Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

cimbom 93'te güldü

webwelet

Guest
Local time
22:07
derbi_bjk_gs.jpg
Turkcell Süper Ligi'nin 33. haftasında Galatasaray, BJK İnönü Stadı'nda konuk olduğu Beşiktaş'ı, uzatma dakikalarında Hasan Kabze ile bulduğu golle 2-1 mağlup ederek şampiyonluk şansını son haftaya taşıdı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)
5. dakikada defansın arkasına atılan topla ceza sahasında buluşan Necati, kaleci Cordoba'yı geçerek yaptığı vuruşta meşin yuvarlağı boş kale yerine üstten auta attı.
9. dakikada sağ kanattan Sabri'nin ortasında ceza sahasında iyi yükselen Iliç'in kafa vuruşunda top, az farkla auta çıktı.
12. dakikada ceza yayından Tümer'in sert şutunda top, az farkla üstten auta çıktı.
14. dakikada orta sahadan atılan uzun pası Bobo, kafa ile Tümer'in önüne indirmek istedi ancak kaleci Mondragon, Tümer'den önce topa müdahale ederek tehlikeyi uzaklaştırdı.
26. dakikada ceza sahasında Hasan Şaş'ın kafa ile aşırttığı topa İbrahim Toraman, Necati'den önce müdahale ederek tehlikeyi önledi.
36. dakikada Galatasaray defansından seken topu önünde bulan Tümer'in ceza yayı önünden çektiği sert şutu, kaleci Mondragon kontrol etti.
37. dakikada Hakan Şükür'ün pasında topla buluşan Sabri'nin ceza sahası önünden çektiği şut, yandan auta çıktı.
43. dakikada ceza sahasında Iliç'in, kaleci Cordoba tarafından düşürülmesini hakem Fırat Aydınus, penaltı olarak değerlendirdi. Penaltı atışını kullanan Necati'nin vuruşunda meşin yuvarlak, yan direkten oyun alanına geri döndü.
44. dakikada topla hareketlenen Tümer'in, ceza yayı önünden çektiği şut, yandan auta çıktı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
48. dakikada Saidou'nun kafa ile indirdiği topla ceza sahasında buluşan Necati'nin dönerek çektiği şutta kaleci Cordoba, uzanarak topu köşeden kornere çeldi.
52. dakikada Galatasaray defansından kaptığı topla sol çaprazdan ceza sahasına giren Tümer'in, ayağının dışıyla çektiği şutta meşin yuvarlak, sağ köşeden ağlarla buluştu. 0-1
54. dakikada ceza sahası sağ köşesinden Tümer'in şutunda meşin yuvarlak yan direğe çarparak oyun alanına geri döndü.
55. dakikada defansın arkasına atılan topa ceza sahasında müsait durumdaki Cihan dokunamadı.
64. dakikada Mustafa Doğan'ın uzaklaştıramadığı topu önünde bulan Hasan Kabze'nin ceza yayından çektiği şutta meşin yuvarlak, sol köşeden ağlarla buluştu. 1-1
69. dakikada Ali Güneş'in pasında ceza sahası çizgisi önünde Gökhan Güleç'in topun gelişine çektiği şutu, kaleci Mondragon kontrol etti.
71. dakikada Bobo'nun pasında ceza sahası sağ çaprazından Ali Güneş'in çektiği şut, defansa çarparak Gökhan Güleç'in önüne düştü ancak Gökhan Güleç, kayarak yere düşünce kaleci Mondragon açılarak topu kontrol etti.
72. dakikada kazanılan serbest atışı kullanan Sergen'in uzak mesafeden yerden şutunda kaleci Mondragon, köşede uzanarak topu kontrol etti.
73. dakikada Sabri'nin uzak mesafeden sert şutunda top, üstten auta çıktı.
76. dakikada Tümer ile verkaça giren Ali Güneş'in ceza sahası sağ çaprazından çektiği şut, üstten auta çıktı.
77. dakikada ceza sahası sağ çaprazı önünden Ali Güneş'in vuruşu, üstten auta çıktı.
82. dakikada ceza sahası sağ çaprazından Sabri'nin ortasında penaltı noktası üzeriden Hasan Kabze'nin kafa vuruşunda kaleci Cordoba, topu kontrol etti.
85. dakikada çalımlarla ceza sahasına giren İbrahim Üzülmez'in sol çaprazdan çektiği şutu kaleci Mondragon, uzanarak köşeden kornere çeldi.
87. dakikada ceza sahası dışından Hasan Şaş'ın
90+3. dakikada Hakan Şükür'ün kafa ile indirdiği topa ceza yayı önünden Hasan Kabze'nin sert şutunda meşin yuvarlak, sağ köşeden ağlarla buluştu. 2-1

STAT: BJK İnönü
HAKEMLER: Fırat Aydınus xx, Bülent Gökçü xx, Cemal Gemici xx

BEŞİKTAŞ: Cordoba xx, Mustafa Doğan xx, Koray xx, İbrahim Toraman xx, İbrahim Üzülmez xx (Ali Tandoğan dk. 90+2 ?), Ahmed Hassan x (Sergen dk. 64 x), Kleberson x, Tümer xxx, Mehmet Sedef x (Ali Güneş dk. 69 x), Bobo xx, Gökhan Güleç xx
YEDEKLER: Murat Şahin, Okan, Aydın Karabulut, Tomas Jun
TEKNİK DİREKTÖR: Jean Tigana

GALATASARAY: Mondragon xx, Cihan x (Heinz dk. 76 x), Song xx, Tomas xx, Ergün xx, Sabri xx, Iliç x (Aydın dk. 81 x), Saidou xx, Hasan Şaş xx, Necati x (Hasan Kabze dk. 61 xxx), Hakan Şükür xx
YEDEKLER: Aykut, Orhan, Volkan, Emre Aşık
TEKNİK DİREKTÖR: Eric Gerets

GOLLER: Tümer (dk. 52), Hasan Kabze (dk. 64 ve 90+3)

atabey

New member
Local time
00:07
Beşiktaş gaza geldi. galatasaray'ın karşısına çıkınca yorgunluk falan unutuldu. kendilerine yakışır şekilde kartallar gibi oynadılar. Helal olsun futbolculara. Ancak Beşiktaş seyircisi sınıfta kaldı bana göre. Beşiktaş'ın maçı önde ve berabere götürdüğü dakikalarda yaptıkları çirkin tezahüratlar yaklışmadı. Gerçi Hasan Kabze kendilerine gereken cevabı verdi fazlasıyla ama neyse.
Dişe diş kana kan intikam intikam !
Galatasaray'ın anasını ... türünden iğrenç tezahüratları gerçek Beşiktaş'lılığın ne olduğunu bilmeyen kırma, bozma taraftarların yaptığına ( ve hatta Beşiktaşlı gibi stada giren Fenerbahçelilerin moral bozma amaçlı yaptığına ) inanıyorum.
Harikaydın Tümer, Harikaydın Hasan !
Bir alkış da Kayseri Erciyesspor'a. Beşiktaş Fenerbahçe'ye nasıl oynadıysa aynısını Galatasaray'a karşı oynadı. Kayseri Erciyesspor Galatasaray'a nasıl kök söktürdü ise aynısını Fenerbahçe'ye de yaptı.

F

fa77

Guest
KAYSERİ ERCİYES E ALKIŞMI !!!!!!!!

ben yanlış maçmı izledim acaba
yapma gözünü seveyim bize oynadığı topu oynasa dün fenerden en az 1 puan alırdı ben bu görüşüne katılmıyorum
katılıyorum şöyle katılıyorum gülmekten :puah:

seven_biri

Banned
Local time
fa 77 siz bu sene mondinin yerine cordabayı transfer edicekmişiniz dogrumu :)
baksana galip olasınız diye topu son saniyede size verdi
valla cordobanın hakkını yememek gerek canımmmmm
galata saray için elinden geleni yaptı :)))))

atabey

New member
Local time
Vallaha helal olsun seven biri usta,
Bu maça kulp takamazlar diyordum buldunuz ve taktınız.
Zavallı Cordoba'yı günah keçisi ilan ettiniz.Tek kelime ile bravo size.
Yani Cordoba maçı satmak için son 17 saniyeyi bekledi ve gol atacağını bilerek topu orta sahadaki Sabri'ye degaj yaptı Sabri de bu topu aldı Hasan kabze'ye ulaştırarak gol olmasını sağladı diyorsanız. Ben de sorarım maçı satan Cordoba ceza alanındaki diğer Beşiktaşlı futbolcularında ayaklarını mı bağladı? Diğer Beşiktaşlılar da maçı satmışlar mıydı. Maçın satıldığı sezilmesin diye mi son 17 saniye beklenildi. Hasan kabze gol vuruşunu yaparken Beşiktaşlılar kenara mı çekildiler? Golden sonra ağızlarından küfür ettikleri okunan Beşiktaşlılar bu küfürleri maçı sattıkları anlaşılmasın diye mi savurdular? Soyunma odasında Cordoba'nın üzerine yürümeleri de mi maçı sattıklarının anlaşılmaması içindi? Beşiktaşlı taraftarlar maçın satıldığının anlaşılmaması için dişe diş kana kan intikam intikam diye bağırdı.
Yaa üstadım bırakın Allah aşkına bu işleri. Fenerbahçe'nin Komplo teorilerine alışmıştık bir kaç senedir ama bu kadar uçuk kaçık bir komplo teorisi herhalde duyulmamıştır.
SAYGILAR

webwelet

Guest
Local time
22:07
seven_biri' Alıntı:

nede olsa fenerlisin sendende bu cevap beklenirdi zaten ben daha öncede söylemiştim fenerbahçeli arkadaşların çoğunluğu bazı gerçekleri gözleriyle görseler bile inanmazlar çünkü onların işine gelmeyen bir gerçektir o gerçek saygılarımla:lovely:

seyfi

Administrator
Local time
seven_biri' Alıntı:

20060509.jpg
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8