Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fenerbahçelilerin derbi esprileri !

seyfi

Administrator
Local time
12:13
Fenerbahçelilerin derbi esprileri !
4-0'lık derbinin ardından yankılar sürüyor. Tabii Fenerliler de rahat durmuyor..

15640.jpg

24 Nisan 2006 09:59

Günlerdir konuşulan asrın derbi maçı bitti. Ama şimdi bir hafta boyunca Fenerbahçeli taraftarların şovu başladı. Galatasaraylı taraftarlar da bu şovun kurbanları olacak. Eğer bir Galatasaray taraftarıysanız aşağıdaki gibi kızdırmalara şimdiden alışın. Çünkü 1 hafta boyunca benzerlerini çok duyacaksınız:

"Şair şöyle der: Ben Fener maçlarında o günün tarihine bakarım zira yine tarih tekerür etti. 22.04.2006 2+2 dört eder 2çarpı 2=4 eder. Nisan 4'ncü ay ne olsun kardeşim."

"Galatasaray seneye kalecisiz oynayacakmış. Nasıl olsa kale direkleri daha çok kurtarıyor."

"6+4 = Mondrag10"n "Cimbom federasyona başvurmuş. Seneye Galatasaray kalelerine 6 direk zorunluluğu getirilecekmiş."

"Derby biter, derdi Galatasaray'a kalır."

"Aslında sadece 23 Nisan günü koltuğa çocuk oturtulur ama Fenerbahçe insaflı çıktı. Tüm 23 Nisan haftası boyunca koltuğu Cimbomlu çocuklara bıraktı."

"İtiraz ediyoruz. Galatasaray 11 yabancıyla oynadı. 4-0 olunca takımın tamamı futbola yabancılaştı."

atabey

New member
Local time
12:13
Bu espriler gerçekten güzel. İşte güzellik budur. Aziz YILDIRIM'ın nifak tohumlarını ektiği yüzyıllık rekabeti güzelleştiren şeylerdir bu espriler. Bu esprilere Feerbahçelilerle birlik olur ben de gülerim ve bu esprileri üretenlerin de zekalarına sağlık derim. Ancak maalesef Aziz YILDIRIM ve onun saz arkadaşları ( Nihat ÖZDEMİR, Mahmut USLU, İlhan EKŞİOĞLU) sayesinde rekabetteki bu tatlı paylaşımlar bitiyor. yerini kin ve nefret alıyor. 35 yaşındayım. Çok uzun zaman önceleri değil benim çocukluğumda Fenerbahçelilerle tartışmalarımızın sonu hep kahkahalarla biterdi. Şimdi bakıyorum gençler birbirlerini bıçaklayacak bıraksanız. Bu tablo karşısında Aziz YILDIRIM ve saz arkadaşları inşallah kendi açtıkları kuyuya düşerler ve saplanırlar diye dua ediyorum.
Tüm Fenerlilere yürekten sevgi diliyorum, saygılarımı sunuyorken tüm başarısız günlerin onların olmasını temenni ediyorum. :))))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8