creed directx 9.0, 2.sinde Assasins creed directx 10.0, diğerinde ise Assasins creed game yazıyor.

Merak ettim bi şunları deneyeyim dedim. Directx 10.0 yazana bastım onda çalışmadı. directx 9.0'a bastım oyun açıldı. Ve full kasmadan oynamaya başladım. Herkese tavsiyem bunu denemelerini.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8