Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

geldim

M

MEHMET_35

Guest
fiesta 73 abi beni 3 gün fordan uzak bıraktınız neyse oldu olan büyüklerin vurdugu yerde güller bitermişşşş tekrar slm lar hayırlı günler

F

fa77

Guest
neden uzak kaldığınızı bilmiyorum ama haklı bir sebebi vardır neyse umarım bir daha olmaz
tekrar hoşgeldiniz....

M

MEHMET_35

Guest
hoşbulduk saol inşallah bidaha olmaz bende anlamadım ama dikkat mi çektik nedir bir kötü amacı olan bir insan da degilimdir fiesta73 abim sayılır benim neyse gelen dostan gelsin vardır bir sebebi

F

fiesta73

Guest
mehmet_35' Alıntı:
fiesta 73 abi beni 3 gün fordan uzak bıraktınız neyse oldu olan büyüklerin vurdugu yerde güller bitermişşşş tekrar slm lar hayırlı günler

Sevgili mehmet o bir uyarı idi ama maalesef sende bir işe yaramadı. Aynı tas aynı hamam.Ben sana dedimki bu cezalı olduğun 3 gün içesinde bana uğra neden ceza aldın neleri yanlış yanlış yapıyorsun, foruma yazılım ve dosya nasıl verilir onları öğreteyim dedim ama sen gelmdedin. ve halen aynı hataları yeniden yapıyorsun. forumda varlığın bir dert yokluğun ayrı bir dert. olmayınca da seni arıyor gözlerim. Onun için sen bir ara bana uğra konuşalım. ve artık mesajlarda teşekkür butonunu kullan.:puah: :puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8