Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Evet Bazi ArkadaŞlar Bana İnanirlar İnŞallah?

M

mmusti57

Guest
Evet Daha Önce Yazdıgım Gibi Üst Üste Üçüncü Şampiyonluğu'da Kesin Alacak.Bazı Arkadaşlar Fiesta 73'ün Kardeşinin Görevini Yaptığını Anlamıştır Heralde.Sıra Sizde Seyfi Kardeşim Ama Sİzi Galatasarayın Hezimetine Uğratmayız Geçen Sene Gibi Bir Sıfır Yener Döneriz.Gel ÜÇ Mayıs Sergen Efendinin Alex'den Üstünmü Değilmi Göreceğiz.Sahada Fortis Kupasını Ve Şampiyonluk Kupasını Kim Alır Sayın Demirörene Göstereceğiz.Saygı Ve Sevgiler.:pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :Thanx:

F

fiesta73

Guest
hani sen fanatik değildin. :stupidprv: Ne oldu birden...:puah: :puah:

seven_biri

Banned
Local time
17:09
mmusti 57 agzına saglık dostum bunların kafalarına kafalarına vurmadıkça ayılmaz bunlar
ah birde aklım başımda olsaydı neler yapmazdım

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

mmusti57

Guest
Ben Fanatik Değilim.

fiesta73' Alıntı:
hani sen fanatik değildin. :stupidprv: Ne oldu birden...:puah: :puah:
Ben Fanatik Değilim Sadece Sporu Seven Ve de Sonuna Kadar Hatta Ölünceye Kadar Fenerbahçeyi Destekliyen Kibar,Hiçbir Takımın Başkanı Ve Yöneticisine Ve Taraftarına Hakaretler Etmiyen Gerçek Bir Fenerbahçeliyim.Sevgili Abicim Senin Gibi Fanatik Biri Olsom Dizifilm Reklamları Yapar Gibi Yazılarımın Altını RESİMLERLE Doldururum.Birde Unutmadan Söyliyeyim Sizin Aslanlar Ekranda Kuşları Ürküteceğine Çıkıp Sahada Kanaryalar Gibi Futbolunu Oynasalar Bunlar Başınıza Gelmezdi.....Saygı Ve Sevgiler.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :Thanx:

F

fa77

Guest
seven_biri' Alıntı:
mmusti 57 agzına saglık dostum bunların kafalarına kafalarına vurmadıkça ayılmaz bunlar

Arkadaşım nedemek şimdi bu kafalarına vurmadıkça ayılmaz bunlar ayıptır ya yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim tebrik ediyoruz işte helal olsun diyoruz daha ne ayılması böyle sivri konuşmanın ne alemi var ya :stupidprv:

seven_biri

Banned
Local time
Sevgİlİ KardeŞİm Fa77 Ben GerÇegİ SÖylÜyorum Sİvrİde KonuŞmuyorum HİÇ Bİr Şekİlde sİzler Ne Kadar Gelİp Saldirirsaniz O Kadar Cevap Alirsiniz

Not : ASLAN TERBİYECİSİ

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
yaaaa harbiden abi sana dokunan bin ag işitiyor yaaaaa:)) burdayım geldim
bu arada sen yokken ?????

shape1
shape2
shape3