Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

FenerbahÇe ÜÇÜncÜ Kez Şampİyon Olur.

M

mmusti57

Guest
Fenerbahçe Takımı Kadıköyde Çıkar İyi Futbol Oynayıp Galatasaray'ı Yenecek,Kendi İşini Kendisi Görecek,Kalan Maçları da Kazanıp,Üçüncü Kez Şampiyon Olacak. :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: Sporu Seven Bütün Taraflı Tarafsız Herkese Sevgi Ve Saygılar.Dostluk Kazansın.

F

fiesta73

Guest
mmusti57' Alıntı:
Fenerbahçe Takımı Kadıköyde Çıkar İyi Futbol Oynayıp Galatasaray'ı Yenecek,Kendi İşini Kendisi Görecek,Kalan Maçları da Kazanıp,Üçüncü Kez Şampiyon Olacak. :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: :pepper: Sporu Seven Bütün Taraflı Tarafsız Herkese Sevgi Ve Saygılar.Dostluk Kazansın.
Dostluk kazansın lafına katılıyorum :Thanx: birde ilavem olacak.:stupidprv: Hakeden kazansın sence bir mahsuru yoksa.:puah: :puah: :puah:
Olm. nerelerdesin gelde fener bölümüne sahip çık. :kutla: Ne biçim fenerlisin sen?

seyfi

Administrator
Local time
18:48
fiesta73' Alıntı:
Dostluk kazansın lafına katılıyorum :Thanx: birde ilavem olacak.:stupidprv: Hakeden kazansın sence bir mahsuru yoksa.:puah: :puah: :puah:
Olm. nerelerdesin gelde fener bölümüne sahip çık. :kutla: Ne biçim fenerlisin sen?

bu senin kardeşin görevlerini yeterince yerine getiremiyor dostum:puah: :puah: :puah: :pepper: :pepper: :pepper:

M

mmusti57

Guest
fiesta73' Alıntı:
Dostluk kazansın lafına katılıyorum birde ilavem olacak. Hakeden kazansın sence bir mahsuru yoksa.
Olm. nerelerdesin gelde fener bölümüne sahip çık. Ne biçim fenerlisin sen?

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
bu senin kardeşin görevlerini yeterince yerine getiremiyor dostum:puah: :puah: :puah: :pepper: :pepper: :pepper:

haklısında benim fazla yapabileceğim bir şey yok. Sıkıştımı anasına beni şikayet edip fırça attırır. O yüzden fazla da üstüne gidemem. Bide şekeri yükselebilir her an:( Amman haaa...:puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
haklısında benim fazla yapabileceğim bir şey yok. Sıkıştımı anasına beni şikayet edip fırça attırır. O yüzden fazla da üstüne gidemem. Bide şekeri yükselebilir her an:( Amman haaa...:puah: :puah:

keşke benimde fırça yiyebileceğim bir anam olsaydı....!!!
bu dünyadayken kiymetini bilmemiz gerek.......

A

alpalaba

Guest
şu ülkede fenerden büyük yok sanıyorum milletin aklını almış bir kere ne edelim

seyfi

Administrator
Local time
alpalaba' Alıntı:
şu ülkede fenerden büyük yok sanıyorum milletin aklını almış bir kere ne edelim

milletin aklını başlarından aldıkları yetmedi
kendilerininde aklı kalmadı:puah: :puah: :puah: