Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Beleşçi Ferhat maçlara nasıl giriyor!..

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi
F

fiesta73

Guest
Bizim beleşçi Ferhat futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin bir yolunu bulmuş. Tribünlerde bir efsane olarak yayılan bu arkadaş, giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle "Abicim çok acil bi durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bi abi var, (Bir isim sallıyormuş) hanımı aniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırdık. Onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım" diyormuş. Ehliyetini rehin bırakarak içeri giriyormuş.

Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemmen diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş. Çıkarken kapıdaki polise "Abicim benim arabayı çekiyolarmış, bi çıkıp bakiim ne oluyomuş. Problem varsa halledip geleyim" diyomuş. Taabii geri gelince tanısın diye de bu polise de kimliğini bırakıyormuş.

Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup "Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık. Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomuş. Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş. "Abicim ben araba işini hallettim çok saol. Kimliği alabilir miyim?" deyip kimliğini de alarak içeriye sağ sağlim giriyormuş.

F

fiesta73

Guest
bu benmi oluyorum şimdi :puah:
Yaa belki kızdın bana çünkü aramızda kalsın demiştin anlatırken ama burda hepimiz bir aile gibiyiz yabancı yok aramızda onun için anlattım. Hemde çok zekice ve aynı zamanda çok komik olduğu için anlattım. Hem korkmana gerek Alisamiyen stadında görevli, polisler bizim forumda olmadığı için bu konudan haberi olmazlar. Sen aynı sisteme devam et. sorun yok...:puah: :puah: :puah:

BaHaR

New member
Local time
06:46
Çok güzel taktik ama biraz yorucu olur :)

Denizce

üye
Local time
04:46
Bu arada kosturmaktan o kapidan kapiya 90 dakika doldu:puah:

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
04:46
Güzel taktik fakat yorucu.

Ödül Avcısı

New member
Local time
06:46
Bu göründüğü kadar kolay değil. Ferhat bunu yapacak birine ise hiç benzemiyor.

R

ra82

Guest
fa77 yapmaz böle şeyler birkaç hikayesi vardır ama ....:smiles14: :love:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8