Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fener'in Diğer Takimlardan üstünlüğünü Işte Böyle Gösterebiliriz..

atabey

New member
Local time
17:41
xmetrox kardeş,
bu resim sizin diğer kulüplerin toplamından büyük olduğunuzu göstermez, bu resim sizin aşağılık kompleksine sahip olduğunuzu ve bu kompleksinizi bu tarz şovenist eylemlerle tatmin etmeye çalıştığınızı gösterir. Bu resim gerçekten güzel hazırlanmış. Ancak bu resim Fenerbahçelilerin yüreğini kabartan bir resim değil sadece. Aynı zamanda diğer takımları küçük düşürücü ve aşağılayıcı bir resim. Bu tip hareketlerle antipati topladığınızı da gözardı etmeyiniz lütfen. Şu andan itibaren kendi taraftarları haricinde en sevilmeyen ve en antipatik kulübün niçin Fenerbahçe olduğunu daha ciddi düşünmelisiniz. SAYGILAR

webwelet

Guest
Local time
15:41
kanka bu mesaj senin için iyi oku

ya kanka bişey yazmiyim dedim ama yine dayanamadım bırakın artık bu işleri yaa kendinizi bukadar yüceltmeyin nedir bu ya bir türlü anlam veremiyorum ben bu tarz hareketlere siz bu hareketleri yaparak daha çok düşman taraftar kazanıyorsunuz o beyenmediğiniz galatasaray varya sizinle kafa kafaya gidiyor ligde sen hiç puan cetveline bakmıyorsun galiba bir ara bi bakta puan cetveline ondan sonra yazarsın buraya:smiles17: :puah: :puah:

xmetrox

New member
Local time
17:41
Web sitesi
www.bankakredisi.net
bana bak kanka se
nin için degil o ortaya atılmış bir şey işte makarasındayız olum yaaaa işte anbla kızma hemen bunların önemi yok

F

fiesta73

Guest
xmetrox' Alıntı:

bayrak başka bişe yok

Sevgili Xmetrox senin bu yayınladığın fotoğrafın ve yazdığın yazının pek bir önemi yok bizler şaka olarak algılayabiliriz ama ne yazık ki Eski yöneticiniz Ali Şen ve şimdiki yöneticiniz Aziz Yıldırımda bu şekilde düşündüğü için sizin haricinizdeki takımların ve taraftarlarının fenerbahçeye ne kadar antipatik ve düşmanca baktığını görememeniz beni hayretlere düşürüyor.
Sizler hatırlamazsınız. Galatasarayın şampiyon olduğu bir yıl o zaman ki Galatasaray Başkanı Tanrıyar şampiyonluk kutlamalarının yapıldığı gecede " Galatasarayı sevmeyen ölsün" demiş ve herkesin antipasini toplayarak diğer taraftarların daha sonraki yıllarda Galatasaray'a gıcık olmalarına zemin hazırlamıştı. Allah razı olsun Ali Şen'den o çıktı da dikkatleri kendi üzerine yani fenerin üzerine çekip bizi kurtarmıştı. O gün bu gün halen ben o başkanımızı hiç sevemedim. Bilmem sana bir şeyler anlatabildm mi!:015:

webwelet

Guest
Local time
15:41
xmetrox' Alıntı:
bana bak kanka se
nin için degil o ortaya atılmış bir şey işte makarasındayız olum yaaaa işte anbla kızma hemen bunların önemi yok

hayır kanka yanlış anlama kızmıyorum sadece ben düşüncelerimi yazdım hiç olurmu canım öyle kızmak falan ayıpsın yaa:lovely: :lovely: :smiles17: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8