Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Beşiktaşa hayırlı olsun........

M

mmusti57

Guest
Nobre kendini yere atıyor emek çalıyor diyenler çok çabuk unutmuşlar karalama kampanyaları yapanlar ne çabuk unuttular fenerbahçenin almadıklarını topluyorlar nediyeyim hayrını görsünler....:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
16:27
mmusti57' Alıntı:
Nobre kendini yere atıyor emek çalıyor diyenler çok çabuk unutmuşlar karalama kampanyaları yapanlar ne çabuk unuttular fenerbahçenin almadıklarını topluyorlar nediyeyim hayrını görsünler....:puah: :puah: :puah:
belki şimdi adam olur belli olmaz

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
belki şimdi adam olur belli olmaz
Önemli olan adam olması değil tükürdüğünü yalıyanların basitliği önemli olan ozaman sende tuncay hakkında bişeyler yazmıştın istiyorsan adam olur belki deyip trabzona almak istersen verelim senin bu düşüncelerine hayran olmaya başladım dostum galiba seni yavaş yavaş anlamaya başlıyorum?..:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
mmusti57' Alıntı:
Önemli olan adam olması değil tükürdüğünü yalıyanların basitliği önemli olan ozaman sende tuncay hakkında bişeyler yazmıştın istiyorsan adam olur belki deyip trabzona almak istersen verelim senin bu düşüncelerine hayran olmaya başladım dostum galiba seni yavaş yavaş anlamaya başlıyorum?..:puah: :puah: :puah:
tuncay ona beş başar
en azından türk ve yası daha az
şımarıklığı kabul edilebilir.

seyfi

Administrator
Local time
fenerbahçe'den ayrıldığı için olabilir yazmamı bekliyorsun ama ben yazmam
fiesta abi ye söz verdim senin şekerin yükseliyormuş.

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
fenerbahçe'den ayrıldığı için olabilir yazmamı bekliyorsun ama ben yazmam
fiesta abi ye söz verdim senin şekerin yükseliyormuş.
Böyle hakaret ve onur kırıcı yazılar yazmadığın sürece yükselmez dostum şimdi yazdığın gibi .:lovely: :lovely: sevgiler

F

fa77

Guest
mmusti57' Alıntı:
Böyle hakaret ve onur kırıcı yazılar yazmadığın sürece yükselmez dostum şimdi yazdığın gibi .:lovely: :lovely: sevgiler

sizleri böyle anlaşırken görmek ne kadar güzel

seyfi

Administrator
Local time
:puah:
loading.gif
buna nasıl kızmamış
sen asıl kendine dikkat et

M

mmusti57

Guest
seyfi' Alıntı:
loading.gif

buna nasıl kızmamış

sen asıl kendine dikkat et
Kardeşim sen beni tamamen demekki yanlış anlamışın niye kızayımki bunlar hepsi birer espiri gerçekte biz trabzonu,bjk'yi ve gs'yi yaptığınız o icadınız gibi sahada eziyoruz sizleri.Kardeşime bak hele.:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
yazacak birşey olur olsun diye suni gündem oluşturuyoruz.
iyi geceler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8