Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

güzel bir hikaye

mawiş

New member
Local time
10:40
yürüyorum akşam vakti. kar yağıyor, fırtına var lakin buralarda değil sanki, rüzgarın uğultusu uzaklardan tatlı bir nağme ile kulaklarımda, bana iltimas geçiyor yanaklarımı hafifçe okşarken...
hava kararık.
sokakta bir ben birde boynu bükük bir lamba, bir de botlarımın altında ezilen karların o herkesin hoşuna giden tatlı sesleri,
lambaya yürüyorum.

-hey arkadaş, sen neden yalnızsın?

-sorma arkadaş, yazları herşey güzel hava latif iken yamacımda ilanı aşk edenler mi istersin, neşeli kahkahalar mı? arkadaş meclisleri desen hiç eksik kalmazdı? gerçi o çekirdek çitletenler biraz kirletirdi etrafı. zararı yok lakin o zaman da çöpçü biraderler laklak' a teşrif ederlerdi. anlayacağın yalnız kalmıyordum. şimdi ahval namüsait bir mahiyette tezahür etmekte ve yalnızım tespit buyurduğunuz gibi...

-ben de yalnızım, hani şu sokaktan geçmek zorunda kalmasam, senin varlığının farkında bile olamayacaktım. ben de birçok sokak lambasını terkettim. birçok defa da sokak lambası oldum. şimdi bunun muhasebesini yapıyorum. bir faydası olabilecek mi bilmem. belki de hakettim. kimbilir?...kim?..ben değil...

yürüdüm gittim giderek soğumaya başladı hava. sanırım birileri varlığımın farkına vardı. evimin sıcak güvenliğine ulaşmak için acele ederken ayağım kaydı ve tutunacak yer bulamasam boylu boyunca uzanacaktım yerlere. merak ettim kaç kere aramıştım daha önce tutunacak yerleri? kaç kere bulmuş ve ihtiyacım kalmadığında kaç kere bırakmıştım?...bunu da bilemedim...
bildiğim tek şey, hep birilerinin elinden tuttuğum sadece bir el tutma hevesi ve özlemi ile...

kim bilir?...kim bilir?....ben değil...

Yaban Ali

New member
Local time
Eskiden yazılmış bir hikaye.. şimdi artık herkes el ele dolaşıyor..
Ama güzel bir hikaye..

seyfi

Administrator
Local time
mawiş;22898' Alıntı:
Olabilir kardeş ama ben burada yeni olduğum için daha önce yazıldığını bilmiyordum yinede saolasın yorumların için
sen yeniysen,bende fatih sultan mehmet'tim:stupidprv:

mawiş

New member
Local time
Dikkat Ettimde Yazimla Ilgili 1 Tane Bile Yorum Yok Sanirim Sadece Geyik Yapmak Için Gelinmiş:( :( :(

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8