Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

cimbom yeniden lider

webwelet

Guest
Local time
20:52
hakansukur2.jpg
Galatasaray, Turkcell Süper Ligi'nin 30. haftasında kendi sahasında Çaykur Rizespor'u 4-2 gibi bir skorla mağlup etti. Sarı-kırmızılı ekip, aldıkları bu galibiyetle ligin bitimine 4 hafta kala ligde liderlik koltuğuna yükseldi.

Fenerbahçe'nin Vestel Manisaspor deplasmanında 5-3 mağlup olmasından sonra, kendi sahasında Çaykur Rizespor'u 4-2 yenen sarı-kırmızılı takım, gelecek hafta yapılacak derbi maçı öncesi liderlik koltuğuna oturdu.

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)
5. dakikada uzak mesafeden Ferdi'nin şutunu kaleci Mondragon önledi.
5. dakikada topla ceza sahasına giren Hakan Şükür'ün sol çaprazdan yerden şutunda top yan direğe çarparak oyun alanını terketti.
8. dakikada ceza sahası sağ çaprazından Cihan'ın yerden şutunda kaleci Zdravkov topu yatarak önledi.
9. dakikada sol kanattan Necati'nin ortasında ceza sahasında müsait durumdaki Iliç topa dokunamadı.
21. dakikada ceza sahasında Hakan Şükür'ün pasında kaleci Zdravkov ile karşı karşıya kalan Necati'nin şutunu Zdravkov ayaklarıyla önledi.
22. dakikada ceza sahası sağ köşesinden Hasan Şaş'ın pasında Iliç, Yasin'in müdahalesine rağmen meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 1-0
34. dakikada Hakan Şükür'ün pasında ceza sahası çizgisi üzerinden Iliç'in plasesini kaleci Zdravkov, parmaklarının ucuyla kornere çeldi.
37. dakikada sağ kanattan Altan'ın kullandığı köşe atışında top ceza sahasından sekerek sol kanattaki Ferdi'nin önüne düştü. Ferdi'nin ortasına Yasin'in çektiği şut etkisiz kaldı.
43. dakikada ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Okan, Cem Baki'yle anlaşmazlığa düşünce pozisyondan yararlanamadı.
45+2. dakikada Ayhan'ın uzun pasında topla buluşan Necati'nin Hasan Şaş'a pasında araya giren Çaykur Rizesporlu oyuncular topu kornere attı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
47. dakikada topla ceza sahasına giren Necati'nin sol çaprazdan çektiği şutu kaleci Zdravkov önlerken, dönen topu önünde bulan Hakan Şükür, meşin yuvarlağı boş kaleye gönderdi. 2-0
51. dakikada sol kanattan Ayhan'ın ortasında ceza sahasında Hakan Şükür'ün dokunamadığı topu arka direkte Iliç tamamladı. Kaleci Zdravkov, yatarak topu kontrol etti. 53. dakikada sol kanattan atılan topla ceza sahasında buluşan Okan'ın sert şutunda meşin yuvarlak, kaleci Mondragon'un solundan ağlarla buluştu. 2-1
54. dakikada ceza sahası sol köşesinden Ayhan'ın pasında kale önünde müsait durumdaki Necati'nin vuruşunda top üstten farklı şekilde auta çıktı.
60. dakikada ceza sahası sol çaprazından Ayhan'ın vuruşunda top, az farkla yandan auta çıktı.
64. dakikada topla hareketlenen Hakan Şükür'ün, Bashir'i geçerek ceza sahası sol çaprazından çektiği şutta meşin yuvarlak, kaleci Zdravkov'un solundan ağlarla buluştu. 3-1
70. dakikada defansın arkasına atılan topu Okan kafa ile arkaya gönderdi. Ceza sahasında Emre Aşık'ın uzaklaştırmak istediği top, Cihan'ın göğsüne çarparak ağlarla buluştu. 3-2
75. dakikada Fahri'nin ara pasında topla buluşan Aydın'ın ceza sahası sol çaprazından çektiği şutta top, az farkla yandan auta çıktı.
81. dakikada sağ kanattan Hasan Şaş'ın ortasında Hasan Kabze'nin dokunamadığı topu arka direkte Santos, baldırıyla kendi ağlarına gönderdi. 4-2
87. dakikada ceza sahası sol çaprazından Hasan Kabze'nin vuruşunda top üstten auta çıktı.

STAT: Ali Sami Yen
HAKEMLER: Tolga Özkalfa xx, Adil Sinem xx, Alper Ulusoy xx

GALATASARAY: Mondragon xx, Cihan xx, Song xx (Emre Aşık dk. 30 x), Tomas xx, Ergün xx, Hasan Şaş xxx, Saidou xxx, Iliç xxx (Hasan Kabze dk. 78 xx), Ayhan xxx, Necati xx (Volkan dk. 62 xx), Hakan Şükür xxxx
YEDEKLER: Aykut, Heinz, Ferhat, Uğur Uçar
TEKNİK DİREKTÖR: Eric Gerets

ÇAYKUR RİZESPOR: Zdravkov x, Yasin x (Santos dk. 56 x), Ergin x (Ünal dk. 69 x), Bashir x, Victoria xx, Cem xx, Hasan xx, Fahri xx, Ferdi xx (Aydın dk. 58 x), Altan x, Okan xx
YEDEKLER: Mehmet Bölükbaşı, Serhat, Dia Cire, Şener
TEKNİK DİREKTÖR: Güvenç Kurtar

GOLLER: Iliç (dk. 22), Hakan Şükür (dk. 47 ve 64), Okan (dk. 53), Cihan (dk. 70 k.k.), Santos (dk. 81 k.k.)
SARI KART: Hakan Şükür (Galatasaray)

xmetrox

New member
Local time
22:52
Web sitesi
www.bankakredisi.net
fazla hevslenme dostum en kısa zamanda gene lideriz merak etme
en büyük manısa

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

fa77

Guest
xmetrox' Alıntı:

Heveslenecek bir şey yok yaw bu hafta kadıköyde şampiyonluk turu varda arkadaş onu yazmış galiba :D

F

fiesta73

Guest
:puah:
xmetrox' Alıntı:
Sende boşuna umutlanma dostum, yine hüsran yaşayabilirsin. Düne kadar Fenerbahçe Galatasaray'ın karşısına çıktımı hep mahkum bir futbol oynuyorve çanakkale geçilmezi sergileyip nasıl olsa bir gol atarım ben yemeyeyim diye çıkardı. Ve gerçekten de tesadüfü golle galip gelirdi.:smiles17: :smiles17: Ama şimdi öylemi mutlaka yenmek zorunda. Daha doğrusu futbol oynamaya çalışıp galatasarayın kalesine gelmek zorunda. Galatasarayın üstüne gelen takımların hali ne olur onu zaten biliyoruz. :ah: Size benim bile bir yardımım dokunamaz. Ancak Galatasaray'ın ve Hasan Şaş'ın hışmından Allah sizi korusun diyebilirim. Ama oda benim işime gelmez onun için korkunun ecele faydası yoktur demekle yetineceğim dostum. Senin yerinde olmak istemezdim.:puah: :puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
şaka bir yana gene top yuvarlaktır diyorum ben bekleyelim ve görelim temkinli olmakta yarar var ne olacağı hiç belli olmaz ben bu hafta rizeye kaybetsek bile önemli değil yen feneri ol şampiyon demiştim şimdi aynı şey fenerbahçe içinde geçerli manisaya yenildi bizi yenerse bu sefer onlar şampiyon bkleyelim ve görelim diyorum

ŞAHİN

New member
Local time
arkadaşlar şimdi gerilime gerek yok bileğimizin hakkıyla lideriz kadıköydede sizi yenip garantiyee alıcaz.............

F

fiesta73

Guest
fa77' Alıntı:
şaka bir yana gene top yuvarlaktır diyorum ben bekleyelim ve görelim temkinli olmakta yarar var ne olacağı hiç belli olmaz ben bu hafta rizeye kaybetsek bile önemli değil yen feneri ol şampiyon demiştim şimdi aynı şey fenerbahçe içinde geçerli manisaya yenildi bizi yenerse bu sefer onlar şampiyon bkleyelim ve görelim diyorum

Daha önce sen yine top yuvarlak demiştin bende sana cevaben hakemlerde yuvarlak demiştim. Şimdi ise Haluk ulusoy geldi hakemlerin bazılarını yuvarlaklıktan kurtarıp köşelendiriverdi.:puah: :puah: :puah:
Daha önce sen yine Rize'ye yenilelim ama Feneri yenerek şampiyon olalım demiştin. Bende sana cevaben ne gerek var her ikisinide yenip şampiyon olalım demiştim. Rizeyi yendik sıra geldi fenere.:puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
Daha önce sen yine top yuvarlak demiştin bende sana cevaben hakemlerde yuvarlak demiştim. Şimdi ise Haluk ulusoy geldi hakemlerin bazılarını yuvarlaklıktan kurtarıp köşelendiriverdi.:puah: :puah: :puah:
Daha önce sen yine Rize'ye yenilelim ama Feneri yenerek şampiyon olalım demiştin. Bende sana cevaben ne gerek var her ikisinide yenip şampiyon olalım demiştim. Rizeyi yendik sıra geldi fenere.:puah: :puah: :puah:

Fanatizmin ne demek olduğunu merak edenler fiesta 73 ün galatasarayla ilgili tüm mesajlarını okusunlar :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

Sadece AMİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNN diyorum

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:

burada size katılamayacağım.
asıl bizim fener bahçe ile eskiden kalma bir hesabımız var.
sizin yerinizde olsam trabzon-fener maçını beklerdim :puah: :puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
seyfi' Alıntı:
burada size katılamayacağım.
asıl bizim fener bahçe ile eskiden kalma bir hesabımız var.
sizin yerinizde olsam trabzon-fener maçını beklerdim :puah: :puah: :puah: :puah:

Biz o maçı ancak tur atmak için bekleriz seyfi kardeş :puah: :lovely: :puah:

webwelet

Guest
Local time
20:52
sevgili xmetrox abicim lütfen kendinizi bu şekilde avutmayın hayal kırıklığına uğrarsınız he bu arada maçı beraber izliyeceğiz geçen maçı beraber izlemiştik hatırlıyormusun kaç kaç bittiğini :puah: :puah: :puah: :puah: :pepper:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8