Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Avrupa Yakasi Sona Erİyor, Ata Demİrer Son 7 BÖlÜmde Olmayacak

mkaya

New member
Local time
07:40
Dün atv ile toplantı yapan Sinan Çetin, ekranın çok izlenen dizisi Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldı. Dün akşam Habertürk'e canlı yayına katılan Sinan Çetin, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı...

Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu ve dün akşam Mehmet Barlas'ın konuk olarak katıldığı Full Ekran'a telefonla bağlanan Sinan Çetin şu açıklamayı yaptı:

"atv ile yaptığımız görüşme sonrasında Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldık. Ancak kanalla herhangi bir anlaşmazlığa düştüğümüz için bu kararı almadık. Dizinin yaratıcısı Gülse Birsel'le Avrupa Yakası'nın ömrünün tamamladığını düşünüyoruz".

"atv ile para konusunda bir anlaşmazlığa düşmedik. Dizinin bitmesinin Ata Demirer ve Hümeyra arasında yaşanan problemle de ilgisi yok. Ata'yla konuştuk, bu dizinin marka olduğunu ve kendisi olmadan da devam edeceğini söyledi. Son 7 bölümde Ata Demirer kadroda olmayacak. Diziyi 100'üncü bölümde bitireceğiz".

Sinan Çetin, TGRT'de yayınlanan yeni programıyla ilgili olarak da şunları söyledi:

"O program 1.5 yıl önce yanılmıyorsam Kanal D için çekilmiş bir programdı. Yapımcısı da Fatih Aksoy, ben değilim. Galiba 10 bölüm çekmiştik o dönem, şimdi o bölümler yayınlanıyor. Yenilerini de çekmeyeceğiz. Dolayısıyla orada yaşanan tartışmaları falan hatırlamıyorum bile. Üstelik TGRT'de yayınlanan bölümü izlemedim. Ortaya nasıl bir şey çıktığını bilmiyorum. Oraya katılanlar şimdi evlenmiş, belki boşanmışlardır bile... atv'de yayınlanacak olan Bahse Var mısın programının ise ne zaman yayınlayacağını bilmiyorum. Proje şimdilik duruyor".

kaynak:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8