Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Çağrı, seyfi, mehmet35, co admin ve xmetrox banlandınız!..

F

fiesta73

Guest
Çağrı, Satbilforum üst yönetimine karşı başkaldırıda bulunduğunuz ve seyfi, mehmet35, co admin ile xmetrox sizlerde bu başkaldırıya destek verdiğiniz için 3 gün süre ile banlandınız:( :(

SaTBiL™

Administrator
Local time
10:05
Web sitesi
www.cekingen.net
sende katılmışsın abi bi bak istersen tabelalarda senin de ismin var

:puah: :puah: :puah:

mawiş

New member
Local time
Çağrı, Satbilforum üst yönetimine karşı başkaldırıda bulunduğunuz ve seyfi, mehmet35, co admin ile xmetrox sizlerde bu başkaldırıya destek verdiğiniz için 3 gün süre ile banlandınız:( :(

fiesta 73 işte harika bir yönetici arkadaş:puah: bizi banlamak için daha iyi bir sebeb bulabilirdin bence sen anladığım kadarıyla egolarını tatmin etmeye çalışıyorsun tatmin olabildiysen ne mutlu sana:puah: :puah:

co_admin saygılar

F

fiesta73

Guest
Co admin yanılıyorsun seni ne kadar sevdiğimi bir anlasan, zaman zaman kızarım sana ama yine de severim. tabii şu olayda haklısın böyle düşünmekte. yerinde olsam bende senin gibi düşünür ve kızardım. gülüm frouma girdim baktım çağrının çok güzel bir şakası var. o kadar hoşuma gitti ki benimde aklıma böyle bir muziplik geldi. yani içimdeki çocuk birden canlandı ve bende böyle bir şaka yaptım sizlere
aslında sizlere ip ucuda verdim ama siz farkedemediniz. banlanma konusu bile"geyik muhabbeti " bölümüne açılmıştı ama sizler uyanamadınız. neyse bu bir şakaydı seni ve diğer banlanan tüm arkadaşları öptüm.
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
Dün yüksel gelmeden çağrı'nın şakasını bıraktım masa üstünde bir baktım ,
"Bu nedir yinemi hecklendik"diyor.:puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
Dün yüksel gelmeden çağrı'nın şakasını bıraktım masa üstünde bir baktım ,
"Bu nedir yinemi hecklendik"diyor.:puah: :puah: :puah:
Sen birde mehmet öztürk'ü bir göreceksin,bana msn den gelmiş hesap soruyor. doğal olarak arkadaşlarını koruyor. tabi bu arada şaka olduğunu öğrendi rahatladı ama bu kez de diğerleri şaka olmadığını bilmediği için bana kızgınlıkla yazılarnlardan ötürü endişelenmeye başladı. Sahi sen ne yaptın veya ne düşündün seyfi. Ama senin yutmadığına eminim. :puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
banlansam siteye girebilirmiyim?:stupidprv:

seyfi

Administrator
Local time
Anlaşıldı senin hiç bir şeyden haberin yok. Aynı zamanda oradasimleri olan herkesi de banlamıştım sen dahil
sonra banları çözdük. banlama yapmadan milleti nasıl inandırayım yoksa.
şimdi de admin paneline giremiyorum,safran da yetkileri kısıtlamış haklı olarak:puah: :puah: :puah: :puah:

F

fiesta73

Guest
Biliyorum benim yetkileride kısıtlamış sizleri banlanken anam ağladı. ta nerelerden dolaşıp ancak sizleri banlayabildim. Ama kaçırdın valla. çok güzel olmuştu ban olayı. Hele caneri görecektin. kulaklarından bile dumanlar çıkıyordu.:puah: :puah:

Yaban Ali

New member
Local time
Biz bu arada kurtardık.. ortalıkta pek görünmediğimiz için heheheh

F

fa77

Guest
ben niye banlanmadım küstüm şimdi bak demekki banlanacak kadar sevdirememişim kendimi sana :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8